IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

169 Oldal V  « < 37 38 39 40 41 > »   
Reply to this topicStart new topic
F1világ.hu, A fórummal, oldallal kapcsolatos észrevételek és technikai problémák
send
hozzászólás Jun 17 2010, 11:09
Létrehozva: #761

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

IDÉZET(still @ Jun 18 2010, 12:53) *
Nnnna.
Mivel sokan már sejtették, illetve már van akinek el is mondtuk, kik állnak a BudTerence moderátornickek mögött, így a Fafával közösen úgy döntöttünk, tovább folytatjuk eredeti nickünkön, és nyugdíjazzuk a két pofonládát. Sikerült túlszárnyalni anonymitást illetően a házi rekordot, azaz Bernie-t és Max-et 3 hónappal, ami nem rossz eredmény.
Minden eddigi döntésünkért, és az ezt követőkért is vállaljuk a felelősséget. Ami változott a tevékenységünk alatt, hogy bővült a házirend, valamint nem azonosító, vagy ismeretségi kör alapján szankcionáltunk. Volt, amikor lazábbra engedtük a gyeplőt, volt, amikor túlságosan szigorúak voltunk, hatezer regisztrált tagnak nem tudunk a kedvében járni, ezt mindenki beláthatja. Ezen a kissé liberális szemléleten a továbbiakban sem óhajtunk változtatni, megpróbáljuk a legigazságosabban végezni a munkákat.

Nos, ami a Still nicket illeti. Nekem most valóban elegem lett a fórumozásból, egyrészt az itteni torzsalkodások miatt, másrészt családi elfoglaltságaim miatt. Ezen jelenleg sem óhajtok változtatni, csak moderálni járok a fórumra egy darabig. Nekem is vannak hibáim, nyilván, de az több mint kétségbeejtő a fórum további sorsát tekintve, hogy a törzstagok több fronton anyázzák egymást, hogy a balul sikerült Paddock Clubos próbálkozás óta néhány tag mai napig puszta sértődöttségből alig jár ide, hogy némelyek szent küldetéstudatuknak veszik a fórum maradékának szétrombolását. Én moderálni, szankcionálni az iránymutató pontjaink alapján tudok, észt adni sajnos nem. Ha vége lesz ennek az óvodás szintnek, ha a régi jó viták visszatérnek, és nem egymás személyével, politikai és egyéb nézeteivel lesz elfoglalva a nagyérdemű, ha csak egy szeletét vissza tudjuk csempészni a régi hangulatnak, akkor megígérem, én is szakítok időt a fórumra. Minden fórum életében eljön egy csúcspont, közben újak alakulnak, felhígul a taglétszám, satöbbi. De azért hiszem, hogy a régi tagok félre tudják tenni a sérelmeiket, és ha nem is napi rendszerességgel, de hozzátesznek ezentúl is a fórum életéhez egy darabot.

Csak ennyit szerettem volna tisztázni, ha valakinek kérdése van, privátilag megteheti

Koszi ez jó volt.
Tényleg érdemes lenne elgondolkodni ezen.
Go to the top of the page

+Quote Post
still
hozzászólás Jun 17 2010, 11:17
Létrehozva: #762

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(tifosi @ Jun 18 2010, 12:07) *
Ennek bizony sok értelme van. Biztos képben vagy a fórumot illetően, ha csak benézel bannolni egyet....

6. Moderációs viták nyilvános megtárgyalása (erre kizárólag a privát levelezés használható)

Elolvasok mindent, csak nem alkotok véleményt.
Ha viszont te továbbra is itt akarsz fórumozni, akkor húzd meg magad. Túl sok minden lett neked elnézve.

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Jun 17 2010, 11:31
Létrehozva: #763

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(still @ Jun 18 2010, 12:17) *
6. Moderációs viták nyilvános megtárgyalása (erre kizárólag a privát levelezés használható)

Elolvasok mindent, csak nem alkotok véleményt.
Ha viszont te továbbra is itt akarsz fórumozni, akkor húzd meg magad. Túl sok minden lett neked elnézve.

Látom fened már a késed, ne fogd vissza magad. Miközben egy másik topicban személyeskednek, te itt, engem vonsz felelősségre, mert előbújtál az álca mögül, ami már egyébként is nyílt titok volt, és én elmondtam a véleményemet az okosságoddal kapcsoaltban. Pártatlanságból már stillként is megbuktál. Már csak egy húzásom van, húzd csak meg, ettől lesz igazi a fórum.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 17 2010, 11:34
Létrehozva: #764

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(tifosi @ Jun 18 2010, 12:31) *
Látom fened már a késed, ne fogd vissza magad. Miközben egy másik topicban személyeskednek, te itt, engem vonsz felelősségre, mert előbújtál az álca mögül, ami már egyébként is nyílt titok volt, és én elmondtam a véleményemet az okosságoddal kapcsoaltban. Pártatlanságból már stillként is megbuktál. Már csak egy húzásom van, húzd csak meg, ettől lesz igazi a fórum.

már bocsánatot kért a személyeskedésért (elismerte, hogy igazad van, gyakorlatilag egyenértékű) mi kell még? moderátori közbelépés biztos hogy nem. smile.gif

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
still
hozzászólás Jun 17 2010, 11:35
Létrehozva: #765

IDÉZET(tifosi @ Jun 18 2010, 12:31) *

Ha akartuk volna, már egy éve ki lennél tiltva. Te hozod magadra a bajt.

+Quote Post
The Bull
hozzászólás Jun 17 2010, 11:37
Létrehozva: #766

törzsvendég

Regisztrált: 14-July 09
Azonosító: 3,937

IDÉZET(Zava @ Jun 17 2010, 11:53) *
"tudtam, tudtam...de nem sejtettem."

Ezért vállaltad mindig olyan büszkén a 3 napot....zároltad magad 3 napra, közbe másképp is itt voltál. LoL laugh.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Jun 17 2010, 11:38
Létrehozva: #767

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

Röhejesek vagytok.

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
still
hozzászólás Jun 17 2010, 11:38
Létrehozva: #768

IDÉZET(The Bull @ Jun 18 2010, 12:37) *
Ezért vállaltad mindig olyan büszkén a 3 napot....zároltad magad 3 napra, közbe másképp is itt voltál. LoL laugh.gif

Én raktam ki, Zava nem mazochista.

+Quote Post
still
hozzászólás Jun 17 2010, 11:40
Létrehozva: #769

IDÉZET(tifosi @ Jun 18 2010, 12:38) *
Röhejesek vagytok.

Te meg a múlt.
Tifosi végleg kitiltva innen.
Kommenteket mellőzze mindenki.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 17 2010, 11:40
Létrehozva: #770

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(still @ Jun 18 2010, 12:38) *

igen, köszönöm hogy rámutattál bull, saját balhékban (volt egykettő...) sosem döntöttem, stillre bíztam a dolgot.

--------------------

+Quote Post
The Bull
hozzászólás Jun 17 2010, 11:45
Létrehozva: #771

törzsvendég

IDÉZET(still @ Jun 18 2010, 12:38) *

Jó, gondoltam.....de ez milyen már komolyan? biggrin.gif Poénnak is olyan rossz, hogy már fáj...

Amúgy össze lehetne kicsit kovácsolni a társaságot, egy chat szobával amit a főoldalról ellehetne érni ugyan úgy, mint a fórumot és ott lehetne kvízeket csinálni főleg F1-es témában....stb....futam vagy edzések közben is ott kapásból megtudnák egymás közt vitatni a dolgokat a szurkolók, nem kellene a fórumot fél napig böngészgetni......ez egy másik konkurens oldalon jól működő dolog volt csak sajnos az oldal szerkesztői eltolták...a chat azóta is él csak máshol kevesebb emberrel.
Szvsz kicsit feldobná az egész oldalt egy ilyen.

+Quote Post
still
hozzászólás Jun 17 2010, 11:46
Létrehozva: #772

IDÉZET(The Bull @ Jun 18 2010, 12:45) *
Jó, gondoltam.....de ez milyen már komolyan? biggrin.gif Poénnak is olyan rossz, hogy már fáj...

Amúgy össze lehetne kicsit kovácsolni a társaságot, egy chat szobával amit a főoldalról ellehetne érni ugyan úgy, mint a fórumot és ott lehetne kvízeket csinálni főleg F1-es témában....stb....futam vagy edzések közben is ott kapásból megtudnák egymás közt vitatni a dolgokat a szurkolók, nem kellene a fórumot fél napig böngészgetni......ez egy másik konkurens oldalon jól működő dolog volt csak sajnos az oldal szerkesztői eltolták...a chat azóta is él csak máshol kevesebb emberrel.

Van ilyen. Kihalt.
MSN nyert.

+Quote Post
Réka
hozzászólás Jun 17 2010, 11:47
Létrehozva: #773

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

Volt cset... egy időben ment is... jelenleg inaktív és msn-es közösséggé alakult át. smile.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Zava
Létrehozva: #774

( ͡° ͜ʖ ͡°)

van chat, anno pont én nyitottam wink.gif de mára kihalt, kisebb részben a rendszer hiányosságai miatt (mirc szoba volt, azzal a nickkel jöttél fel amivel akartál, visszaélések) nagyobb részben pedig az msn miatt.

--------------------

+Quote Post
The Bull
Létrehozva: #775

törzsvendég

IDÉZET(Zava @ Jun 18 2010, 12:40) *
igen, köszönöm hogy rámutattál bull, saját balhékban (volt egykettő...) sosem döntöttem, stillre bíztam a dolgot.

Értem. De azért Stillnek többször kellet döntést hoznia, mint neked.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jun 17 2010, 11:48
Létrehozva: #776

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(The Bull @ Jun 18 2010, 12:47) *
Értem. De azért Stillnek többször kellet döntést hoznia, mint neked.

ja, arra gondolsz hogy Bud tűnt csak aktívnak a modik közül? ez...ez maradjon a mi titkunk smile.gif

--------------------

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 17 2010, 11:54
Létrehozva: #777

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

Üdvözlöm a két moderátor urat! wink.gif
Lehet, hogy csak én vagyok egyedüli, aki nem tudta, hogy a két szimpatikus nicknév mögött kik lakoznak? Lehet, hogy mégcsak nem is foglalkoztam vele? Igen, ez van! Tök mindegy, hogy ismert vagy ismeretlen a moderátor, azért abban egyetérthetünk, hogy mindegyiküknek, és egymásnak is jár legalább az alapfokú tisztelet. A véleményeink lehetnek eltérőek(nem egy csapatnak, pilótának, akárminek drukkulunk), de akkor sem kell a nagy nyilvánosság előtt egymásnak esni. Sajnos ez egyre sűrűbben előfordul, de reméljük változik majd a helyzet.
Az eddigiekért köszönet, a továbbiakhoz meg sok sikert! smile.gif

+Quote Post
The Bull
hozzászólás Jun 17 2010, 11:56
Létrehozva: #778

törzsvendég

IDÉZET(still @ Jun 18 2010, 12:46) *
Van ilyen. Kihalt.
MSN nyert.

Hát kicsit elavult az a chat.
Amúgy nem tudom, hogy az ilyen, hogy működik vagy kinek jelent "reklámot" vagy nemtudom, de amit én mondok chat az a ......most már leírom.... csevego.net oldalról lehet elérni, de régen a formula.hu nevü konkurens oldalról is be lehetett oda lépni....volt az oldalon egy, most lehet nagy hülyegét írok valami BAN vagy mi a fene és arról lehetett oda belépni, de a két oldal kapcsolata már megszakadt. Ha meglehetne oldani, hogy innen lehetne hasonló szintü chatre belépni az nagyon jó lenne, főleg már vannak külömböző kvíz programok tippelős meg beírós, Forma 1-es témában angyon jókat lehetne játszani és az oldalon egy bajnokságot csinálni, minden héten lenne egy kör...tök jó lenne, és szezon végén valamit kaphatna az első 3....persze kisebb értékü jutalmat, mint az F1ligában. Szvsz soakt dobna egy ilyen az oldalon......de persze ez az oldal üzemeltetőinek a döntése....

+Quote Post
The Bull
hozzászólás Jun 17 2010, 11:57
Létrehozva: #779

törzsvendég

IDÉZET(Zava @ Jun 18 2010, 12:48) *
ja, arra gondolsz hogy Bud tűnt csak aktívnak a modik közül? ez...ez maradjon a mi titkunk smile.gif

Bud-nak elég nyers és néha poénos volt a stílusa....ő volt still? smile.gif

+Quote Post
The Bull
hozzászólás Jun 17 2010, 11:58
Létrehozva: #780

törzsvendég

IDÉZET(Zava @ Jun 18 2010, 12:47) *
van chat, anno pont én nyitottam wink.gif de mára kihalt, kisebb részben a rendszer hiányosságai miatt (mirc szoba volt, azzal a nickkel jöttél fel amivel akartál, visszaélések) nagyobb részben pedig az msn miatt.

Szerintem egy skype konferencia szoba sokkal jobb lenne, mint az msn....

+Quote Post

169 Oldal V  « < 37 38 39 40 41 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2018 December 19th - 03:12