IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

4 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Max Verstappen, "Max don't have sex with your ex..."
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 3 2014, 11:01
Létrehozva: #1

Guests

rolleyes.gif

http://www.mcsatorna.hu/hirek/max-verstapp...1-ben-kothet-ki

Ugyes kisgyerek, kicsit sajnalom is hogy apu ostorral veri a jobb eredmenyekert, meg nincs internet ha nem nyer. xD
Go to the top of the page

+Quote Post
hunocsi
hozzászólás Aug 3 2014, 11:47
Létrehozva: #2

A felhasználó titulusa

Csoport: Tag
Regisztrált: 29-November 12
Azonosító: 6,587

IDÉZET(Clyde @ Aug 3 2014, 12:01) *
rolleyes.gif

http://www.mcsatorna.hu/hirek/max-verstapp...1-ben-kothet-ki

Ugyes kisgyerek, kicsit sajnalom is hogy apu ostorral veri a jobb eredmenyekert, meg nincs internet ha nem nyer. xD

Persze, a RB Vergne, Kvyat, Sainz, Gasly, Lynn és Da Costa helyett inkább neki adná a TR egyik ülését, amikor nincs is a programjukban?
Meg a szuperlicenszhez nem kell 18 évesnek lenni?

A hozzászólást -hunocsi- szerkesztette a következő időpontban: Aug 3 2014, 11:47

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 12 2014, 04:14
Létrehozva: #3

Guests

http://www.mcsatorna.hu/hirek/hivatalos-ve...nior-team-tagja

És máris RB Junioros lett.
Kemény.

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Aug 12 2014, 04:38

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 12 2014, 06:09
Létrehozva: #4

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(Clyde @ Aug 12 2014, 05:14) *

Remélem Marko nem baszik ki vele. Ha jövőre 3.5-ben megveri Gaslyt, akkor tényleg azt mondom gyerünk az F1, még 18 évesen is. Máskülönben még +1 év ugyanott, vagy gp2-ben.

Összességében nem örülök ennek a szerződésnek. Szvsz óriási kibaszás a többiekkel szemben. Már így is bombaerős a RB kötelékeiben hajtó versenyzők színvonala. A probléma az, h aki egyszer bekerül a programjukban, de nem a legjobb a nagy csapaton kívüli felhozatalból(értsd Vettel és Ricciardo kivételével az összes RB nevelés), annak megvannak számlálva a napjai. Korábban ez annyira nem volt káros, mert egy Alguersuari vagy egy Buemi ugyan nem voltak rosszak, de nem volt meg bennük az a potenciál(saját vélemény), h valaha topversenyzők lehessenek. Így, ha a mezőny(hasamra ütök) 13 és 15. legjobb versenyzője kiesett, az nem vágott senkit se a földhöz. Most viszont ha a korábbi éveknek megfelelően tud csak hely felszabadulni, az már azért káros is lehet hosszútávon. Ha csak az F1-ben szereplő 4 RB nevelést nézem mindannyian a mezőny első felében vannak az én erősorrendemben. Ha közülük vki partvonalon kívülre szorulna, azzal ugyan nem feltétlenül romlana a mezőny, mert 99%, h csak hasonló, vagy jobbra cserél Marko, viszont a mezőny lehetne sűrűbb is, de nem lesz, mert egy mezőny végi csapat inkább alkalmaz egy amúgy tehetős szponzorral érkező Chiltont, Ericcsont, vagy éppen Gutiérrezt, mint egy (hasamra ütök) Vergne-t, akinek a RB-os szerződése nem enged más nagyobb szponzort. Ezzel nem a 3 említett úriember ellen vagyok, mert bár fizetős pilóták, de nem a 90-es években megszokott kutyaütők. Úrvezetői státusztól meg annyira vannak, mint mi a világ futballjától.
Szóval nem örülök, de ezen egy Vettel elszerződés segíthetne.

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Aug 12 2014, 06:16

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 12 2014, 07:46
Létrehozva: #5

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(dawyd728 @ Aug 12 2014, 07:09) *
Remélem Marko nem baszik ki vele. Ha jövőre 3.5-ben megveri Gaslyt, akkor tényleg azt mondom gyerünk az F1, még 18 évesen is. Máskülönben még +1 év ugyanott, vagy gp2-ben.

Összességében nem örülök ennek a szerződésnek. Szvsz óriási kibaszás a többiekkel szemben. Már így is bombaerős a RB kötelékeiben hajtó versenyzők színvonala. A probléma az, h aki egyszer bekerül a programjukban, de nem a legjobb a nagy csapaton kívüli felhozatalból(értsd Vettel és Ricciardo kivételével az összes RB nevelés), annak megvannak számlálva a napjai. Korábban ez annyira nem volt káros, mert egy Alguersuari vagy egy Buemi ugyan nem voltak rosszak, de nem volt meg bennük az a potenciál(saját vélemény), h valaha topversenyzők lehessenek. Így, ha a mezőny(hasamra ütök) 13 és 15. legjobb versenyzője kiesett, az nem vágott senkit se a földhöz. Most viszont ha a korábbi éveknek megfelelően tud csak hely felszabadulni, az már azért káros is lehet hosszútávon. Ha csak az F1-ben szereplő 4 RB nevelést nézem mindannyian a mezőny első felében vannak az én erősorrendemben. Ha közülük vki partvonalon kívülre szorulna, azzal ugyan nem feltétlenül romlana a mezőny, mert 99%, h csak hasonló, vagy jobbra cserél Marko, viszont a mezőny lehetne sűrűbb is, de nem lesz, mert egy mezőny végi csapat inkább alkalmaz egy amúgy tehetős szponzorral érkező Chiltont, Ericcsont, vagy éppen Gutiérrezt, mint egy (hasamra ütök) Vergne-t, akinek a RB-os szerződése nem enged más nagyobb szponzort. Ezzel nem a 3 említett úriember ellen vagyok, mert bár fizetős pilóták, de nem a 90-es években megszokott kutyaütők. Úrvezetői státusztól meg annyira vannak, mint mi a világ futballjától.
Szóval nem örülök, de ezen egy Vettel elszerződés segíthetne.

Állítólag beígérték neki jövőre az F1-es ülést. Egyébként egyetértek.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Aug 12 2014, 11:01
Létrehozva: #6

Speechless

Regisztrált: 16-June 09
Innen: Hungary
Azonosító: 3,808

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 12 2014, 08:46) *
Állítólag beígérték neki jövőre az F1-es ülést. Egyébként egyetértek.

Hmm... És kinek az ülését?

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 13 2014, 10:43
Létrehozva: #7

Vörösparaszt

IDÉZET(coyote55 @ Aug 13 2014, 12:01) *
Hmm... És kinek az ülését?

Nem tudom, ezt olvastam. Valószínüleg Toro Rosso azon belül Verne.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 13 2014, 10:56
Létrehozva: #8

Guests

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 13 2014, 11:43) *
Nem tudom, ezt olvastam. Valószínüleg Toro Rosso azon belül Verne.

Talalt.
http://www.mcsatorna.hu/hirek/max-verstapp...-1-es-versenyzo

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Aug 13 2014, 11:02

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 13 2014, 11:44
Létrehozva: #9

bentlakásos

IDÉZET(Clyde @ Aug 13 2014, 11:56) *

Ha ez megtörténne, az túltenne Kimi 2001-es bemutatkozásán. Márpedig, ha ennyire nagyon nyomják őt az F1-be, akkor miért nem rakják be legalább a szezon közben vhogy a 3.5 vagy a GP2-be. Nehezem hiszem, h még idén novemberben a 250 lóerős autó után majd jövő februárban már egy 800 lóerőssel fog bűvészkedni. Egyszerűen ez számomra kicsit spártai. Egy ilyen bemutatkozás után simán benne van egy boom or bust pályafutás.

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Aug 13 2014, 11:55

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 13 2014, 12:19
Létrehozva: #10

Guests

IDÉZET(dawyd728 @ Aug 13 2014, 12:44) *
Ha ez megtörténne, az túltenne Kimi 2001-es bemutatkozásán. Márpedig, ha ennyire nagyon nyomják őt az F1-be, akkor miért nem rakják be legalább a szezon közben vhogy a 3.5 vagy a GP2-be. Nehezem hiszem, h még idén novemberben a 250 lóerős autó után majd jövő februárban már egy 800 lóerőssel fog bűvészkedni. Egyszerűen ez számomra kicsit spártai. Egy ilyen bemutatkozás után simán benne van egy boom or bust pályafutás.

Kimi mar regen volt, uj kor, uj kihivasok, es a Red Bull ravallal.
Meglatjuk mi sul ki belole, de szerintem is vagy nagy dobas, vagy nagy eges lesz.

Ugyanakkor Kvyatt bemutatkozasa is mar necces volt, aztan semmi baj nincs vele.
A hollandok meg mar megorultek, esmet a fel ring veluk lesz tele jovore. tongue.gif

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 13 2014, 12:35
Létrehozva: #11

bentlakásos

IDÉZET(Clyde @ Aug 13 2014, 01:19) *
Kimi mar regen volt, uj kor, uj kihivasok, es a Red Bull ravallal.
Meglatjuk mi sul ki belole, de szerintem is vagy nagy dobas, vagy nagy eges lesz.

Ugyanakkor Kvyatt bemutatkozasa is mar necces volt, aztan semmi baj nincs vele.
A hollandok meg mar megorultek, esmet a fel ring veluk lesz tele jovore. tongue.gif

Kvyat esetében legalább voltak formaautós szezonok a háta mögött. Plusz volt 1db GP3-as szezonja, amikor 380 lóerős gépekkel körözött. Sokan, köztük én is, azt mondták, h lehet az is kevés lesz. Végül úgy látszik nem lesz, de azért vannak nagyon homály futamai, nem is kell messzire menni.
Ehhez képest kell nézni azt az 1 szezon F3-at a hollandnál. Annyi szól mellette, h idén bika mezőnyben mehet.

EDIT: Ja egyébként meg új kor, új kihívásokról csak annyit, h a maiak nagyjából 2x többet versenyeznek az F1 előtt, mint a Button-féle generáció, akik még az ezredforduló idejében nevelkedtek. A Kubica-Hamilton-Rosberg generáció volt az első, ahol már ez a szellem uralkodott, mint ami ma is dominál. Nem hiába követi az ő útjukat a világ. Mindhárman úgy jöttek meg(akár Vettel-t is közéjük vehetjük), h már az első szezonjukban sem vallottak szégyent.

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Aug 13 2014, 12:52

--------------------

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Aug 13 2014, 02:05
Létrehozva: #12

Speechless

A Forma 1 lassan olyan lesz, mint a női torna, ahol egy 18 éves már "tisztességben megőszült matróna"...
Valahogy a "pályák biztonságosabbá tétele" - értsd a bukóterek leaszfaltozása - mind azt a célt szolgálja, hogy az ifjú titánok ne bőgjenek le.

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 13 2014, 08:14
Létrehozva: #13

Vörösparaszt

IDÉZET(coyote55 @ Aug 13 2014, 03:05) *
A Forma 1 lassan olyan lesz, mint a női torna, ahol egy 18 éves már "tisztességben megőszült matróna"...
Valahogy a "pályák biztonságosabbá tétele" - értsd a bukóterek leaszfaltozása - mind azt a célt szolgálja, hogy az ifjú titánok ne bőgjenek le.

Nem így látom én ezt. Pontosabban nem a a pályák biztonsága miatt van ez. Hanem felvette az F1 "pilótanevelde" a világ élsportolói ritmusát. Kb. a gokartozás és az alcsonyabb szériák lesz az ember élete. Míg 20-30 évvel ezelőtt nem ennyire "beteg" módon működött ez.

--------------------

Forza Ferrari!

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 15 2014, 11:46
Létrehozva: #14

Guests

+Quote Post
coyote55
hozzászólás Aug 15 2014, 06:29
Létrehozva: #15

Speechless

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 13 2014, 09:14) *
Nem így látom én ezt. Pontosabban nem a a pályák biztonsága miatt van ez. Hanem felvette az F1 "pilótanevelde" a világ élsportolói ritmusát. Kb. a gokartozás és az alcsonyabb szériák lesz az ember élete. Míg 20-30 évvel ezelőtt nem ennyire "beteg" módon működött ez.

A kiemeltre: Én pont fordítva gondoltam: a pályákat azért teszik "biztonságosabbá" - értsd: aszfaltozott bukótér - hogy az ifjú titánok ne bőgjenek le a sóderben.

--------------------
Memento Mori!

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 15 2014, 08:05
Létrehozva: #16

bentlakásos

IDÉZET(coyote55 @ Aug 15 2014, 07:29) *
A kiemeltre: Én pont fordítva gondoltam: a pályákat azért teszik "biztonságosabbá" - értsd: aszfaltozott bukótér - hogy az ifjú titánok ne bőgjenek le a sóderben.

Amiről te beszélsz, az a tyúk és a tojás esete.
Nem mondom, h nincs igazad, de én megfordítom. Szerintem azért vezetnek úgy (nem csak az utánpótlás szériákban, elég az F1-et nézni, mi van most és mi volt 10 éve), mert egyszerűen kisebb a kockázata a kiesésnek. Ez a kettő oda-vissza hat egymásra.

Ja és ne csak off legyen. Max pole-ból fog indulni holnapi első futamon. Helyszín Nürburgring.

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: Aug 15 2014, 08:25

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 16 2014, 07:12
Létrehozva: #17

Guests

IDÉZET(dawyd728 @ Aug 15 2014, 09:05) *
Amiről te beszélsz, az a tyúk és a tojás esete.
Nem mondom, h nincs igazad, de én megfordítom. Szerintem azért vezetnek úgy (nem csak az utánpótlás szériákban, elég az F1-et nézni, mi van most és mi volt 10 éve), mert egyszerűen kisebb a kockázata a kiesésnek. Ez a kettő oda-vissza hat egymásra.

Ja és ne csak off legyen. Max pole-ból fog indulni holnapi első futamon. Helyszín Nürburgring.

... es azt is tegyuk hozza hogy esett. A fater meg esomenonek szamitott. wink.gif

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Aug 16 2014, 01:10
Létrehozva: #18

Guests

Oszt nyert is.

A hozzászólást -Clyde- szerkesztette a következő időpontban: Aug 16 2014, 01:11

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 18 2014, 10:49
Létrehozva: #19

bentlakásos

Így utána gondolva számomra az lenne a legpozitívabb abban, ha jövőre bekerülne az F1-be, h azt az F3-ból teszi. Ez a széria haldoklott még pár éve. Berger vezetésével pedig újra a régi fényében tündököl. Ha pedig Max beválik, akkor még stabilabb lábakra állhat a sorozat. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Aug 18 2014, 11:26
Létrehozva: #20

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(dawyd728 @ Aug 18 2014, 11:49) *
Így utána gondolva számomra az lenne a legpozitívabb abban, ha jövőre bekerülne az F1-be, h azt az F3-ból teszi. Ez a széria haldoklott még pár éve. Berger vezetésével pedig újra a régi fényében tündököl. Ha pedig Max beválik, akkor még stabilabb lábakra állhat a sorozat. smile.gif

akkor sanszos, hogy ma este jó híreket kapsz, Marko ismét vendég a Servus TV "Sport and Talk from the Hangar-7" nevű műsorában, ugye tavaly Ricsit is ott jelentették be, szintén spa környékén.

17 év, 164 napos lesz a kölök az első versenyén, ha őt igazolják le, és ha Vergne helyére jön, akkor a STR pilótapáros átlagéletkora is verné az eddigi legfiatalabb pilóta rekordot. mellow.gif

a red bullnak meg lassan fel kell vásárolnia a caterhamet is, hogy legyen hova betenni a tehetségesebbnél tehetségesebb kölköket. Vergne is elférne simán másik középcsapatnál (azért nem mondok élcsapatot, mert azért Ricsi, még ha a pontokon annyira nem is látszott meg, egyértelműen jobb volt), csak hát már "kész termék", de jelenleg nincs hova előléptetni, a hely viszont kell.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post

4 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 August 20th - 12:51