IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

11 Oldal V  « < 8 9 10 11 >  
Reply to this topicStart new topic
2015 FORMULA 1 BRITISH GRAND PRIX, Silverstone, 2015. július 03-05.
Foghatók lesznek-e az ezüstnyilak?
A futamot ezúttal a következő pilóta nyeri:
Lewis Hamilton [ 9 ] ** [52.94%]
Nico Rosberg [ 1 ] ** [5.88%]
Sebastian Vettel [ 2 ] ** [11.76%]
Kimi Räikkönen [ 3 ] ** [17.65%]
Valtteri Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
Felipe Massa [ 0 ] ** [0.00%]
Daniel Ricciardo [ 0 ] ** [0.00%]
Daniil Kvyat [ 1 ] ** [5.88%]
egy meglepetésember! [ 1 ] ** [5.88%]
Szerez-e hazai pályán pontot a McLaren?
Egyikük biztosan [ 4 ] ** [23.53%]
Dehogy [ 4 ] ** [23.53%]
Dupla pontszerzés lesz! [ 1 ] ** [5.88%]
Ugyan, célba sem érnek… [ 8 ] ** [47.06%]
Összes szavazat: 17
A vendégek nem szavazhatnak 
Flex
hozzászólás Jul 6 2015, 09:28
Létrehozva: #181

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(George @ Jul 6 2015, 05:07) *
Akkor Hamilton is fasz, és ő is kerüljön mellém a fórum legnagyobb faszsága falára! Várok egy kibaszott nagy bocsánatkérést, főleg tőled, te nagypofájú Prof, és Forza is. Prof pedig tartozik még egy kiadós önbanolással.

En ugy tudom az ilyen sulyos csunya beszedet tiltja a szabalyzat, szoval en szeretnem, sot, kovetelem, hogy George azonnali hatallyal banolva legyen!
Go to the top of the page

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 6 2015, 09:32
Létrehozva: #182

törzsvendég

Regisztrált: 7-January 10
Azonosító: 5,245

IDÉZET(Flex @ Jul 6 2015, 10:28) *
En ugy tudom az ilyen sulyos csunya beszedet tiltja a szabalyzat, szoval en szeretnem, sot, kovetelem, hogy George azonnali hatallyal banolva legyen!

IDÉZET(Flex @ Jul 5 2015, 05:49) *
Te meg beleverheted a vizbe Hamiltonra, abba ugy is mindenki mindent beleereszt. Gondolj kozben erre a gyonyoru kepre amit itt megelevenitettel nekunk Rosberg es Hamilton kozott. biggrin.gif

+Quote Post
Flex
hozzászólás Jul 6 2015, 09:42
Létrehozva: #183

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

Engem nem erdekel, Nem en nyigok allandoan te budos nyomorek

+Quote Post
Mtom
hozzászólás Jul 6 2015, 10:25
Létrehozva: #184

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 3-April 10
Azonosító: 5,885

Akkor Hamilton is fasz, és ő is kerüljön mellém a fórum legnagyobb faszsága falára! Várok egy kibaszott nagy bocsánatkérést, főleg tőled, te nagypofájú Prof, és Forza is. Prof pedig tartozik még egy kiadós önbanolással.

Csak annyit tennek hozza (mivel most tudtam visszanezni a futamot), hogy Coulthard is azt mondta pont mielott kiallt Hamilton, hogy mivel mashogy hasznalta a gumit Hamilton vesztett a gumik homersekletebol.
Masreszt, az is benne lehet, hogy mas beallitassal mentek, ha jol remlik szarazon Hamilton vegsebessege nagyobb volt mint Rosberge...siman benne van, hogy Rosberg tobb szarnnyal ment, emiatt (is) volt gyorsabb amikor esni kezdet...aztan interre valtaskor Hamilton szarnyan is allitottak, onnantol gyorsabb lett Rosbergnel.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 6 2015, 10:37
Létrehozva: #185

törzsvendég

IDÉZET(Mtom @ Jul 6 2015, 11:25) *
Csak annyit tennek hozza (mivel most tudtam visszanezni a futamot), hogy Coulthard is azt mondta pont mielott kiallt Hamilton, hogy mivel mashogy hasznalta a gumit Hamilton vesztett a gumik homersekletebol.
Masreszt, az is benne lehet, hogy mas beallitassal mentek, ha jol remlik szarazon Hamilton vegsebessege nagyobb volt mint Rosberge...siman benne van, hogy Rosberg tobb szarnnyal ment, emiatt (is) volt gyorsabb amikor esni kezdet...aztan interre valtaskor Hamilton szarnyan is allitottak, onnantol gyorsabb lett Rosbergnel.

Akkor Coulthard is fasz. Egyre többen állnak be a sorba mögém.
Egyébként az alapbeállításokon nem tudnak sokat varázsolni a boxban egy kerékcsere alkalmával, annyit biztosan nem, hogy hirtelen Hamilton legyen gyorsabb, mint Rosberg, mikor előtte Rosberg 2 sec-et hozott körönként. A gumi hőmérséklete volt itt a legnagyobb faktor.
Visszanéztem itt, és nem látom, hogy nagyon állítottak volna Hamilton szárnyain (1:22:50)
https://www.youtube.com/watch?v=GPFWnLl7lKo

A hozzászólást -George- szerkesztette a következő időpontban: Jul 6 2015, 10:42

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 6 2015, 10:50
Létrehozva: #186

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Kér a fene. Én téged semminek nem neveztelek, csak nem értek egyet azzal, amit írtál. Nem ragozom, de jellemző, hogy megint csak és pont akkor kerül elő egy ilyen dolog, hogy valaki mákolt azzal, hogy csatáznia kellett, amikor Hamilton van a szopóroller rossz oldalán. Fordítva is én lennék a hülye, ha épp én hangoztattam volna a futam után Hamiltonról, hogy csak azért fogta be Rozikát, mert a csata jót tett a gumijainak. Akkor az lenne, hogy ennyivel jobb, mert ezt bizonyította esőben már itt meg ott, de a Hamilton-gyűlölet miatt még ilyen faszságokat is leírok. Nem kell a púder, így működtök, Nigel-estől, Trikistől és még sorolhatnám. Van 1-2 normális arc a táborotokban, pl. stoke, de sajnos a még ide író hamiltonosok egy jelentős része ezt a vonalat képviseli: bárki bármit ír, mindig ti vagytok a helikopterek, más nem ért hozzá, hülye mint a segg ésatöbbi.

Hidd el Laudának, az autosport-os tagnak meg Hamiltonnak, ami Hamiltonra nézve szép és jó, én meg továbbra is úgy gondolom (szívem joga), hogy abban a pár körben Rosberg valamit jobban csinált, gumimelegítéstől a még éppen beleférő rizikózáson át. Szerintem hagyjuk is ennyiben, kár erre több szót fecsérelni.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 6 2015, 10:58
Létrehozva: #187

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Jul 6 2015, 11:50) *
Kér a fene. Én téged semminek nem neveztelek, csak nem értek egyet azzal, amit írtál. Nem ragozom, de jellemző, hogy megint csak és pont akkor kerül elő egy ilyen dolog, hogy valaki mákolt azzal, hogy csatáznia kellett, amikor Hamilton van a szopóroller rossz oldalán. Fordítva is én lennék a hülye, ha épp én hangoztattam volna a futam után Hamiltonról, hogy csak azért fogta be Rozikát, mert a csata jót tett a gumijainak. Akkor az lenne, hogy ennyivel jobb, mert ezt bizonyította esőben már itt meg ott, de a Hamilton-gyűlölet miatt még ilyen faszságokat is leírok. Nem kell a púder, így működtök, Nigel-estől, Trikistől és még sorolhatnám. Van 1-2 normális arc a táborotokban, pl. stoke, de sajnos a még ide író hamiltonosok egy jelentős része ezt a vonalat képviseli: bárki bármit ír, mindig ti vagytok a helikopterek, más nem ért hozzá, hülye mint a segg ésatöbbi.

Hidd el Laudának, az autosport-os tagnak meg Hamiltonnak, ami Hamiltonra nézve szép és jó, én meg továbbra is úgy gondolom (szívem joga), hogy abban a pár körben Rosberg valamit jobban csinált, gumimelegítéstől a még éppen beleférő rizikózáson át. Szerintem hagyjuk is ennyiben, kár erre több szót fecsérelni.

Elkerülte a figyelmedet Coulthard! Neki milyen érdeke fűződik Hamilton fényezéséhez? És a ti teóriátokat mely neves F1-es személyiség támasztotta eddig alá? Én legalább idéztem hozzám hasonló véleményeket.
Te csak asszisztáltál a szokásos Prof gyűlölködéshez, és úgy látom az sem zavar, hogy miket mond Flex.
Ne felejtsd el, moderátor vagy...
Én is csak egy véleményt írtam le, de érdekes módon fasz voltam, meg a legnagyobb marhaságot írtam a fórum történetében, meg szakértő úr, stb. Ha ez nektek a konstruktív vitázás, csesszétek meg.

A hozzászólást -George- szerkesztette a következő időpontban: Jul 6 2015, 10:59

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 6 2015, 11:13
Létrehozva: #188

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(George @ Jul 6 2015, 11:58) *
de érdekes módon fasz voltam

Itt ismételgeted ezt, miközben senki sem nevezett annak. Egyszóval hazudsz. Nem az első eset.

Téma lezárva.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 6 2015, 11:18
Létrehozva: #189

törzsvendég

IDÉZET(A Professzor @ Jul 6 2015, 12:13) *
Itt ismételgeted ezt, miközben senki sem nevezett annak. Egyszóval hazudsz. Nem az első eset.

Téma lezárva.

IDÉZET(A Professzor @ Jul 5 2015, 04:45) *
Az eső előtt, az első cserék után Rosberg cirka 20 kört ment a két Williams mögött a dirty airben, már a kivezető körén is. Eközben Hamilton senkitől nem zavartatva ment elöl, robotpilótával, még rádióztak is, hogy akkor elég a meglévő távolság, csak cirkált.

Majd leesett az eső - szerinted kinek voltak ekkorra kopottabb, csúszásra sokkal hajlamosabb gumijai a két Mercis közül? Ki ne találjuk már, hogy Rosbergnek smile.gif

És a két Williams úgy felmelegítette Rosberg gumijait, hogy a leelőzésük után a következő 4-5 körben is kitartott az üzemi hőmérséklet, amíg be nem fogta Hamiltont azzal a brutális tempóval, mi? smile.gif

Forzának van igaza, a fórum történetének legnagyobb faszságát írta le az expert úr.

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 6 2015, 11:21
Létrehozva: #190

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

Fórum legnagyobb faszsága -> a leírt dolog faszság. Saját magad bizonyítottad be, hogy hazudsz.

Elég is lesz a szokásos hergelésből és hangulatkeltésedből, itt befejezted.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 6 2015, 11:22
Létrehozva: #191

törzsvendég

IDÉZET(A Professzor @ Jul 6 2015, 12:21) *
Fórum legnagyobb faszsága -> a leírt dolog faszság. Saját magad bizonyítottad be, hogy hazudsz.

Elég is lesz a szokásos hergelésből és hangulatkeltésedből, itt befejezted.

Erről egy film jut az eszembe: A félénk vagyok...
Uram, megütötte magát?
Magamat nem, csak a térdemet.
Ja, örülnék, ha nem neveznél hazugnak.

A hozzászólást -George- szerkesztette a következő időpontban: Jul 6 2015, 11:23

+Quote Post
Mtom
hozzászólás Jul 6 2015, 12:20
Létrehozva: #192

törzsvendég

Regisztrált: 3-April 10
Azonosító: 5,885

IDÉZET(George @ Jul 6 2015, 11:37) *
Akkor Coulthard is fasz. Egyre többen állnak be a sorba mögém.
Egyébként az alapbeállításokon nem tudnak sokat varázsolni a boxban egy kerékcsere alkalmával, annyit biztosan nem, hogy hirtelen Hamilton legyen gyorsabb, mint Rosberg, mikor előtte Rosberg 2 sec-et hozott körönként. A gumi hőmérséklete volt itt a legnagyobb faktor.
Visszanéztem itt, és nem látom, hogy nagyon állítottak volna Hamilton szárnyain (1:22:50)

Ott guggol a ket csavarhuzos koma a sarkokon.

A hozzászólást -Mtom- szerkesztette a következő időpontban: Jul 6 2015, 12:25

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 6 2015, 12:37
Létrehozva: #193

törzsvendég

IDÉZET(Mtom @ Jul 6 2015, 01:20) *
Ott guggol a ket csavarhuzos koma a sarkokon.

Ez teljesen rurtin művelet, ugyanezt megcsinálták a Williamsnél is, és Rosbergnél is állítottak, ugyanúgy ott gugol a két ürge a kerékcseréje előtt, és ugyamúgy matatnak, mint Hamiltonnál:
2,5 másodperces beállítás hangolás, sőt, inkáb kb. 0,5 sec nem tesz csodát.

A hozzászólást -George- szerkesztette a következő időpontban: Jul 6 2015, 12:37

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 6 2015, 12:39
Létrehozva: #194

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

Két hozzászólásra reagáltam, az egyik szerint ez a futam is egy fos volt, izgalom nem történt, amúgy Hamilton mákolt.
A másik szerint óriási Hamilton mák győzelem volt, bár ugyan egyszer sem volt Hamilton előtt Rosberg, azért ő volt a jobb.
Idén egy mák győzelmet láthattunk, de az nem ez volt.

Csak teória szinten az eső elejéről: Hamilton vitorlázott az élen, valószínű optimális hőmérsékleten tartva az első gumikat, valahol az ablak közepén. Rózsi pedig szorosan Bottason "adj bele mindent amid van" üzemmódban, ahogy a rádión többször elhangzott, valószínűleg az ablak felső tartományában egyensúlyozva a hőmérséklettel.
Ekkor jött az eső, ahonnan feltételezhetjük, hogy mindenkinek folyamatosan hűltek a gumijai, Lajos és Rózsi is küzdött az alulkormányzással.

A kiállást megelőzően eshetett ki Hamilton az ablak alsó részéből is, hiszen akkor már több mint egy másodpercet kapott csak az egyes szektorban, így neki valóban nem volt sok választása, be kellett jöjjön interekért, hiszen egy gyorsuló negatív spirálba került, Rózsi még az ablakban volt.
Ezt alátámasztja, hogy az alacsonyabb hőmérsékletű gumikon ismét Hamilton volt a gyorsabb.

Amit a fentiek tükrében nem értek, hogy ez mitől mák győzelem. A másik oldalról, ha nem jön az eső, nincs Rózsi a dobogón (nagy valószínűséggel).
Egyébiránt az első kiállásnál, már tulképp megvolt Rózsinak az alávágás Bottas-szal szemben, a már bemelegített gumikon előrébb is volt, belső íven is volt, a vízvezeték szerelő mégis visszacsocsózta magát elé. Utólag ez is lehetett egy döntő momentum, hiszen akkor az eső kezdetekor Massa mögött van, és mellette megy el, akkor hamarabb fogja be Hamiltont, stb...

+Quote Post
blech
hozzászólás Jul 6 2015, 01:27
Létrehozva: #195

törzsvendég

Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 6 2015, 01:39) *
Két hozzászólásra reagáltam, az egyik szerint ez a futam is egy fos volt, izgalom nem történt, amúgy Hamilton mákolt.
A másik szerint óriási Hamilton mák győzelem volt, bár ugyan egyszer sem volt Hamilton előtt Rosberg, azért ő volt a jobb.
Idén egy mák győzelmet láthattunk, de az nem ez volt.

Csak teória szinten az eső elejéről: Hamilton vitorlázott az élen, valószínű optimális hőmérsékleten tartva az első gumikat, valahol az ablak közepén. Rózsi pedig szorosan Bottason "adj bele mindent amid van" üzemmódban, ahogy a rádión többször elhangzott, valószínűleg az ablak felső tartományában egyensúlyozva a hőmérséklettel.
Ekkor jött az eső, ahonnan feltételezhetjük, hogy mindenkinek folyamatosan hűltek a gumijai, Lajos és Rózsi is küzdött az alulkormányzással.

A kiállást megelőzően eshetett ki Hamilton az ablak alsó részéből is, hiszen akkor már több mint egy másodpercet kapott csak az egyes szektorban, így neki valóban nem volt sok választása, be kellett jöjjön interekért, hiszen egy gyorsuló negatív spirálba került, Rózsi még az ablakban volt.
Ezt alátámasztja, hogy az alacsonyabb hőmérsékletű gumikon ismét Hamilton volt a gyorsabb.

Amit a fentiek tükrében nem értek, hogy ez mitől mák győzelem. A másik oldalról, ha nem jön az eső, nincs Rózsi a dobogón (nagy valószínűséggel).
Egyébiránt az első kiállásnál, már tulképp megvolt Rózsinak az alávágás Bottas-szal szemben, a már bemelegített gumikon előrébb is volt, belső íven is volt, a vízvezeték szerelő mégis visszacsocsózta magát elé. Utólag ez is lehetett egy döntő momentum, hiszen akkor az eső kezdetekor Massa mögött van, és mellette megy el, akkor hamarabb fogja be Hamiltont, stb...

Beszarás! Na ezért megérte eddig végigolvasni.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 6 2015, 01:53
Létrehozva: #196

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(forza @ Jul 6 2015, 11:50) *

Azért mégis csak kiraktad volna aláírásba a véleményét,Prof jelzőit meg ne is említsük, aztán lám kinek lett igaza. Kurva kínos ez nektek és a legjobb védekezés a támadás de ideje lenne már önkritikát gyakorolni és bocsánatot kérni.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 6 2015, 02:43
Létrehozva: #197

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Pali @ Jul 6 2015, 02:53) *
Azért mégis csak kiraktad volna aláírásba a véleményét,Prof jelzőit meg ne is említsük, aztán lám kinek lett igaza. Kurva kínos ez nektek és a legjobb védekezés a támadás de ideje lenne már önkritikát gyakorolni és bocsánatot kérni.

Egy ehhez hasonló montázs megteszi. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 6 2015, 02:46
Létrehozva: #198

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(blech @ Jul 6 2015, 02:27) *

Beszarás! Na ezért megérte eddig végigolvasni.

Ez most valami Torrentés poén amit nem vágok, vagy miért lett Bottas vízvezeték szerelő?

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
blech
hozzászólás Jul 6 2015, 05:33
Létrehozva: #199

törzsvendég

Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 6 2015, 03:46) *
Ez most valami Torrentés poén amit nem vágok, vagy miért lett Bottas vízvezeték szerelő?

Gondolom azért, mert úgy néz ki... És tényleg van benne v.mi!

+Quote Post
Lóri
hozzászólás Jul 6 2015, 05:36
Létrehozva: #200

Borsodi fan

Regisztrált: 9-April 10
Innen: Edelény
Azonosító: 5,892

„Hamilton megmutatta, ki a főnök” – sajtóvisszhang

Ezt nem kell megmutatni, mindenki tudja, hogy egy kibaszott nagy császár az F1-ben. biggrin.gif

--------------------
Wéber Gábor Monaco GP 24.05.15 : " Ez inkább Hamiltoné!"

+Quote Post

11 Oldal V  « < 8 9 10 11 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:24