IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

90 Oldal V  « < 84 85 86 87 88 > »   
Closed TopicStart new topic
F1világ.hu - fórum, A fórummal kapcsolatos technikai jellegű észrevételek
Zoli
hozzászólás Sep 8 2009, 12:17
Létrehozva: #1701

fanatikus

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(forza @ Sep 8 2009, 01:04) *
Zoli, nekem a moderációval nem is volt és nincs is bajom. De ezt már sokszor elmondtam, és úgy is gondoltam/gondolom most is. Nem a moderáció miatt voltam dühös.

Tudom, ezért írtam az utolsó sort. tongue.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 8 2009, 12:27
Létrehozva: #1702

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Zoli @ Sep 8 2009, 11:51) *
Ezen gondolkozzon el mindenki, akinek fontos ez a fórum, hogy nem támadni kéne minket, hanem esetleg segíteni. Talán ez célravezetőbb lenne és ez a közösség is egységesebb lehetne azokkal szemben, akik nem valók ide.
Ez nem csak forzának szól.

Egyébként viccet félretéve, azzal a regénnyel pont ez volt a célom. Most nem nevezem nevén, de pont az egyik moderátor kérte, hogy ezt ne csak neki mondjam, hanem írjam le, tagolva. Magamhoz képest egész tagolt lett... tongue.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Sep 8 2009, 12:28
Létrehozva: #1703

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Na, hogy ne legyen az hogy ide csak sírni és durrogni járunk, gondoltam beírok valami szépet is! biggrin.gif
Cola-t szeretném megdicsérni amiért ilyen jó rajtot kapott el ezen a fórumon! Nekem új a tag és a nickje is új ezen a fórumon, de egyértelmű hogy érzi hogyan kell fenntartani a szintet!
Én nem olyan voltam újoncként mind ő, szóval már jobban csinálja mint én! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 8 2009, 12:31
Létrehozva: #1704

A4

IDÉZET(Mochok85 @ Sep 8 2009, 12:28) *
Na, hogy ne legyen az hogy ide csak sírni és durrogni járunk, gondoltam beírok valami szépet is! biggrin.gif
Cola-t szeretném megdicsérni amiért ilyen jó rajtot kapott el ezen a fórumon! Nekem új a tag és a nickje is új ezen a fórumon, de egyértelmű hogy érzi hogyan kell fenntartani a szintet!
Én nem olyan voltam újoncként mind ő, szóval már jobban csinálja mint én! biggrin.gif

És ezért most dícséret illetné? laugh.gif

Na, amúgy komolyra fordítva: engem is meglepett, mostanában nem ilyen új regesekhez szoktunk (sajnos). Nem reménytelen a hosszú távú jövője itt. wink.gif

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Sep 8 2009, 12:39
Létrehozva: #1705

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(forza @ Sep 8 2009, 12:31) *
És ezért most dícséret illetné? laugh.gif

Nem, mert azt nem volt nehéz überelnie! tongue.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 8 2009, 01:27
Létrehozva: #1706

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 8 2009, 09:35) *
Mostanában egyre szakmaibb vagy, figyelj oda! tongue.gif

És Te merre jársz,ahol a madár sem mostanában?!? unsure.gif wink.gif

+Quote Post
Réka
hozzászólás Sep 8 2009, 03:45
Létrehozva: #1707

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

Az előbb még itt volt Pepperoni hozzászólása, érdekes módon most eltűnt... álmodtam volna?... unsure.gif
Attól mert most valaki sikeresen kitörölte, attól még páran olvasták, nem akarok beleszólni, de ezt nem a hozzászólások törlésével kellene elintézni, ennek nem ez a módja.

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 8 2009, 03:49
Létrehozva: #1708

A4

Itt volt egy párbeszéd, és nem értem, miért és hová tűnt el... Az én készülékemben van a hiba? Semmi olyat nem láttam benne, ami miatt törölni kellett volna. Baromi rossz értelmezése ez a rendtevésnek, hogy kiszedünk 4 hsz-t, és bannoljuk a felhasználót, mert megmondta az Ő véleményét valamiről. Nem láttam benne uszítót, nem érdemelt se törlést, se bant. A dolgokat meg kell beszélni, át kell gondolni - nem pedig kitörölni, mintha meg se történt volna. Én is mondtam már sokkal keményebb és megosztóbb dolgokat ebben a topikban és máshol is, mégse kaptam bant...

--------------------

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 8 2009, 03:53
Létrehozva: #1709

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

IDÉZET(forza @ Sep 8 2009, 04:49) *
Itt volt egy párbeszéd, és nem értem, miért és hová tűnt el... Az én készülékemben van a hiba? Semmi olyat nem láttam benne, ami miatt törölni kellett volna. Baromi rossz értelmezése ez a rendtevésnek, hogy kiszedünk 4 hsz-t, és bannoljuk a felhasználót, mert megmondta az Ő véleményét valamiről. Nem láttam benne uszítót, nem érdemelt se törlést, se bant. A dolgokat meg kell beszélni, át kell gondolni - nem pedig kitörölni, mintha meg se történt volna. Én is mondtam már sokkal keményebb és megosztóbb dolgokat ebben a topikban és máshol is, mégse kaptam bant...

Majd elmegy Strasbourgba, hogy az emberi jogaiért kiálljon.

Semmi szükség a napi szintű szarkeverésre. Mást sem csinál Pepperoni, mint 2-3 fórumozótársát szekálja. Mellesleg erre a topikra sincs semmi szükség. És nem kell itt átbeszélni semmit, rendeltetésszerűen kéne fórumozni, nem napi szinten a drámát csinálni.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 8 2009, 04:12
Létrehozva: #1710

A4

IDÉZET(Euloálius @ Sep 8 2009, 03:53) *
Majd elmegy Strasbourgba, hogy az emberi jogaiért kiálljon.

Semmi szükség a napi szintű szarkeverésre. Mást sem csinál Pepperoni, mint 2-3 fórumozótársát szekálja. Mellesleg erre a topikra sincs semmi szükség. És nem kell itt átbeszélni semmit, rendeltetésszerűen kéne fórumozni, nem napi szinten a drámát csinálni.

Erre most inkább nem írok semmit, mert regény lenne, és megint drámáznék...

--------------------

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 8 2009, 04:31
Létrehozva: #1711

-

IDÉZET(forza @ Sep 8 2009, 05:12) *
Erre most inkább nem írok semmit, mert regény lenne, és megint drámáznék...

Rémesen komolyan veszed te ezt az egészet. smile.gif

--------------------

- ???

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 8 2009, 04:37
Létrehozva: #1712

-

Viszont mást mondok. Egyszer és mindenkorra elegem lett abból, hogy olyan megjegyzésekkel bombázik 1-2 tag, hogy "moderátor vagy, tudhatnád", "moderátor létedre", "hol vannak a moderátorok".

Rohadtul nem szeretek hatalmaskodni, de mivel egyik nagypofájúnak sincs kedve elvállalni, csak a száját jártatni, így úgy döntöttem (és a többieket is erre biztatom): minden ehhez hasonló megnyilvánulás 15 napos bant fog eredményezni (kivéve persze ha mondjuk csak viccből, nem rosszszándékból írja az illető) a hsz törlése mellett.

--------------------

- ???

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 8 2009, 04:51
Létrehozva: #1713

A4

IDÉZET(Euloálius @ Sep 8 2009, 04:31) *
Rémesen komolyan veszed te ezt az egészet. smile.gif

Nézd, tény, hogy néha komolyabban veszem a dolgokat, mint kellene. De nem egy ember véleményét tolmácsoltam tegnap sem szerintem, és bajt csak nem okozok azzal, ha elmondom, ami aggaszt. Ezt fel lehet fogni úgy is, hogy színházi előadást tartottam, meg úgy is, hogy elegem lett, elhúztam a csíkot - amit tarthatsz gyerekesnek, joggal, de akkor úgy éreztem helyesnek, - aztán némi rábeszéléssel (nem tagadom, nem kellett túlzottan erőltetni, hogy írjak) megírtam a véleményem.

A maihoz csak azért szóltam hozzá, mert tök véletlenül láttam, amiket írtatok, és én nem találtam benne kivetnivalót, jóllehet, nem én voltam egyikőtök helyében sem. Nekem amúgy nem kell megmagyarázni semmit, közöm nincs hozzá, sose kértem számon senkin semmit - nem az én stílusom. Peppe nagyfiú, nem is igazán van szüksége arra, hogy én most itt elkezdjek kardoskodni mellette. Ez a Ti dolgotok, megoldjátok. Én csak annyit mondtam, hogy nem értem (legalábbis nagyjából ez volt a lényeg, azt meg már megszokhattad, hogy ezt 4 bővített mondatban fogalmazom meg tongue.gif). Ez most is igaz. Szubjektív vélemény, nem több.

--------------------

+Quote Post
anci
hozzászólás Sep 8 2009, 07:00
Létrehozva: #1714

bentlakásos

Regisztrált: 30-July 08
Innen: Románia,Szatmárnémeti
Azonosító: 989

errefele kitört a világháború? unsure.gif

--------------------
KOS-A vakmerő
Energikus.Vállalkozó szellemű és természetes.Magabiztos és lelkes.Vicces.Szereti a kihívást.Nagyon türelmetlen, néha önző.Lobbanékony(könnyű felmérgesíteni).Lendületes, szenvedélyes és éleseszű.Társaságkedvelő.Hamar elveszti az érdeklődését-könnyen unatkozik.Egoista.Bátor és rámenős.

„Néha kellenek olyan kihívások az embernek, amik úgy tűnnek, hogy elképzelhetetlenek.” -Alain Prost

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 8 2009, 09:35
Létrehozva: #1715

A4

IDÉZET(anci @ Sep 8 2009, 07:00) *

Volt itt minden... biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 8 2009, 10:38
Létrehozva: #1716

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Euloálius @ Sep 8 2009, 04:53) *
Mellesleg erre a topikra sincs semmi szükség. És nem kell itt átbeszélni semmit, rendeltetésszerűen kéne fórumozni, nem napi szinten a drámát csinálni.

F1világ.hu - fórum, A fórummal kapcsolatos technikai jellegű észrevételek
A topik törlését feleslegesnek és hibának tartanám, arra kéne használni, amire való és nem másra, ami az alcímben is van.
Technikai hibák, kérdések meg vannak, lesznek, azt hol tudnátok egyszerűbben kezelni?

+Quote Post
befana
hozzászólás Sep 9 2009, 05:21
Létrehozva: #1717

Alonso hasta la muerte

Regisztrált: 23-October 07
Innen: Budapest
Azonosító: 250

Tisztelettel jelentem szögre akasztom kicsit a klaviatúrát,ám cseppet sem vérző lelkű megsértődéses ajtóbecsapás okából,hanem miként az f1világ US Openre delegált tenisz tudósítója,direkte Tifosi bosszantására. tongue.gif
Addig legyetek szívesek szépségkirálynős buzgalommal a világbékén fáradozni! wink.gif smile.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 9 2009, 09:35
Létrehozva: #1718

Guests

IDÉZET(befana @ Sep 9 2009, 06:21) *
Tisztelettel jelentem szögre akasztom kicsit a klaviatúrát,ám cseppet sem vérző lelkű megsértődéses ajtóbecsapás okából,hanem miként az f1világ US Openre delegált tenisz tudósítója,direkte Tifosi bosszantására. tongue.gif
Addig legyetek szívesek szépségkirálynős buzgalommal a világbékén fáradozni! wink.gif smile.gif

Montoyat csokoltatom! rolleyes.gif

+Quote Post
Cola
hozzászólás Sep 9 2009, 11:13
Létrehozva: #1719

Gyógyulj meg Felipe!

Csoport: Members
Regisztrált: 7-September 09
Azonosító: 4,426

IDÉZET(anci @ Sep 8 2009, 07:00) *

Demár lassan a 20. egy-két nap alatt... laugh.gif

--------------------

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Sep 9 2009, 12:51
Létrehozva: #1720

Civakodó

Csoport: Members
Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

IDÉZET(befana @ Sep 9 2009, 06:21) *

Jól időzítesz. Nadal vs Del Potro meccs a héten, szurkolni ezerrel cool.gif

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post

90 Oldal V  « < 84 85 86 87 88 > » 
Closed TopicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:04