IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

4 Oldal V   1 2 3 > »   
Closed TopicStart new topic
A gumik dönthetik el a Ferrari és a McLaren párharcát
admin
hozzászólás Aug 8 2008, 03:50
Létrehozva: #1

Administrator
*

Csoport: Root Admin
Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 1

Hozzászólások a következő cikkhez: A gumik dönthetik el a Ferrari és a McLaren párharcát
Go to the top of the page

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Aug 8 2008, 06:55
Létrehozva: #2

Praetor

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET
"Azonban versenykörülmények között – különösen a nagy melegben, mint ami a Hungaroringen is fogadott minket – egy túlkormányzott autó jóval nagyobb hőt generál a hátsó abroncsokban, mint egy alulkormányozott autó esetében."

"Ha visszatekintünk a Magyar Nagydíjra, és megfigyeljük Hamilton autójának viselkedését, akkor láthatjuk, hogy néhány kör után elkezdett szenvedni a túlkormányozottság miatt. Rengetegszer kellett ellenkormányoznia. Viszont a Ferrari egyensúlya teljesen jó volt néhány kör után."

"Ezért okozhat komoly különbséget a hőmérséklet"
– magyarázta Hamashima, aki a Ferrari versenyzői közötti – sokak által eddig ismeretlen – különbségre is felhívta a figyelmet.

Nos, ezek a részek egészen más megvilágításba kezdik helyezni a múltkori - másik topikbeli - vitát ami Hamilton gumikezelésével volt kapcsolatos. Ez ugyanis nem annyira pilóta, mint inkább versenygép koncepcionális "problémára" utal. Bár mondható erre, hogy a hungaroringen a bal első ment el, de azért lehet összefüggés az intenzívebb gumikopás és e között. Számomra ez az írás Hunnylander koncepcióját látszik alátámasztani.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Aug 8 2008, 07:17
Létrehozva: #3

moving to Brackley

Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(Funes @ Aug 8 2008, 06:55) *
Nos, ezek a részek egészen más megvilágításba kezdik helyezni a múltkori - másik topikbeli - vitát ami Hamilton gumikezelésével volt kapcsolatos. Ez ugyanis nem annyira pilóta, mint inkább versenygép koncepcionális "problémára" utal. Bár mondható erre, hogy a hungaroringen a bal első ment el, de azért lehet összefüggés az intenzívebb gumikopás és e között. Számomra ez az írás Hunnylander koncepcióját látszik alátámasztani.

Tegyuk hozza, hogy a futamon sokkal forrobb volt az aszfalt, mint az idomeron. Akkor meg volt nemi McLaren dominancia es a beallitasok is idealisak voltak. De az idojaras/aszfalthomerseklet is el tudja rontani a kivalo beallitasokat, amit, mint tudjuk az idomero utan mar nem lehet valtoztatni.

A hozzászólást -hunnylander- szerkesztette a következő időpontban: Aug 8 2008, 07:18

+Quote Post
Darkhalfmoon
hozzászólás Aug 9 2008, 01:29
Létrehozva: #4

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 21-May 08
Innen: itt-ott
Azonosító: 775

"Mikor az autó és a körülmények tökéletesek, akkor Felipe 110%-on megy, ám ha valami gond van, akkor 90%-nál nem képes többre. Azonban Kimi folyamatosan 100%-ot tud nyújtani, teljesen mindegy, hogy milyenek a körülmények."
Na erre csak annyit hogy én Mercis vagyok, de azt kell mondjam hogy ez egy akkora baromság hogy már fáj.... Nézzük már meg hogy az az állandó"100%" Kimikénél azt jelenti hogy csak úgy bír dobogóra álni hogy ki esnek elölle akkor ez maradjon is igy!!!!
Hami legyen VB első a ferkánál meg go Massa go!!!! Mutasa meg csak annak a kis finn majomnak!
Ui.:Bocsi ha evvel bárkinek az önérzetét megbántottam!
Uui: Jah szegény Kovit meg kihagytam neki is jár a bíztatás!!! GO KOVI GO!!

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 9 2008, 06:25
Létrehozva: #5

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Darkhalfmoon @ Aug 9 2008, 02:29) *
"Mikor az autó és a körülmények tökéletesek, akkor Felipe 110%-on megy, ám ha valami gond van, akkor 90%-nál nem képes többre. Azonban Kimi folyamatosan 100%-ot tud nyújtani, teljesen mindegy, hogy milyenek a körülmények."
Na erre csak annyit hogy én Mercis vagyok, de azt kell mondjam hogy ez egy akkora baromság hogy már fáj.... Nézzük már meg hogy az az állandó"100%" Kimikénél azt jelenti hogy csak úgy bír dobogóra álni hogy ki esnek elölle akkor ez maradjon is igy!!!!
Hami legyen VB első a ferkánál meg go Massa go!!!! Mutasa meg csak annak a kis finn majomnak!

ne GO-zzál, errefele nem szokás.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Aug 9 2008, 08:08
Létrehozva: #6

moving to Brackley

Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(Zava @ Aug 9 2008, 06:25) *

De en szokast csinalok belole! Angol csapatot es pilotat angolul illik biztatni. Lehet, hogy sok idetlen "fun" forumozo idetlenul adja elo a go-zast, mert nyilvanvaloan meg angolul se tudnak igazan, de en nem tartozok kozejuk.

GO McLEW1S!

+Quote Post
Chips
hozzászólás Aug 9 2008, 12:07
Létrehozva: #7

feka fan

Regisztrált: 7-July 08
Innen: Kolding, Denmark
Azonosító: 905

Nézd meg a hozzászólásai számát és midenre megkapod a választ laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Darkhalfmoon
hozzászólás Aug 9 2008, 04:26
Létrehozva: #8

újonc
*

Regisztrált: 21-May 08
Innen: itt-ott
Azonosító: 775

Ne szóljá be te kis köcsög!! azért mert valaki nem egésznap irogat, mert van jobb dolgais nem kell még beszólogatni neki. Úgyhogy menj a p*i*cs*á*b*a!!! angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif
És itt szeretnék a töbiektől elnézést kérni!
GO MCLAREN GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Aug 9 2008, 06:55
Létrehozva: #9

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

na, nem kéne így felkapni a vizet, ez semmi jót nem fog szülni a későbbiekben. nem így kell bemutatkozni egy fórumon

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
F1 Beni
hozzászólás Aug 9 2008, 06:58
Létrehozva: #10

törzsvendég

Regisztrált: 22-June 08
Innen: Keszthely
Azonosító: 871

IDÉZET(Darkhalfmoon @ Aug 9 2008, 05:26) *

Ne szóljá be te kis köcsög!! azért mert valaki nem egésznap irogat, mert van jobb dolgais nem kell még beszólogatni neki. Úgyhogy menj a p*i*cs*á*b*a!!! angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif angry.gif

Ha ilyen szinvolban akarsz valakivel tárgyalni, az a te dolgod, nem szólok bele. DE csináld privátban vagy emailben. Azt viszont, hogy a fórumot mocskolod ilyenekkel azzal már nemértek egyet. Szépen kérlek változtass a viselkedéseden! dry.gif

--------------------

+Quote Post
Mynock
hozzászólás Aug 9 2008, 07:01
Létrehozva: #11

Csakis az ICE

Csoport: Tag
Regisztrált: 31-October 07
Innen: Magyarország/Eger
Azonosító: 285

IDÉZET(Darkhalfmoon @ Aug 9 2008, 01:29) *

Már megint ez a Kimi szidás.A Mc Laren inkább tett volna alá egy megbízható autót és akkor vele lett volna világbajnok.
Ez a szöveg,meg hogy csak úgy bír dobogóra állni,hogy előle kiesnek pfffffffffffff.Minha mással ilyen sose történne.
Jah és nem is tudom ki hajtott bele Kimibe a boxnál a pirosnál ha már itt tartunk....de felesleges sarat dobálni.
A Meki menjen 200%-l ha tud és kész

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 9 2008, 07:14
Létrehozva: #12

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(hunnylander @ Aug 9 2008, 09:08) *
De en szokast csinalok belole! Angol csapatot es pilotat angolul illik biztatni. Lehet, hogy sok idetlen "fun" forumozo idetlenul adja elo a go-zast, mert nyilvanvaloan meg angolul se tudnak igazan, de en nem tartozok kozejuk.

GO McLEW1S!

de ne csináljál szokást belőle. ez a fórum így jó; GO nélkül. azt meg gondolom ismered, hogy megszoksz, vagy megszöksz wink.gif

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 9 2008, 08:16
Létrehozva: #13

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Zava @ Aug 9 2008, 08:14) *
de ne csináljál szokást belőle. ez a fórum így jó; GO nélkül. azt meg gondolom ismered, hogy megszoksz, vagy megszöksz wink.gif

...Mindenki 1-ért... Hát ezt ott basztad el, ahol kitaláltad. biggrin.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Chips
hozzászólás Aug 10 2008, 10:27
Létrehozva: #14

feka fan

IDÉZET(Darkhalfmoon @ Aug 9 2008, 04:26) *

Ne szóljá be te kis köcsög!! azért mert valaki nem egésznap irogat, mert van jobb dolgais nem kell még beszólogatni neki. Úgyhogy menj a p*i*cs*á*b*a!!!

Ebből nem fog semmi jó kisülni, csak magadat vágod a fát. Nekem is van pár szép szó a tarsolyomba de nem állok le veled vitatkozni. Úgy sincs értelme. wink.gif

--------------------

+Quote Post
Chips
hozzászólás Aug 10 2008, 10:37
Létrehozva: #15

feka fan

IDÉZET(Darkhalfmoon @ Aug 9 2008, 01:29) *

Pedig nem hülyeség ám amit ide beidéztél. Kiminek most egy "hullámvölgybe tart, minden pilótának van "olyanja". Amit igaznak látok az általad beidézett szövegben, hogy ha Massának olyanja van, összerak egy eszméletlen kört amit senki nem tud megdönteni, Kiminek viszont a versenytempója elképesztő, ő inkább ilyen monoton.

Én is meki-s vagyok, de Kimi minden csak nem majom. Ezt beismerem, valljuk be akinek nagyképű nyilatkozatai vannak az Hamilton. Annak ellenére hogy Hamilton fan vagyok, próbálom reálisan látni a helyzetet. És aki nem ismeri be, hogy Hamilton nagyképű, az elfogult és kész.

Nyugottan közölheted velem, hogy nyalok a Ferkások-nak és a Mekisek szégyene vagyok, egyszer már megkaptam, és szerintem nem épp jogosan... De mindegy, túlélem wink.gif

--------------------

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Aug 10 2008, 12:02
Létrehozva: #16

-

IDÉZET(Mynock @ Aug 9 2008, 07:01) *
Már megint ez a Kimi szidás.A Mc Laren inkább tett volna alá egy megbízható autót és akkor vele lett volna világbajnok.
Ez a szöveg,meg hogy csak úgy bír dobogóra állni,hogy előle kiesnek pfffffffffffff.Minha mással ilyen sose történne.
Jah és nem is tudom ki hajtott bele Kimibe a boxnál a pirosnál ha már itt tartunk....de felesleges sarat dobálni.
A Meki menjen 200%-l ha tud és kész

Mikor is volt utoljára Raikönnen ÖNERŐBŐL dobogón? Fr.o? Török volt az előtt... Tapsoljuk meg, éljen!!!!

Arról meg ne beszéljünk, hogy vajon miért nem volt megbízható autó a kimikéd alatt? Érdekes amikor Alonso odament, rögtön javult a McLaren. Lewis alatt is sokat fejlődött a McLaren. Szóval ez a McLaren hibája, hogy Kimike nem nyert VB-t erős túlzás. Neki is kéne tennie azért, hogy VB legyen. Odament a Ferrarihoz, és élvezte, a Schumacher korszak utószelét. Massa meg szarráveri ugyanazzal az autóval. Ha nem lenne peches Massa és Lewis akkor most jó 10 ponttal vernék a nagy világbajnokot.

Felesleges sarat dobálni, nem tudom ki löki fel a fotósokat, meg ki a legnagyobb tahó az egész mezőnyben. Ja, hogy az elfogadható? Persze, így már minden világos.

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 10 2008, 12:07
Létrehozva: #17

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Kimo @ Aug 10 2008, 01:02) *
Mikor is volt utoljára Raikönnen ÖNERŐBŐL dobogón? Fr.o? Török volt az előtt... Tapsoljuk meg, éljen!!!!

Arról meg ne beszéljünk, hogy vajon miért nem volt megbízható autó a kimikéd alatt? Érdekes amikor Alonso odament, rögtön javult a McLaren. Lewis alatt is sokat fejlődött a McLaren. Szóval ez a McLaren hibája, hogy Kimike nem nyert VB-t erős túlzás. Neki is kéne tennie azért, hogy VB legyen. Odament a Ferrarihoz, és élvezte, a Schumacher korszak utószelét. Massa meg szarráveri ugyanazzal az autóval. Ha nem lenne peches Massa és Lewis akkor most jó 10 ponttal vernék a nagy világbajnokot.

Felesleges sarat dobálni, nem tudom ki löki fel a fotósokat, meg ki a legnagyobb tahó az egész mezőnyben. Ja, hogy az elfogadható? Persze, így már minden világos.

fordulatszámlimiter 2006 után, rémlik? smile.gif
ha nem lenne peches Kimi (kanada, fro) Massa még úgy is le lenne mögötte (illetve Hami mögött) maradva, hogy itt nem esik ki. ha már "HA"-zunk smile.gif
ezt a postodat elég fura volt úgy olvasni, hogy nekem úgy rémlett, hogy pl a kislányos-anyukás-aláírásos esetnél is kiálltál Kimi mellett...

A hozzászólást -Zava- szerkesztette a következő időpontban: Aug 10 2008, 12:08

--------------------

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 10 2008, 12:10
Létrehozva: #18

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Zava @ Aug 10 2008, 01:07) *
ha nem lenne peches Kimi (kanada, fro) Massa még úgy is le lenne mögötte (illetve Hami mögött) maradva, hogy itt nem esik ki. ha már "HA"-zunk smile.gif
ezt a postodat elég fura volt úgy olvasni, hogy nekem úgy rémlett, hogy pl a kislányos-anyukás-aláírásos esetnél is kiálltál Kimi mellett...

Na azért Massa ezzel bukott 10 pontot.Kimi Fr-ban 2 pontot bukott... Kanadában feltehetőleg 10-et... De Massának is votlak balszerencséji. pont Kanadában, ha nem felejtik el megtankolni, meg ugye ez a motorelfüstölés. Ha ezt összeadjuk még akkor is ugyanott van. Meg még szerintem lehetne bontogatni, de nem vagyok jó mosdatásból ,mert nem volt rá szükségem MS-nél sad.gif tongue.gif biggrin.gif

A hozzászólást -Pepperoni- szerkesztette a következő időpontban: Aug 10 2008, 12:10

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 10 2008, 12:17
Létrehozva: #19

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 10 2008, 01:10) *
Na azért Massa ezzel bukott 10 pontot.Kimi Fr-ban 2 pontot bukott... Kanadában feltehetőleg 10-et... De Massának is votlak balszerencséji. pont Kanadában, ha nem felejtik el megtankolni, meg ugye ez a motorelfüstölés. Ha ezt összeadjuk még akkor is ugyanott van. Meg még szerintem lehetne bontogatni, de nem vagyok jó mosdatásból ,mert nem volt rá szükségem MS-nél sad.gif tongue.gif biggrin.gif

tongue.gif
kezdjek el matekozni, hogy ki hol mennyit bukott, ill. mennyit nyert ezeken?

--------------------

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Aug 10 2008, 12:18
Létrehozva: #20

-

IDÉZET(Zava @ Aug 10 2008, 12:07) *

jól rémlik, mert ott tényleg nem volt köze hozzá, de azt nem is írtam bele wink.gif

--------------------

+Quote Post

4 Oldal V   1 2 3 > » 
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 November 30th - 21:27