IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

15 Oldal V  « < 6 7 8 9 10 > »   
Reply to this topicStart new topic
Kedvenc állataink, Kedvenc állataink
bixi
hozzászólás Dec 11 2009, 09:28
Létrehozva: #141

törzsvendég

Csoport: Members
Regisztrált: 5-October 09
Innen: Ausztria
Azonosító: 4,646

[attachment=444:giala_034.jpg]
[attachment=445:Kopie_vo...iala_251.jpg]

smile.gif Az en imadott vizslum smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Dec 11 2009, 10:20
Létrehozva: #142

Guests

IDÉZET(bixi @ Dec 11 2009, 10:28) *
[attachment=444:giala_034.jpg]
[attachment=445:Kopie_vo...iala_251.jpg]

smile.gif Az en imadott vizslum smile.gif

En teged nagyon ertekellek, hogy MAGYAR vizslaval rontod a labancoknal a statisztikat. tongue.gif
A Raba szennyezese miatt elvarnank valami terroristaakciot.
Minimum pl. azon a heten amig ki nem takaritjak, nincs szex a paroddal, vagy valami... biggrin.gif

+Quote Post
kolo
hozzászólás Dec 11 2009, 11:04
Létrehozva: #143

Mika&Kimi fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 3-October 09
Innen: Debrecen
Azonosító: 4,624

IDÉZET(bixi @ Dec 11 2009, 08:29) *
Tünderiek!A kis Csillag mennyi idös?Mi majusra varjuk az elsö sajat csikonkat,mar nagyon kivancsi vagyok ra.

Csilag 4 honapos,szeret szoszerint bújocskázni elbujik az orgona bokor mögé,hivom a nevén erre kirobog fut két kört
hozzám jön megsimogatom!Megint futkározik majd megin elbujik igy eljácunk akár fél órát vagy többet amig elnem
fárad!Egyszer ugy bújt el hogy csak a fejét dukta a bokorba azt hitte hogy igy elbujt.Ló ojan mint a kutya a nagy
anyára is igaz akit Villámnak hivok! Szoktam dudolni a fülébe miközben a szemébe nézek és simogatom,ugy mutatja ki
a szeretetét hogy képen nyal.Lehet szörén lovagolni.Kukoricát beteszem az oldal zsebembe mire ovatosan kitudja huzni.
Tetszik a kutyusod hátán azzal a kosárkával.

--------------------
A hivatásos magatartás a legjobb védőpajzs életre-halálra, csak a szent meg az amatőr játszik

+Quote Post
kolo
hozzászólás Dec 11 2009, 11:25
Létrehozva: #144

Mika&Kimi fan

IDÉZET(bixi @ Dec 11 2009, 08:29) *
Tünderiek!A kis Csillag mennyi idös?Mi majusra varjuk az elsö sajat csikonkat,mar nagyon kivancsi vagyok ra.

Egyébként hobbiból tartsátok,eladásra,munkára,vagy válalkozásként lovaglásra a turistáknak?Milyen fajtát tartotok.Az
én két lovam noniusz persze keverék mint a kutyám.Tanyán élek szerencsére.én lovas szekér elé fogom munkára.Muraközit
szerettem volna,de kicsit lasú lovak bár sokal erösebbek, smile.gif

--------------------
A hivatásos magatartás a legjobb védőpajzs életre-halálra, csak a szent meg az amatőr játszik

+Quote Post
bixi
hozzászólás Dec 12 2009, 06:01
Létrehozva: #145

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Dec 11 2009, 10:20) *
En teged nagyon ertekellek, hogy MAGYAR vizslaval rontod a labancoknal a statisztikat. tongue.gif
A Raba szennyezese miatt elvarnank valami terroristaakciot.
Minimum pl. azon a heten amig ki nem takaritjak, nincs szex a paroddal, vagy valami... biggrin.gif

Na neeee,valami mas ötlet kell,ez nekem is bünti lenne!(en artatlan vagyok) ohmy.gif laugh.gif

+Quote Post
bixi
hozzászólás Dec 12 2009, 06:32
Létrehozva: #146

törzsvendég

IDÉZET(kolo @ Dec 11 2009, 11:25) *
Egyébként hobbiból tartsátok,eladásra,munkára,vagy válalkozásként lovaglásra a turistáknak?Milyen fajtát tartotok.Az
én két lovam noniusz persze keverék mint a kutyám.Tanyán élek szerencsére.én lovas szekér elé fogom munkára.Muraközit
szerettem volna,de kicsit lasú lovak bár sokal erösebbek, smile.gif

Az igaz ,hogy ez a környek telen-nyaron turista paradicsom,de csak is sajat celra vannak tartva.Mi hobby szinten lovagolunk,a parom lanyai versenyszerüen(dijlovaglas,dijugratas,western).Pont ezert több fajtank van:a Shetland ponik mar nyugdijas eveiket elvezik,a lanyok velük kezdtek a tanulast....mar regen kinöttek öket smile.gif ,Angol reitpony,Nemet reitpony(dressurhoz),a pintok a westernhez,a gyönyörü szöke szepseg Haflingerek pedig alig varjak mar,hogy huzhassak a szant(vagy lehet hogy en varom jobban wink.gif ).Na es a vegere hagytam az igazi különlegessegeket,legalabbis a környeken közel s tavol senkinek nincsenek ilyenek:Csenge a Kisberi (neki lesz csikoja) smile.gif es Darlyng a Magyar sportlo(a büszke apuka).Ök a kedvencek!
Ha tanyan laknek otthon,en is noniuszt valasztanek,nagyon jo lovak! wink.gif

+Quote Post
kolo
hozzászólás Dec 12 2009, 08:54
Létrehozva: #147

Mika&Kimi fan

IDÉZET(bixi @ Dec 12 2009, 06:32) *
Az igaz ,hogy ez a környek telen-nyaron turista paradicsom,de csak is sajat celra vannak tartva.Mi hobby szinten lovagolunk,a parom lanyai versenyszerüen(dijlovaglas,dijugratas,western).Pont ezert több fajtank van:a Shetland ponik mar nyugdijas eveiket elvezik,a lanyok velük kezdtek a tanulast....mar regen kinöttek öket smile.gif ,Angol reitpony,Nemet reitpony(dressurhoz),a pintok a westernhez,a gyönyörü szöke szepseg Haflingerek pedig alig varjak mar,hogy huzhassak a szant(vagy lehet hogy en varom jobban wink.gif ).Na es a vegere hagytam az igazi különlegessegeket,legalabbis a környeken közel s tavol senkinek nincsenek ilyenek:Csenge a Kisberi (neki lesz csikoja) smile.gif es Darlyng a Magyar sportlo(a büszke apuka).Ök a kedvencek!
Ha tanyan laknek otthon,en is noniuszt valasztanek,nagyon jo lovak! wink.gif

Biztos szép hely,Lányoknak sok sikert versenyzésekhez,szánozásnak megvan a sajátos hangulata.Amit szerencsére télen
nálunk is kitudunk probálni.Irigyelek beneteket a sok szép és nemes vérvonalú lovakért,viszont a telet ithon is
nehezen viselem,ráadásul maradi alföldi ember vagyok.Én is csak szorakozásból lovagolok,ahogy ti a párotokkal,csak
én nyáron szeretek lovagolni.A tél mint mondtam szép és hangulatos csak nem nekem való.Nyár és hortobágy sikvidéke
ez az én világom,és ott érzem magam szabadnak,a hegyek korlátoznak.

--------------------

+Quote Post
bixi
hozzászólás Dec 18 2009, 09:38
Létrehozva: #148

törzsvendég

IDÉZET(kolo @ Dec 12 2009, 08:54) *
Biztos szép hely,Lányoknak sok sikert versenyzésekhez,szánozásnak megvan a sajátos hangulata.Amit szerencsére télen
nálunk is kitudunk probálni.Irigyelek beneteket a sok szép és nemes vérvonalú lovakért,viszont a telet ithon is
nehezen viselem,ráadásul maradi alföldi ember vagyok.Én is csak szorakozásból lovagolok,ahogy ti a párotokkal,csak
én nyáron szeretek lovagolni.A tél mint mondtam szép és hangulatos csak nem nekem való.Nyár és hortobágy sikvidéke
ez az én világom,és ott érzem magam szabadnak,a hegyek korlátoznak.

En mindig utaltam a telet,mig otthon laktam,de itt gyönyörü.Többnyire ket lehtöseg van,vagy esik a ho,vagy süt a nap ezerrel.Mivel en napelemes vagyok wink.gif ,nyilvan ez tetszik jobban,mint a latyak,szel,köd,hideg(ami az otthoni telre jellemzö).Tavasszal mar viszont forditott a helyzet,mert hiaba süt a nap,ha a kertünket vastag ho boritja,otthon meg mar nyilnak a viragok-na akkor minden kicsi alkalmat megragadok,hogy haza menjek(kiveve a Husvetot blink.gif ).Nyaron meg mindegy,itt is,otthon is meleg van,de azert ha nyaralas,akkor 1 het Tisza-to,vagy Gergelyugornya kötelezö program biggrin.gif .Ami a hegyek miatt erzett korlatozottsagot illeti.....hat igen,itt nem lehet olyan naplementeket ill. felkelteket latni,mint a pusztan smile.gif .

ja,es hogy ne legyek off wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=XcuS3_USDi4

A hozzászólást -bixi- szerkesztette a következő időpontban: Dec 18 2009, 09:39

+Quote Post
kolo
hozzászólás Dec 18 2009, 11:01
Létrehozva: #149

Mika&Kimi fan

IDÉZET(bixi @ Dec 18 2009, 09:38) *
En mindig utaltam a telet,mig otthon laktam,de itt gyönyörü.Többnyire ket lehtöseg van,vagy esik a ho,vagy süt a nap ezerrel.Mivel en napelemes vagyok wink.gif ,nyilvan ez tetszik jobban,mint a latyak,szel,köd,hideg(ami az otthoni telre jellemzö).Tavasszal mar viszont forditott a helyzet,mert hiaba süt a nap,ha a kertünket vastag ho boritja,otthon meg mar nyilnak a viragok-na akkor minden kicsi alkalmat megragadok,hogy haza menjek(kiveve a Husvetot blink.gif ).Nyaron meg mindegy,itt is,otthon is meleg van,de azert ha nyaralas,akkor 1 het Tisza-to,vagy Gergelyugornya kötelezö program biggrin.gif .Ami a hegyek miatt erzett korlatozottsagot illeti.....hat igen,itt nem lehet olyan naplementeket ill. felkelteket latni,mint a pusztan smile.gif .

ja,es hogy ne legyek off wink.gif
http://www.youtube.com/watch?v=XcuS3_USDi4

Jó a link.és mig elnem felejtem sok boldog karácsonyi ünnepeket!(TUDOM HOGY MÉG ODÉBB VAN DE BIZTOS AMI BIZTOS)
Sielést gondolom vágod rendesen,Milyen stilusú házak dominálnak nálatok,faházak mint a skandinávoknál?
Nálatok divat még a husvét,mert nálunk összvissz,olyankor elmenekülnek az emberek ki a kertbe,vikkendházba!
Alapvetö igazság hogy ótt jó élni ahol boldog az ember,és ahol szeretik. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 17 2010, 10:47
Létrehozva: #150

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

Ők az én kis kurvincsaim. tongue.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 17 2010, 10:48
Létrehozva: #151

Tekintetes&Irgalmas Úr

biggrin.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Feb 17 2010, 10:51
Létrehozva: #152

Tekintetes&Irgalmas Úr

biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Feb 18 2010, 12:41
Létrehozva: #153

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Apropo németjuhász! biggrin.gif

Kb. 4 éves a kép!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Kimo
hozzászólás Feb 18 2010, 12:44
Létrehozva: #154

-

Regisztrált: 23-March 08
Innen: Szolnok
Azonosító: 640

IDÉZET(Szlavo @ Feb 17 2010, 10:51) *

biggrin.gif

Triplapost!!! Bud, intézkedj! biggrin.gif

Szép állatok.
Egyszer megharapott egy sad.gif

--------------------
IDÉZET(nm_ @ Apr 14 2013, 10:52) *
Ha létezik Mr. 6 tized, akkor az Hamilton.

+Quote Post
Réka
hozzászólás Feb 18 2010, 08:45
Létrehozva: #155

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(Mochok85 @ Feb 18 2010, 12:41) *
Apropo németjuhász! biggrin.gif

Kb. 4 éves a kép!

De mókás... rolleyes.gif laugh.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Feb 18 2010, 10:57
Létrehozva: #156

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Szlavo @ Feb 17 2010, 10:48) *

biggrin.gif

A miénk is hasonló volt. smile.gif
Ha egyszer elindult, nem nagyon lehetett megállítani... biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Feb 18 2010, 12:24
Létrehozva: #157

McLaren fan

IDÉZET(Réka @ Feb 18 2010, 08:45) *
De mókás... rolleyes.gif laugh.gif

A barátság nem ismer határokat! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Réka
hozzászólás Feb 18 2010, 12:56
Létrehozva: #158

Az emlék... (Ő már az örök vadászmezőn kergeti a macskákat sad.gif )

A jelen... smile.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Feb 18 2010, 01:40
Létrehozva: #159

McLaren fan

Összejött azzal a másik fiúkutyával már? laugh.gif

--------------------

+Quote Post
Réka
hozzászólás Feb 18 2010, 01:44
Létrehozva: #160

IDÉZET(Mochok85 @ Feb 18 2010, 01:40) *
Összejött azzal a másik fiúkutyával már? laugh.gif

laugh.gif Még nem, de még mindig kedves a szívének... tongue.gif

--------------------

+Quote Post

15 Oldal V  « < 6 7 8 9 10 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 August 22nd - 06:43