IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
Hataron tuli magyarok.....>:D<
SPAcEcOWBOY27
hozzászólás Jul 6 2009, 01:28
Létrehozva: #1

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 5-January 08
Innen: Romania, Szatmárnémeti
Azonosító: 400

..mert ugye vagyunk igy egy paran...persze azok is hozza szolhatnak akik nem azok :blush:...csak gondoltam nyitok egy ilyen topic-ot hogyha valaki esteleg Romaniaba tevedne puszta kalandvagybol es erdeklodni szeretne akkor eseteleg itt meg teheti...pl valameik kalandor egy jo kocsmat keres Maros Vasarhelyen...vagy Szatmaron az itt ra kerdezhet es persze mehet az Id csere is wink.gif...es egyeb ilyesfajta dolgok...

--------------------
"Birka milyen hátrányt csökkentsen??? Vágja le a lábait ???Hisz itt ő a legnagyobb hátrány"
by:Sivatagi Róka
Go to the top of the page

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 6 2009, 01:30
Létrehozva: #2

Howzzat?!

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Ez a topik egy kicsit jó helyen van. Nagyon meg nem...

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Jul 6 2009, 01:33
Létrehozva: #3

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(SPAcEcOWBOY27 @ Jul 6 2009, 02:28) *
..mert ugye vagyunk igy egy paran...persze azok is hozza szolhatnak akik nem azok :blush:...csak gondoltam nyitok egy ilyen topic-ot hogyha valaki esteleg Romaniaba tevedne puszta kalandvagybol es erdeklodni szeretne akkor eseteleg itt meg teheti...pl valameik kalandor egy jo kocsmat keres Maros Vasarhelyen...vagy Szatmaron az itt ra kerdezhet es persze mehet az Id csere is wink.gif...es egyeb ilyesfajta dolgok...

Már többször is voltam Romániában... wink.gif
De nem igazán itt kellet volna...

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Jul 6 2009, 01:35
Létrehozva: #4

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Téma átmozgatva a Csevegőbe...

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
anci
hozzászólás Jul 6 2009, 02:34
Létrehozva: #5

bentlakásos

Regisztrált: 30-July 08
Innen: Románia,Szatmárnémeti
Azonosító: 989

IDÉZET(SPAcEcOWBOY27 @ Jul 6 2009, 03:28) *
..mert ugye vagyunk igy egy paran...persze azok is hozza szolhatnak akik nem azok :blush:...csak gondoltam nyitok egy ilyen topic-ot hogyha valaki esteleg Romaniaba tevedne puszta kalandvagybol es erdeklodni szeretne akkor eseteleg itt meg teheti...pl valameik kalandor egy jo kocsmat keres Maros Vasarhelyen...vagy Szatmaron az itt ra kerdezhet es persze mehet az Id csere is wink.gif ...es egyeb ilyesfajta dolgok...

biggrin.gif

--------------------
KOS-A vakmerő
Energikus.Vállalkozó szellemű és természetes.Magabiztos és lelkes.Vicces.Szereti a kihívást.Nagyon türelmetlen, néha önző.Lobbanékony(könnyű felmérgesíteni).Lendületes, szenvedélyes és éleseszű.Társaságkedvelő.Hamar elveszti az érdeklődését-könnyen unatkozik.Egoista.Bátor és rámenős.

„Néha kellenek olyan kihívások az embernek, amik úgy tűnnek, hogy elképzelhetetlenek.” -Alain Prost

+Quote Post
capylya
hozzászólás Jul 8 2009, 08:38
Létrehozva: #6

Petrov fan

Regisztrált: 12-May 09
Innen: Etyek
Azonosító: 3,551

Bár én nem vagyok hattárontúli, de a családom nagy része kint lakik. Valahogy sokkal másabb az élet ott, mint itt. Nem tudom miért, de talán nyiltabbak vagytok. Egyszóval én imádok kint lenni, Ukrajnában. smile.gif wub.gif

A hozzászólást -capylya- szerkesztette a következő időpontban: Jul 8 2009, 08:39

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jul 22 2009, 08:11
Létrehozva: #7

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Szerbiába ne gyertek...Sz@r az egész! biggrin.gif .....................NOT!!!!!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Effegy
hozzászólás Jul 22 2009, 08:11
Létrehozva: #8

Soldier of Fortune

Regisztrált: 12-March 09
Innen: BORSOD
Azonosító: 2,498

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 22 2009, 08:11) *

Akkor olyan mint itt! biggrin.gif

+Quote Post
SPAcEcOWBOY27
hozzászólás Jul 25 2009, 06:15
Létrehozva: #9

betérő

Regisztrált: 5-January 08
Innen: Romania, Szatmárnémeti
Azonosító: 400

IDÉZET(Mochok85 @ Jul 22 2009, 08:11) *

Nyugi nalunk sincs kolbaszbol a kerites:D...de vannak jo Kocsamaink:D....ha jossz szoly...es meg F1-et is lehet nezni hetvegenkent a kedvenc kocsmamban tongue.gif

--------------------
"Birka milyen hátrányt csökkentsen??? Vágja le a lábait ???Hisz itt ő a legnagyobb hátrány"
by:Sivatagi Róka

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Apr 15 2010, 08:54
Létrehozva: #10

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

IDÉZET(Zoli @ Jul 6 2009, 02:33) *
Már többször is voltam Romániában... wink.gif
De nem igazán itt kellet volna...

Erdélybe vagy Romániába ? Életem legjobb osztálykirándulása volt az erdélyi.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 16 2010, 08:29
Létrehozva: #11

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Gunner @ Apr 15 2010, 09:54) *
Erdélybe vagy Romániába ? Életem legjobb osztálykirándulása volt az erdélyi.

Is-is.

+Quote Post
Boszi27
hozzászólás Apr 28 2010, 08:52
Létrehozva: #12

Ferrarisan Schumacheres Blogos

Regisztrált: 24-October 07
Azonosító: 253

IDÉZET(capylya @ Jul 8 2009, 09:38) *
Bár én nem vagyok hattárontúli, de a családom nagy része kint lakik. Valahogy sokkal másabb az élet ott, mint itt. Nem tudom miért, de talán nyiltabbak vagytok. Egyszóval én imádok kint lenni, Ukrajnában. smile.gif wub.gif

Ukrajnában én is szeretek lenni. Barátaim vannak Técsőn (jobban mondva most már itt dolgoznak nálunk), Csapon, Huszton. Szép környék. rolleyes.gif Sokkal jobban tetszik, mint Szlovákia hozzánk közel eső immár rokoni (mármint részemről) része: Párkány és környéke. Az emberek is barátságosabbak és nem irígyek. Bár az is igaz, hogy ritkán megyek arrafelé és általában két hétnél nem többet, tehát ez viszonyítási alapnak kevés. Míg Szlovákiába igen sok időt eltöltök...

--------------------

2010 álomvégeredménye: Egyéni/Schumi, Csapat/Ferrari (Massa, Alonso leosztásban)
Taku!

+Quote Post
F1 Beni
hozzászólás Jun 30 2010, 12:00
Létrehozva: #13

törzsvendég

Regisztrált: 22-June 08
Innen: Keszthely
Azonosító: 871

Főleg az erdélyiekhez fordulok, de mindenki reakcióját várom.
A hétvégén megyek az iskolánk keretein belül egy 10 napos, átfogó erdélyi útra Nagyszeben, Székelyudvarhely, Csíksomlyó érintésével, hogy csak pár állomást említsek, és barangolásunk központja Segesvár lesz, a testvériskolánk. Arra lennék kíváncsi, hogy személyes tapasztalataitok szerint mennyire toleránsak a románok a hazaszerető magyarokkal szemben, mert Szlovákiában már volt részem egy rossz élményben.
Síeléskor a buszunk hátulján el volt helyezve egy kis méretű magyar zászló, amit nem néztek jó szemmel a szlovákok és nemtetszésüket abban nyilvánították ki hogy egyik éjjel egy egészséges méretű féltéglával bedobták a szélvédőjét a busznak. Na mármost ez azért sem jött jól mert tervezett ottlétünk utolsó napján volt és így még másfél napot ott dekkoltunk mire jött értünk egy másik busz. Emellett az egész hozzáállásuk elég negatív volt a szlovákoknak velünk szemben attól a pillanattól kezdve, hogy kiderült, honnét is jöttünk.
Ezzel a közhangulattal vajon Erdélyben is szembe kell majd néznünk vagy ott már egy fokkal civilizáltabb módját választották az emberek az egymás mellett élésnek?
Az leszűrhető az eddigi beszélgetésekből hogy a vendéglátóink nagyon jófejek szóval emiatt nem aggódok, viszont nem minden helyzetben leszünk a védőszárnyaik alatt. smile.gif

--------------------

+Quote Post
anci
hozzászólás Jun 30 2010, 10:37
Létrehozva: #14

bentlakásos

IDÉZET(F1 Beni @ Jun 30 2010, 12:00) *
A hétvégén megyek az iskolánk keretein belül egy 10 napos, átfogó erdélyi útra Nagyszeben, Székelyudvarhely, Csíksomlyó érintésével, hogy csak pár állomást említsek, és barangolásunk központja Segesvár lesz, a testvériskolánk. Arra lennék kíváncsi, hogy személyes tapasztalataitok szerint mennyire toleránsak a románok a hazaszerető magyarokkal szemben, mert Szlovákiában már volt részem egy rossz élményben.
Síeléskor a buszunk hátulján el volt helyezve egy kis méretű magyar zászló, amit nem néztek jó szemmel a szlovákok és nemtetszésüket abban nyilvánították ki hogy egyik éjjel egy egészséges méretű féltéglával bedobták a szélvédőjét a busznak. Na mármost ez azért sem jött jól mert tervezett ottlétünk utolsó napján volt és így még másfél napot ott dekkoltunk mire jött értünk egy másik busz. Emellett az egész hozzáállásuk elég negatív volt a szlovákoknak velünk szemben attól a pillanattól kezdve, hogy kiderült, honnét is jöttünk.
Ezzel a közhangulattal vajon Erdélyben is szembe kell majd néznünk vagy ott már egy fokkal civilizáltabb módját választották az emberek az egymás mellett élésnek?
Az leszűrhető az eddigi beszélgetésekből hogy a vendéglátóink nagyon jófejek szóval emiatt nem aggódok, viszont nem minden helyzetben leszünk a védőszárnyaik alatt. smile.gif

A városnevek alapján, én azt mondom, kiránduljatok nyugodtan, mert arrafele sokan vagyunk magyarok, és nem hiszem, hogy a románok kötekednének veletek. smile.gif

--------------------
KOS-A vakmerő
Energikus.Vállalkozó szellemű és természetes.Magabiztos és lelkes.Vicces.Szereti a kihívást.Nagyon türelmetlen, néha önző.Lobbanékony(könnyű felmérgesíteni).Lendületes, szenvedélyes és éleseszű.Társaságkedvelő.Hamar elveszti az érdeklődését-könnyen unatkozik.Egoista.Bátor és rámenős.

„Néha kellenek olyan kihívások az embernek, amik úgy tűnnek, hogy elképzelhetetlenek.” -Alain Prost

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 30 2010, 11:55
Létrehozva: #15

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(F1 Beni @ Jun 30 2010, 01:00) *

Mondjuk én egy ilyen eset után nem erőltetném a zászló feltűzését sehova! Sokat ront egy féltégla(mert olyan nincs hogy ne találkozz egy beteg állattal) viszont nem sok lényege van a zászlónak azon kívül hogy büszkébben nyomorogsz fent a buszon! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
F1 Beni
hozzászólás Jun 30 2010, 03:17
Létrehozva: #16

törzsvendég

IDÉZET(anci @ Jun 30 2010, 11:37) *
A városnevek alapján, én azt mondom, kiránduljatok nyugodtan, mert arrafele sokan vagyunk magyarok, és nem hiszem, hogy a románok kötekednének veletek. smile.gif

Ja, én is úgy gondolom, hogy olyan helyekre megyünk, ahol magyar többség van.
Egyébként az árvízhelyzet (már ahol van) mennyire komoly, mert neten néztem, hogy 21 áldozat és több ezer kitelepítésről beszélünk e helyzetben, és azért ez komoly aggodalomra adhat okot. Vagy rosszul látom?

--------------------

+Quote Post
anci
hozzászólás Jun 30 2010, 04:44
Létrehozva: #17

bentlakásos

IDÉZET(F1 Beni @ Jun 30 2010, 03:17) *
Ja, én is úgy gondolom, hogy olyan helyekre megyünk, ahol magyar többség van.
Egyébként az árvízhelyzet (már ahol van) mennyire komoly, mert neten néztem, hogy 21 áldozat és több ezer kitelepítésről beszélünk e helyzetben, és azért ez komoly aggodalomra adhat okot. Vagy rosszul látom?

Nem tudom, nem szoktam nagyon román híradót nézni, de ha gondolod utánanézek majd valahol, esetleg megkérdezek valakit.

--------------------
KOS-A vakmerő

+Quote Post
send
hozzászólás Jun 30 2010, 08:24
Létrehozva: #18

törzsvendég

Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

IDÉZET(F1 Beni @ Jun 30 2010, 02:00) *

Csak röviden.
Gyertek bátran.
Hargita megyében (Székelyudvarhely, Csik, Somlyó) lehet zászlózni bátran, sőt himnuszozni is.
Nem hinném, hogy máshol is baj lenne, de ha nem fontos én hanyagolnám. (Mindenhol vannak balf.szok wink.gif )
Ezekbe a városokba az árvíz nem csinált nagy károkat (szerencsére nincs gond).
Érezzétek jól magatokat. Kellemes időtöltést.

UI: Mikor is lesztek Székelyudvarhelyen?
Hátha találkozhatnánk legalább egy kézfogás erejére. rolleyes.gif

+Quote Post
F1 Beni
hozzászólás Jun 30 2010, 09:02
Létrehozva: #19

törzsvendég

IDÉZET(send @ Jun 30 2010, 09:24) *
Csak röviden.
Gyertek bátran.
Hargita megyében (Székelyudvarhely, Csik, Somlyó) lehet zászlózni bátran, sőt himnuszozni is.
Nem hinném, hogy máshol is baj lenne, de ha nem fontos én hanyagolnám. (Mindenhol vannak balf.szok wink.gif )
Ezekbe a városokba az árvíz nem csinált nagy károkat (szerencsére nincs gond).
Érezzétek jól magatokat. Kellemes időtöltést.

UI: Mikor is lesztek Székelyudvarhelyen?
Hátha találkozhatnánk legalább egy kézfogás erejére. rolleyes.gif

Köszönöm a bátorító szavakat.
8.án, azaz csütörtökön megyünk Székelyudvarhelyre, szerintem a déli órákban leszünk arra felé, de pontosan csak előtte egy-két nappal tudom megmondani. Egy rövidke beszélgetés szerintem simán belefér az élesen kicentizett programunkba. wink.gif

Apropó, van egy Kubica aláírásom, meg néhány Renault-s apróságom, hogyha már összefutunk, ne üres kézzel menjek oda. smile.gif

--------------------

+Quote Post
send
hozzászólás Jul 1 2010, 10:12
Létrehozva: #20

törzsvendég

Regisztrált: 24-September 08
Azonosító: 1,171

IDÉZET(F1 Beni @ Jun 30 2010, 11:02) *
Köszönöm a bátorító szavakat.
8.án, azaz csütörtökön megyünk Székelyudvarhelyre, szerintem a déli órákban leszünk arra felé, de pontosan csak előtte egy-két nappal tudom megmondani. Egy rövidke beszélgetés szerintem simán belefér az élesen kicentizett programunkba. wink.gif

Apropó, van egy Kubica aláírásom, meg néhány Renault-s apróságom, hogyha már összefutunk, ne üres kézzel menjek oda. smile.gif

Kitűnő!
Akkor még egyeztetünk, hátha összejön a találka. Én amivel tudok szolgálni az, az eredeti oroszhegyi szilvapalesz útravalónak, és nem csak (akár titokban is). wink.gif

+Quote Post

2 Oldal V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 19th - 16:23