IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

15 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
Kedvenc állataink, Kedvenc állataink
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:14
Létrehozva: #181

Tekintetes&Irgalmas Úr

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

Így alszik Buskó. biggrin.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"
Go to the top of the page

+Quote Post
bixi
hozzászólás Feb 18 2010, 08:15
Létrehozva: #182

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 5-October 09
Innen: Ausztria
Azonosító: 4,646

IDÉZET(vingaal @ Feb 18 2010, 07:59) *
Ilyen nekünk is van:

wink.gif

oooo,tenyleg olyan,de ugy latom,meg hozzateszi csendben ezt is:Ne nezegesd a botomat,ugysem adom! wink.gif
Tünderi pofa!

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:17
Létrehozva: #183

Tekintetes&Irgalmas Úr

Meg így.Miért jó ez neki? laugh.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
James Hunt
hozzászólás Feb 18 2010, 08:18
Létrehozva: #184

a decens faszkalap

Regisztrált: 23-September 08
Azonosító: 1,167

Szlavo lehet álmodik valamiről. biggrin.gif

--------------------
Naked Lunch - a frozen moment when everyone sees what is on the end of every fork.

+Quote Post
bixi
hozzászólás Feb 18 2010, 08:21
Létrehozva: #185

törzsvendég

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:14) *

Így alszik Buskó. biggrin.gif

laugh.gif cool.gif Csucs!

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:22
Létrehozva: #186

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(James Hunt @ Feb 18 2010, 08:18) *
Szlavo lehet álmodik valamiről. biggrin.gif

Ilyen testhelyzetben? biggrin.gif És mindig ezt csinálja nyáron ha nem kell az ólba kucorodni a hideg elől.

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Feb 18 2010, 08:26
Létrehozva: #187

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:22) *
Ilyen testhelyzetben? biggrin.gif És mindig ezt csinálja nyáron ha nem kell az ólba kucorodni a hideg elől.

Lehet hogy hűti a beton! smile.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
bixi
hozzászólás Feb 18 2010, 08:26
Létrehozva: #188

törzsvendég

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:22) *

Napozik.Vagy, a kutyak köztudottan okosak,szeretik a gazdajukat is utanozni.Latott mar teged aludni? wink.gif

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:27
Létrehozva: #189

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(bixi @ Feb 18 2010, 08:21) *

biggrin.gif Ő egy nagyon különleges kutya amúgy is.Saját magától elleste és kivitelezte ahogy az elkerített részhez nyílik a kiskapu.Egy rigli segítségével zárható,és az orrával eltolja a lábával meg befelé húzza a kaput és bemegy rajta.Ha nagy vihar van feláll és kilinccsel kinyitja a műhelyt aztán bezárja maguk mögött.Majd mikor elcsitult újra kinyitja kifelé és kijönnek.Szilveszterkor a petárdázástól félve benyitott anyámékhoz is a konyhába és bementek.. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:29
Létrehozva: #190

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(bixi @ Feb 18 2010, 08:26) *
Napozik.Vagy, a kutyak köztudottan okosak,szeretik a gazdajukat is utanozni.Latott mar teged aludni? wink.gif

Ezt nem tőlem leste,nem látott még és az asszonyt sem.Az ajtó,kapu kinyitást kilinccsel vagy riglivel azt viszont tőlünk leste..

A hozzászólást -Szlavo- szerkesztette a következő időpontban: Feb 18 2010, 08:30

--------------------

+Quote Post
James Hunt
hozzászólás Feb 18 2010, 08:31
Létrehozva: #191

a decens faszkalap

Regisztrált: 23-September 08
Azonosító: 1,167

na, nekem nincs semmi kisállatom mert panelban nem lenne szivem tartani, kb semmi helye nem lenne de egy ilyet nem tudnék visszautasítani :

nem engedték linkelni szegényt:(

talán így

A hozzászólást -James Hunt- szerkesztette a következő időpontban: Feb 18 2010, 08:33

--------------------
Naked Lunch - a frozen moment when everyone sees what is on the end of every fork.

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:33
Létrehozva: #192

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

IDÉZET(James Hunt @ Feb 18 2010, 08:31) *
na, nekem nincs semmi kisállatom mert panelban nem lenne szivem tartani, kb semmi helye nem lenne de egy ilyet nem tudnék visszautasítani :

Panelba nyúl/csincsilla/degu való. smile.gif Esetleg még macska is, de az hajlamos összeszőrözni mindent. Kutya viszont nem. Utálom a városi kutyákat, a gazdáik meg no comment.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Feb 18 2010, 08:34
Létrehozva: #193

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:17) *

Meg így.Miért jó ez neki? laugh.gif

laugh.gif
Nagyon jó!!! biggrin.gif
Sütteti a hasát a napon. Herki is keresi a lehetőséget mindig. Ha süt a nap, akkor irány a napos hely és dob egy hátast. Képet még így nem csináltam róla, de kis korában az ágyon igen:
biggrin.gif

+Quote Post
bixi
hozzászólás Feb 18 2010, 08:35
Létrehozva: #194

törzsvendég

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:29) *
Ezt nem tőlem leste,nem látott még és az asszonyt sem.Az ajtó,kapu kinyitást kilinccsel vagy riglivel azt viszont tőlünk leste..

na jo,csak hülyültem. Valoszinü hogy tenyleg hüti magat,nem semmi bundaja van.A rafkossagan nem csodalkozom,a nemetjuhaszok az egyik leg könnyebben tanulo fajtakhoz tartoznak,ez teny.A szilveszteri szitun meg mindig vigyorgok..... laugh.gif

+Quote Post
Réka
hozzászólás Feb 18 2010, 08:43
Létrehozva: #195

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:27) *
biggrin.gif Ő egy nagyon különleges kutya amúgy is.Saját magától elleste és kivitelezte ahogy az elkerített részhez nyílik a kiskapu.Egy rigli segítségével zárható,és az orrával eltolja a lábával meg befelé húzza a kaput és bemegy rajta.Ha nagy vihar van feláll és kilinccsel kinyitja a műhelyt aztán bezárja maguk mögött.Majd mikor elcsitult újra kinyitja kifelé és kijönnek.Szilveszterkor a petárdázástól félve benyitott anyámékhoz is a konyhába és bementek.. biggrin.gif

biggrin.gif biggrin.gif A leleményességük határtalan... rolleyes.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:43
Létrehozva: #196

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(vingaal @ Feb 18 2010, 08:34) *
laugh.gif
Nagyon jó!!! biggrin.gif
Sütteti a hasát a napon. Herki is keresi a lehetőséget mindig. Ha süt a nap, akkor irány a napos hely és dob egy hátast. Képet még így nem csináltam róla, de kis korában az ágyon igen:
biggrin.gif

De jó fej,milyen kis pocakja van biggrin.gif Azt értem,de miért kell ahhoz a nyakát is így kitekernie? biggrin.gif Az anyja jobban szereti a napot,ő mindig kifekszik nyáron a tűző napra.A bundája mindig be is vörösödik.Van is kép ahol napozik asszem,megnézem.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Feb 18 2010, 08:47
Létrehozva: #197

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(bixi @ Feb 18 2010, 08:21) *

Vilike így alszik biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Feb 18 2010, 08:52
Létrehozva: #198

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Szlavo @ Feb 18 2010, 08:43) *
De jó fej,milyen kis pocakja van biggrin.gif Azt értem,de miért kell ahhoz a nyakát is így kitekernie? biggrin.gif Az anyja jobban szereti a napot,ő mindig kifekszik nyáron a tűző napra.A bundája mindig be is vörösödik.Van is kép ahol napozik asszem,megnézem.

Pöttyös pocakú! Akkor láttad volna, mikor be lett csukva(véletlen) a tápos zsákkal egy helyiségbe. Kb.: 3-4 napi adagot puszilt be, mikor én hazaértem azt hittem rosszul látok. Utólag derült csak ki a turpisság, és akkor már megértettem, hogy miért van akkora hasa,mint egy hordó. biggrin.gif
Biztos azért, mert útban van a küszöb. biggrin.gif Gyönyörű és okos jószág mindegyik!

+Quote Post
bixi
hozzászólás Feb 18 2010, 08:54
Létrehozva: #199

törzsvendég

IDÉZET(Dankson @ Feb 18 2010, 08:47) *

laugh.gif Na ez mar ismerösebb,nem Gaga(a vizslu) szokott igy,hanem a szörnyeteg terrierünk.Hogy ebben mi lehet a jo,a labukat igy tartani a levegöben? ohmy.gif biggrin.gif

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 18 2010, 08:58
Létrehozva: #200

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(Dankson @ Feb 18 2010, 08:47) *

Ez se piskóta! biggrin.gif Miket nem tudnak csinálni mi?Egy egyéniség mindegyik..

--------------------

+Quote Post

15 Oldal V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 October 14th - 00:43