IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
Max Verstappen, "Max don't have sex with your ex..."
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 19 2014, 11:13
Létrehozva: #41

Guests

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 11:43) *
akárhogy is ilyen kölyök SZERINTEM nem idevaló. meg lehet nézni a huszonéves újoncok hogyan törnek zúznak, mit fog csinálni egy 17 éves pisis ?

Küvé elott is ment a hiszti, aztan bevalt.
De lsd. Jim Clarkos peldam. Biztos o is szar.

Elore prekoncepcioval elni a leheto legnagyobb gaz. Kb. 1 ev mulva tudjuk megitelni realisan.
Go to the top of the page

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Aug 19 2014, 11:27
Létrehozva: #42

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

IDÉZET(Clyde @ Aug 19 2014, 12:13) *
Küvé elott is ment a hiszti, aztan bevalt.
De lsd. Jim Clarkos peldam. Biztos o is szar.

Elore prekoncepcioval elni a leheto legnagyobb gaz. Kb. 1 ev mulva tudjuk megitelni realisan.

Az nem prekoncepció, hogy küvé (az ki?) meg jim clark is bevált, akkor ő is be fog ? Én nem adnék szuperlicencet 20 év alatt.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 19 2014, 01:07
Létrehozva: #43

Guests

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 12:27) *
Az nem prekoncepció, hogy küvé (az ki?) meg jim clark is bevált, akkor ő is be fog ? Én nem adnék szuperlicencet 20 év alatt.

Küvé = Kvyatt

20 ev alatt a kovetkezoket dobtad volna ki eleve:

1 Alguersuari, Jaime ESP nein 19 Jahre, 125 Tage HUN 2009
2 Rodriguez, Ricardo MEX nein 19 Jahre, 208 Tage ITA 1961
3 Alonso, Fernando ESP ja 19 Jahre, 218 Tage AUS 2001
4 Tuero, Esteban ARG nein 19 Jahre, 320 Tage AUS 1998
5 Amon, Chris NZL nein 19 Jahre, 324 Tage BEL 1963
=5 Kwjat, Daniil RUS ja 19 Jahre, 324 Tage AUS 2014
7 Vettel, Sebastian GER ja 19 Jahre, 349 Tage USA 2007

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Aug 19 2014, 01:19
Létrehozva: #44

törzsvendég

ezek között két nagy név van, akik - ha jól tudom - semmi olyat nem alkottak első idényükben hogy lemaradtunk volna valamiről. majd jövőre meglátjuk, remélem nem mad max lesz a beceneve. ha beválik el fogom ismerni.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 19 2014, 01:22
Létrehozva: #45

Guests

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 02:19) *
ezek között két nagy név van, akik - ha jól tudom - semmi olyat nem alkottak első idényükben hogy lemaradtunk volna valamiről. majd jövőre meglátjuk, remélem nem mad max lesz a beceneve. ha beválik el fogom ismerni.

A 2 szerinted jo, vilagbajnok lett.
Mar az is boven jo lesz a sractol, ha eredmenyesebb lesz mint apu volt, nem kell tulzott elvarasokat tamasztani fele, plane nem ennyi idosen.

Elismerned meg nem kell, mar igy is felek, hogy Zava felrakta a fanboykodos listajara. biggrin.gif

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Aug 19 2014, 01:28
Létrehozva: #46

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Aug 19 2014, 02:22) *
Mar az is boven jo lesz a sractol, ha eredmenyesebb lesz mint apu volt, nem kell tulzott elvarasokat tamasztani fele, plane nem ennyi idosen.

nekem magasabbak az elvárásaim, valamit tudnia kell ha ilyen fiatalon behozzák, nyilván a csapat is tisztában van az életkora miatti kockázatokkal.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 19 2014, 02:08
Létrehozva: #47

Guests

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 02:28) *
nekem magasabbak az elvárásaim, valamit tudnia kell ha ilyen fiatalon behozzák, nyilván a csapat is tisztában van az életkora miatti kockázatokkal.

Igen, pont a te elvarasaidnak kell hogy megfeleljen, nem is Markonak, Tostnak vagy faternak kell hogy megfeleljen, ertem. biggrin.gif

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Aug 19 2014, 02:40
Létrehozva: #48

törzsvendég

IDÉZET(Clyde @ Aug 19 2014, 03:08) *
Igen, pont a te elvarasaidnak kell hogy megfeleljen, nem is Markonak, Tostnak vagy faternak kell hogy megfeleljen, ertem. biggrin.gif

Nem ezt mondtam. Én csak akkor látom racionálisnak ilyen fiatalon behozni valakit ha shcumi / lajos szinten van már most. Feljebb írta valaki hogy egy versenyén 4 kört tökölt valaki mögött, így már kapásból véleményes nálam.

szerk:

ebben a cikkben már meggyőzőbb dolgok vannak

http://www.telesport.hu/2014/08/19/mivel-g...en-a-red-bullt/

Verstappent hatalmas tehetségnek tartják, emiatt a Red Bull mellett például a Mercedes is sokáig versengett a kegyeiért.

Körönként két másodperc a mezőny többi tagjának

A hozzászólást -Nigel- szerkesztette a következő időpontban: Aug 19 2014, 02:43

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 19 2014, 03:51
Létrehozva: #49

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 03:40) *
Nem ezt mondtam. Én csak akkor látom racionálisnak ilyen fiatalon behozni valakit ha shcumi / lajos szinten van már most. Feljebb írta valaki hogy egy versenyén 4 kört tökölt valaki mögött, így már kapásból véleményes nálam.

szerk:

Verstappent hatalmas tehetségnek tartják, emiatt a Red Bull mellett például a Mercedes is sokáig versengett a kegyeiért.

1 versenyből levonni, h mekkora tehetség? Nem az oviban vagyunk.

Itt egy cikk júniusból. Maximum potential: Max Verstappen
Ha most az lenne a kérdés, h kiben van meg a potenciál, h valaha Schumi/Lajos szintjén legyen, akkor sokak szerint(nem Pistike vagy Józsika a telepről) simán ő áll az első helyen az összes formulaautós utánpótlás szériában edződő fiatal közül. Szerintem is. Fent van a youtubeon, legálisan elérhető mindenki számára, 27 verseny ahol idén indult. Pont elég bizonyítéknak. Itt van a vinyómon kb 100 versenye Hamiltonnak az F1 előttről. Bármikor tudok neked akár egy tucatot mutatni, ahol látszólag beleszürkült a mezőnybe. Aztán lehet csak egy rossz beállításnak hála, örült annak is, h tartani tudja az előtte lévőt.

Visszatérve Max-hez. Ugyan van még 4-5 potenciálban tőle elmaradó, de egyértelműen későbbi F1 szintre képes fiatal. Amolyan Button kaliberek, akik nem lesznek korszakos egyéniségek, de legjobb autóval bármikor behúzzák majd a címet. Ilyen Occon, Vandoorne, Rowland, Gasly és talán de Vries. Viszont ahogy egyre inkább sorolom a neveket, egyre kisebb különbséget tudnék közöttük tenni és a többi fel nem sorolt között. Ott van pl. egy Marciello, Ferrari neveltje. Idén márciusig rengetegen a 3 legizgalmasabb prospectnek tartották. Első 3 nagydíjhétvégéje terített betli volt. Persze voltak közötte rossz rajtok, túlzott agresszió, amit a GP2 komolyan megbüntet, és hopp máris kezd kicsúszni a top10-ből. Pedig nem lett semmivel sem rosszabb pilóta, csak egy olyan mezőnyben versenyez, ahol nagyon sokat számít a tapasztalat, ő meg zöldfülűként megissza ennek a levét.

Nem egyszerű eligazodni a fiatalok között. Főleg, h egyre több információ birtokában van az ember, így lesz egyre inkább tanácstalanabb, h ki mire lehet képes a jövőben.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 19 2014, 04:05
Létrehozva: #50

Guests

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 03:40) *

szerk:

Ezt elmondtak tegnap a Szervus.tv-n is, semmi uj.

+Quote Post
Undercover
hozzászólás Aug 31 2014, 03:22
Létrehozva: #51

újonc
*

Csoport: Members
Regisztrált: 30-July 10
Azonosító: 6,051

Ő engem nem igazán győzött meg ezután főleg nem...
https://www.youtube.com/watch?v=293uG4Nr3KQ

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás Aug 31 2014, 03:43
Létrehozva: #52

A szólásszabadság helyi élharcosa

Csoport: Moderators
Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(Nigel @ Aug 19 2014, 02:19) *

Azért ez így nagyon nem igaz. Rodríguez nagyon nagy legenda volt a maga korában és Chris Amon is állati jó versenyző lett. Stewart, Hill, Rindt, Hulme is elismerően beszéltek róla. A sport egyik legnagyobb igaszságtalansága, hogy pechek és egyéb körülmények miatt sosem jött össze neki a futamgyőzelem világbajnokságba számító futamon, pláne a vb-cím, de ez tök mindegy.

A legtöbben például Dan Gurney-ről sem nagyon hallottak, Jim Clark pedig mégis tőle tartott a leginkább a pályán (már nem azért, mert Maldonado módjára vezetett, hanem a képességei miatt veszélyes ellenfél volt), Clark apja mondta ezt Clark temetésén Gurney-nek.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
nm_
hozzászólás Sep 24 2014, 03:58
Létrehozva: #53

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

Szegény srácot kikiáltotta Marko az új Sennának, mire autóba ül a minimum elvárás a mesterhármast lesz tőle. Ezzel a felesleges hyppal teszik tönkre az esetleges bimbózó tehetségek kivirágzását, mert még egy kört sem ment, de már száz tonna nyomás és egymillió reflektor lesz rajta. Ha pedig bakizni fog a bemutatkozáskor, ugyan ennyi negatív energia fogja érni. Nem hiszem, hogy egy 16 évest (de még egy 30 évest sem) ilyen fölösleges impulzusoknak kell kitenni.

+Quote Post
Áron
hozzászólás Sep 24 2014, 07:50
Létrehozva: #54

törzsvendég

Regisztrált: 8-July 13
Azonosító: 6,713

IDÉZET(nm_ @ Sep 24 2014, 04:58) *
Szegény srácot kikiáltotta Marko az új Sennának, mire autóba ül a minimum elvárás a mesterhármast lesz tőle. Ezzel a felesleges hyppal teszik tönkre az esetleges bimbózó tehetségek kivirágzását, mert még egy kört sem ment, de már száz tonna nyomás és egymillió reflektor lesz rajta. Ha pedig bakizni fog a bemutatkozáskor, ugyan ennyi negatív energia fogja érni. Nem hiszem, hogy egy 16 évest (de még egy 30 évest sem) ilyen fölösleges impulzusoknak kell kitenni.

Dehogy lesz elvárás a mesterhármas... Viszont ha hibázni fog az első futamok valamelyikén, tuti hogy jönni fognak majd a kritikák, hogy nem versenyez elég éretten. Szerintem egyébként felveszi majd a kesztyűt a kezdetektől fogva Kvyattal, kíváncsian várom a bemutatkozását. Szimpatikus srác.

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Sep 27 2014, 04:38
Létrehozva: #55

Guests

http://www.mcsatorna.hu/hirek/ocon-a-lehet...eg-kell-ragadni

Hallgattassek meg a konkurencia is. tongue.gif

+Quote Post
stoke
hozzászólás Nov 15 2014, 04:26
Létrehozva: #56

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Nagyon éretten kezelte a helyzetet. Egy ilyen autóval ezt kell csinálni, és nem félreállni az első adandó alkalommal. Kretén.

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Nov 15 2014, 05:27
Létrehozva: #57

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(stoke @ Nov 15 2014, 04:26) *
Nagyon éretten kezelte a helyzetet. Egy ilyen autóval ezt kell csinálni, és nem félreállni az első adandó alkalommal. Kretén.

Amúgy ja.
Annyi pozitívum, h 2. helyről követte el, a tempó azért nem volt rossz.
Érdekességképpen 19. az első forduló után Pommer, Kiss Pál Tomi nagy ellenfele.

Főverseny holnap 8:30-kor itt.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Nov 16 2014, 09:56
Létrehozva: #58

A felhasználó titulusa

Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

7. helyre visszahozta, az mondjuk nem semmi.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Dec 5 2014, 06:22
Létrehozva: #59

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

A kedvence Alonso, de egy nap őt is legyőzné és világbajnok lenne

Ki más lenne? cool.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Dec 13 2014, 12:38
Létrehozva: #60

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

itt egy 2 hónapos kép róla! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post

4 Oldal V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 October 20th - 17:06