IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

11 Oldal V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
2015 FORMULA 1 BRITISH GRAND PRIX, Silverstone, 2015. július 03-05.
Foghatók lesznek-e az ezüstnyilak?
A futamot ezúttal a következő pilóta nyeri:
Lewis Hamilton [ 9 ] ** [52.94%]
Nico Rosberg [ 1 ] ** [5.88%]
Sebastian Vettel [ 2 ] ** [11.76%]
Kimi Räikkönen [ 3 ] ** [17.65%]
Valtteri Bottas [ 0 ] ** [0.00%]
Felipe Massa [ 0 ] ** [0.00%]
Daniel Ricciardo [ 0 ] ** [0.00%]
Daniil Kvyat [ 1 ] ** [5.88%]
egy meglepetésember! [ 1 ] ** [5.88%]
Szerez-e hazai pályán pontot a McLaren?
Egyikük biztosan [ 4 ] ** [23.53%]
Dehogy [ 4 ] ** [23.53%]
Dupla pontszerzés lesz! [ 1 ] ** [5.88%]
Ugyan, célba sem érnek… [ 8 ] ** [47.06%]
Összes szavazat: 17
A vendégek nem szavazhatnak 
forza
hozzászólás Jul 5 2015, 03:09
Létrehozva: #81

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Nigel @ Jul 5 2015, 04:04) *
amíg a merci nyer addig szar lesz neki mind, én mondjuk megértem szoptam eleget RB, meg Sumák alatt.

Vannak így még pár milliónyian. Valószínűleg nem véletlen beszélnek folyamat a nézőszám csökkenésről, meg hogy hogy tegyék izgalmasabbá az F1-et... Persze elhiszem, hogy nektek ez jó, valahol érthető. Én is tudnék örülni, ha Kimi meg Vettel verné ugyanígy a mezőnyt.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)
Go to the top of the page

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 5 2015, 03:12
Létrehozva: #82

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 7-January 10
Azonosító: 5,245

IDÉZET(Nigel @ Jul 5 2015, 04:02) *
egyszer az életben ilyet csinál az kevés ahhoz hogy megváltozzon az értékelése, nyilván elfogytak Lajos gumijai, azért nem fog hasraesni senki nico előtt. Lajos meg mákolt igen, ez van, Monacoban meg Nico. ennyi.

Rosberg nagyobbat mákolt, mert ha nincs az eső, akkor negyedik helyen fut be a két Williams mögött. És persze, Rosberg ennyivel jobb Hamiltonnál esőben, na ne srácok, akkor az intereken utána hol volt az a fantasztikusan gyors Rosberg. Egyértelmű, hogy Haimlton gumijai elfogytak. Ennyi elvakult Hamilton gyűlöletet egy rakáson, és csodálkoztok, hogy haldoklik a fórum. Csupán a Hamilton és Vettel szurkolókat üldözitek el folyamatosan.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jul 5 2015, 03:12
Létrehozva: #83

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 5 2015, 04:01) *
Nem volt ez egy rossz futam.

Szerintem sem. Még pontot is szerzett a csapat. rolleyes.gif biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 5 2015, 03:16
Létrehozva: #84

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(forza @ Jul 5 2015, 04:09) *
Vannak így még pár milliónyian. Valószínűleg nem véletlen beszélnek folyamat a nézőszám csökkenésről, meg hogy hogy tegyék izgalmasabbá az F1-et... Persze elhiszem, hogy nektek ez jó, valahol érthető. Én is tudnék örülni, ha Kimi meg Vettel verné ugyanígy a mezőnyt.

Tv nézők száma azóta csökkent hogy pay per view-ra váltottak. Ha izgalmasabb is lenne akkor is kevesebben néznék.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 5 2015, 03:16
Létrehozva: #85

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(George @ Jul 5 2015, 04:12) *
Rosberg nagyobbat mákolt, mert ha nincs az eső, akkor negyedik helyen fut be a két Williams mögött. És persze, Rosberg ennyivel jobb Hamiltonnál esőben, na ne srácok, akkor az intereken utána hol volt az a fantasztikusan gyors Rosberg. Egyértelmű, hogy Haimlton gumijai elfogytak. Ennyi elvakult Hamilton gyűlöletet egy rakáson, és csodálkoztok, hogy haldoklik a fórum. Csupán a Hamilton és Vettel szurkolókat üldözitek el folyamatosan.

És mégis azokból van a legtöbb.

+Quote Post
Harag
hozzászólás Jul 5 2015, 03:17
Létrehozva: #86

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 3-May 09
Innen: Bátonyterenye
Azonosító: 3,432

Igen. Mert óvodásokmódjára mi csak szeretni vagy gyűlölni tudunk valakit.

Máshogy is le lehet írni amit mondtál. Hamiltonnak pont akkor fogytak el a gumijai, amikor leesett az eső.

Vagy:

Ha nem esik le az eső, akkor Hamilton Rosberg és a két Williams mögött ér célba, mert elfogytak a gumijai és vagy boxba megy vagy megelőzik.

Ami a futamot illeti:
Hamilton
Rosberg
Vettel

Jah, ilyet még nem láttunk...

+Quote Post
Flex
Létrehozva: #87

bentlakásos

Regisztrált: 10-January 09
Azonosító: 1,839

IDÉZET(forza @ Jul 5 2015, 04:05) *
Mondjuk ha egy Alonso ellen van ez a hajszálnyival több pech, akkor van jelentősége, lásd 2007. Így igazából nincs. Ha úgy vesszük, az pech, hogy valamivel több tech hiba érte, az viszont mák, hogy nem úgy kapja meg a mezőny legjobb kocsiját, hogy egy Vettel vagy egy Alonso a csapattársa. Rosberg túl kevésszer tud pariban lenni vele, ez így a Mercinek jó, de a nézőknek kevés. Persze hülyén jön ki, hogy ezt pont ma írom, de sajnos ma se volt sehol, leszámítva azt a 3-4 kört.

De mi az hogy nem volt sehol?? 1 tized idomeron, vegig a seggeben, ahol elozni nem tudott, ahogy meg a nagy Hamilton sem a lassab Williamseket. Mivel o volt hatul, ezert a kiallasokat o szopta be, de megoldotta a 2 williamst. Akkor mi az sehol sem volt? A Webber 2-os faszsagot esetleg nem akarod meg hozzatenni?

+Quote Post
George
Létrehozva: #88

törzsvendég

IDÉZET(Pali @ Jul 5 2015, 04:16) *
És mégis azokból van a legtöbb.

Az itt lézengő kb. 10 userből max 3 lehet Hamilton és Vettel fan.

+Quote Post
forza
Létrehozva: #89

A4

És miért fogyott el Hamilton gumija, amikor ő elől ment légüres térben, Rosberg meg csatázott a Williamsekkel? Nem fordítva kellett volna történnie? Ez azért valahol mégiscsak Nico érdeme is, én nem máknak nevezném.

Amúgy szerintem mindenki elfogadta, ki lesz 99% eséllyel az idei vb, de legalább pár élvezetes futam adódhatna, mert ez így nagyon gáz, hogy állandóan Merci 1-2, és még ezen belül is egyszerű megtippelni a sorrendet. Gyűlölni nem gyűlölök senkit, de gondolom te se csápoltál meg rágtad le a körmöd 2011-ben. Legalább egy ilyen futam, ahol adottak a körülmények, hogy valami MÁS történjen, legalább egy ilyen ne így végződne...

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Jul 5 2015, 03:20
Létrehozva: #90

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(forza @ Jul 5 2015, 04:00) *
Nincs itt semmi hiszti, egyszerűen csak cseszett unalmas az egész. Annak ellenére, hogy tök jó futam is lehetett volna ebből, a körülmények adottak voltak hozzá, a végeredmény megint ugyanaz. Tényleg dühítő, hogy akármi történik, mindig a két Merci van elől. A Ferrari nemhogy nem veszélyes, de visszafelé lépked, a Williams ha kap is egy esélyt, elbalfaszkodja (jó, az eső miatt utólag már mindegy, de akkor még úgy tűnt, hogy akár meg is nyerheti valamelyikük a futamot). A McLaren sehol, a Red Bull elveszve a középmezőnyben. És nem látni a fényt az alagút végén, valószínűleg még 2-3 évig ugyanez lesz, mert a mjelenlegi szisztémában nagy kavarodás nem várható.

Williams most egyet visszakapott 1-et abból, ahogy eddig "megverték" a Ferrarit. Most voltak erőből ténylegesen előttük először.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Jul 5 2015, 03:21
Létrehozva: #91

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(A Professzor @ Jul 5 2015, 03:57) *
Pár körig, ja, csak hozott rajta majdnem 7 másodpercet, a legnehezebb körülmények között. Ha Hamilton csinálja meg, már Trikitől lezdve Lóriig olvadozna mindenki, hogy mit ment a Lajos.

Érdekes, ha Hamilton csinálja ezt, akkor ő okosabb, meg már minek nyomja. Alapvetően is olyan másfél másodpercről beszélünk. Ez számít, az meg, hogy pár kör alatt hány másodpercet adott a taknyos pályán Rosberg Hamiltonnak, az mindegy smile.gif Mondjuk sejtettem, hogy nincs bennetek annyi, hogy leírjátok, akkorát mákolt Hamilton, hogy annak fórummémmé kéne válnia. Monacóra hiába mutogattok, az semmit nem változtat azon, hogy ma Hamilton egyszerűen szerencsés volt és nyert cirka 8-9 másodpercet - és ezzel a futamot is. Ez Rosberg kezében volt, a legnehezebb pályakörülmények között legyűrte a pályán mindkét Williamst és utána kegyetlen tempóval fogta be Hamiltont. A mai nap embere ő volt, aki ezt elvitatja, az nézzen sakkot.

Hát nem. Szerintem azt a pár kört leszámítva végig Lajos volt a jobb, és a kiállások idején is a kezében volt a futam. Ha Rozi akkor jön be, ugyanabban a körben, akkoris mögé áll vissza, csak kevesebbel. Nap embere pedig Vettel volt, annak ellenére, hogy a hétvége nagyrészében (ideértve a futam első felét is) a 2014-es dubblőrét küldte a pályára. rolleyes.gif

+Quote Post
Pali
hozzászólás Jul 5 2015, 03:21
Létrehozva: #92

bentlakásos

Regisztrált: 26-August 09
Innen: Veszprém
Azonosító: 4,324

IDÉZET(forza @ Jul 5 2015, 04:17) *
És miért fogyott el Hamilton gumija, amikor ő elől ment légüres térben, Rosberg meg csatázott a Williamsekkel? Nem fordítva kellett volna történnie? Ez azért valahol mégiscsak Nico érdeme is, én nem máknak nevezném.

Amúgy szerintem mindenki elfogadta, ki lesz 99% eséllyel az idei vb, de legalább pár élvezetes futam adódhatna, mert ez így nagyon gáz, hogy állandóan Merci 1-2, és még ezen belül is egyszerű megtippelni a sorrendet. Gyűlölni nem gyűlölök senkit, de gondolom te se csápoltál meg rágtad le a körmöd 2011-ben. Legalább egy ilyen futam, ahol adottak a körülmények, hogy valami MÁS történjen, legalább egy ilyen ne így végződne...

2011 Kanada akkor is izgalmas lett volna ha Vettel nem rontja el. Nem az eredménytől függ hogy jó-e egy futam.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 5 2015, 03:24
Létrehozva: #93

törzsvendég

IDÉZET(forza @ Jul 5 2015, 04:17) *

Na látod, innen látszik, hogy nem értesz az F1-hez. Eső = hűvös idő. Rosberg míg csatázott a gumijai melegek maradtak, Hamiltonnak viszont a légüres térben csak hültek a gumijai. Ezért esett vissza a hőmérséklet, és azt már ebben az időben nem tudta visaszahozni.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Jul 5 2015, 03:24
Létrehozva: #94

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

Szerintem idén először volt egy jó versenyünk. Papírforma eredménytől függetlenül. Kár, hogy a Mercedes esőben mégjobb, mint szárazon.

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Jul 5 2015, 03:27
Létrehozva: #95

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(George @ Jul 5 2015, 04:24) *
Rosberg míg csatázott a gumijai melegek maradtak, Hamiltonnak viszont a légüres térben csak hültek a gumijai.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 5 2015, 03:27
Létrehozva: #96

törzsvendég

IDÉZET(Harag @ Jul 5 2015, 04:17) *
Igen. Mert óvodásokmódjára mi csak szeretni vagy gyűlölni tudunk valakit.

Máshogy is le lehet írni amit mondtál. Hamiltonnak pont akkor fogytak el a gumijai, amikor leesett az eső.

Vagy:

Ha nem esik le az eső, akkor Hamilton Rosberg és a két Williams mögött ér célba, mert elfogytak a gumijai és vagy boxba megy vagy megelőzik.

Ami a futamot illeti:
Hamilton
Rosberg
Vettel

Jah, ilyet még nem láttunk...

Istenem, elfogytak a gumijai. Ezt ugye nem mondod komolyan? Hamilton az élen szépen beautózott volna a célba az első helyen, ha nincs az eső, semmiféle gumifogyás nem fenyegette, főleg, hogy nem kellett tövig nyomnia. Rosberg viszont esélytelen maradt volna, és most dobogó nélkül, és + 6 pint hátrányban főhetne a feje.

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 5 2015, 03:29
Létrehozva: #97

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(A Professzor @ Jul 5 2015, 03:57) *
Pár körig, ja, csak hozott rajta majdnem 7 másodpercet, a legnehezebb körülmények között. Ha Hamilton csinálja meg, már Trikitől lezdve Lóriig olvadozna mindenki, hogy mit ment a Lajos.

Érdekes, ha Hamilton csinálja ezt, akkor ő okosabb, meg már minek nyomja. Alapvetően is olyan másfél másodpercről beszélünk. Ez számít, az meg, hogy pár kör alatt hány másodpercet adott a taknyos pályán Rosberg Hamiltonnak, az mindegy smile.gif Mondjuk sejtettem, hogy nincs bennetek annyi, hogy leírjátok, akkorát mákolt Hamilton, hogy annak fórummémmé kéne válnia. Monacóra hiába mutogattok, az semmit nem változtat azon, hogy ma Hamilton egyszerűen szerencsés volt és nyert cirka 8-9 másodpercet - és ezzel a futamot is. Ez Rosberg kezében volt, a legnehezebb pályakörülmények között legyűrte a pályán mindkét Williamst és utána kegyetlen tempóval fogta be Hamiltont. A mai nap embere ő volt, aki ezt elvitatja, az nézzen sakkot.

Szerencsére volt előny vastagon. És így hamarabb is jöhetett. Tetszett volna Rosbergnek előbb lenni az eső előtt. Nem, ő inkább spórolt egy versenyvégi tàmadással.
Azt se feledjük, hogy Rosbergnek óriási mákja volt az esővel, ha az nincs akkor LEHET hogy a dobogó sincs meg. Így meg csak 7 pontot bukott és nem tizet vagy még többet. Az éremnek itt is se csak egy oldala van.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
forza
hozzászólás Jul 5 2015, 03:29
Létrehozva: #98

A4

IDÉZET(Flex @ Jul 5 2015, 04:17) *
De mi az hogy nem volt sehol?? 1 tized idomeron, vegig a seggeben, ahol elozni nem tudott, ahogy meg a nagy Hamilton sem a lassab Williamseket. Mivel o volt hatul, ezert a kiallasokat o szopta be, de megoldotta a 2 williamst. Akkor mi az sehol sem volt? A Webber 2-os faszsagot esetleg nem akarod meg hozzatenni?

Az az 1 tized időmérőn is hogy jött össze? Előtte végig úgy tűnt, meglesz a pole, amikor legjobban kellett, MEGINT nem jött össze. Ezért volt ő hátul, és nem Hamilton, és ezért szívta meg ő a kiállásokkal, és nem Hamilton. Nem is lenne ezzel baj, ha nem az lenne, hogy Barcelonát leszámítva mindig Hamiltoné az a "csak" 1-2 tized.

--------------------

+Quote Post
Vito
hozzászólás Jul 5 2015, 03:30
Létrehozva: #99

Rakka la perpetuo paladino

Regisztrált: 30-January 08
Innen: Miskolc
Azonosító: 444

IDÉZET(Eulo_ @ Jul 5 2015, 04:24) *
Szerintem idén először volt egy jó versenyünk. Papírforma eredménytől függetlenül. Kár, hogy a Mercedes esőben mégjobb, mint szárazon.

A nèmeten azt mondtàk amennyit elcsìptem belőle..... màr kicsit ideges voltam, hogy a gyàri mercinek a mechanikai tapadàs mellett a motor programozàsa az ami ilyen jelentős különbbsèget eredmènyez.

--------------------
Egyik legnagyobb
Mario Illien:
Kimi egy igazi verseny-állat. Mikor autóba ül, nem néz se jobbra, se balra, csak egy cél lebeg előtte: a győzelem. A Forma-1-re született, és véleményem szerint még rengeteg fantasztikus eredményt fog elérni a jövőben.
Ron Dennis: A Japán GP-t nem a kocsi tapadása, gyorsasága, hanem a szìvből jövő győzni akaràs döntötte el.
hihetetlenül laza, mégis megfontolt. Ebből a szempontból még Mika-tt /Hakkinent/ is felülmúlja.[b]Semmitől sem ijed meg, és az autó viselkedésével kapcsolatban nincs szüksége útmutatásra, pedig a tapasztalatunknak köszönhetően sokat segíthetnénk neki.
Visit My Website XD

+Quote Post
George
hozzászólás Jul 5 2015, 03:31
Létrehozva: #100

törzsvendég

IDÉZET(A Professzor @ Jul 5 2015, 04:27) *

Hozzád ki szólt? Úgy emlékszem volt egy egyesség, hogy hanyagóljuk egymást...
Egyébként hideg, nedves időben magyarázd már meg nekem, hogy a légüres térben, kevesebb kockázatot vállaló Hamiltonnak miért lett volna magasabb a gumihőmérséklete, mint a Williamsekkel csatázó, határon autozó Rosbergnek?...

+Quote Post

11 Oldal V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 16th - 00:38