IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

7 Oldal V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
Daniel Ricciardo, A Red Bull ausztrál fejlesztése
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 1 2011, 01:51
Létrehozva: #21

Guests

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 1 2011, 01:22) *
Ezt azért kérdezte, hogy esetleg te fel tudd tenni a neki szánt saját kérdésed közvetve bár.

Pontosan ezér.
Go to the top of the page

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 1 2011, 09:42
Létrehozva: #22

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

ja, amúgy boldog szülinapot neki! smile.gif
tegnap megvolt már az ajándék is

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 1 2011, 09:50
Létrehozva: #23

( ͡° ͜ʖ ͡°)

na, FP volt a leggyorsabb.

--------------------

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Jul 2 2011, 08:06
Létrehozva: #24

Praetor

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 25-July 07
Azonosító: 83

IDÉZET(Zava @ Jun 30 2011, 09:44) *
... ha tényleg a red bullba szánják jövőre, akkor faszság a HRTvel bajlódni, egyik torosat kivágni, tökmindegy hogy jövőre menne tovább az anyacsapathoz Ricciardo,

Nem valami meggyőző álláspont.

Bár lehet, hogy a RB. fizette be aHRT-hez, de nagyon jól jár ezzel mindenki, ahogy már egy másik toikban is írtam.

A RB. megfigyelheti mire képes úgy, hogy nem a saját technikájukat kockáztatják. Nyilván lesznek törései is, amik elkerülhetetlenek, így ezt megússzák pl. Aztán ha látják, hogy mire képes már könnyebben dönthetnek, hogy jövőre melyik pilótájuk melyik autójukba üljön.

A Toro Rosso mégiscsak egy középcsapat. Kár lenne az ottani eredményeket kockáztatni egy ilyen próbával, ha adott ez a kevésbé kockázatos lehetőség.

Ricciardonak pedig vitathatatlanul nagy lehetőség. Végre éles helyzetben is bizonyíthat, hogy mire képes. Nyilván jobban figyeli mindenki a teljesítményét, mintha tesztpilóta lenne. Ha Liuzzit sikerülne lenyomnia - mert nyilván a HRT.-vel nagyobb cxélokat ne kergethet, az már egyértelműen bizonyítaná a tehetségét. Kb. olyan helyzetbe kerül, mint Alonso a Minardinál. Ha tud élni vele, akkor hiába kiscsapat, akkor is felfigyelnek rá.

Karthikeyan baromkodásainál a mezőny és a szurkolók is biztos jobban járnak vele. Ő talán még az elengedéshez is fog érteni.

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Jul 2 2011, 08:07
Létrehozva: #25

Praetor

IDÉZET(forza @ Jul 1 2011, 02:15) *
Tehát az új kedvenced. biggrin.gif

Ugyan?! Majd legfeljebb pár futamgyőzelem után, vagy esetleg ha utcahoosszal vezetné ő is a vb-t ,akkor! wink.gif biggrin.gif

+Quote Post
Lancelot
hozzászólás Jul 2 2011, 08:11
Létrehozva: #26

Praetor

IDÉZET(Zava @ Jul 1 2011, 10:50) *

Szimpatikus, mértéktartó nyilatkozat.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 2 2011, 04:52
Létrehozva: #27

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Lancelot @ Jul 2 2011, 09:07) *
Ugyan?! Majd legfeljebb pár futamgyőzelem után, vagy esetleg ha utcahoosszal vezetné ő is a vb-t ,akkor! wink.gif biggrin.gif

bukó, Vettelt is 2006 óta figyelem. wink.gif
ma amúgy beszélgettem pár szót Ricsivel, a márkatárshoz -a szintén nagyon tehetséges és mielőbb f1be rakandó- Jean-Eric Vergnéhez képest azért jóval szimpatikusabb. Vergnét kb 3. próbára sikerült egy képre+ aláírásra lekapni, és még akkor sem mosolyodott el, amikor a kvalis nyomtatványt dugtam az orra alá, hogy "gratulálok a pole pozícióhoz, szignóznád?"
ezzel szemben amikor Ricciardo "motorhomeja" előtt megálltunk négyen, és leskelődtünk befele, láttuk hogy épp kaját melegít magának, gondoltuk bukó. erre amikor az ajtó előtt elsétált, észrevett minket, megtorpant, kijött beszélgetni, szignózni, mosolygósan fotózkodni, és amikor megkérdeztem hogy később egy ilyen kis kötetlenebb interjúra hajlandó lenne-e, azt válaszolta (pedig másoktól azt hallottam, hogy senkinek nem nyilatkozik) hogy "persze, gyere majd vissza 3 és 4 között, amikor már lement a verseny, meg az azt követő dolgok, és akkor beszélgethetünk, viszont azt leszögezem, hogy a forma1ről nem szabad nyilatkoznom"

szóval az nem kérdés, melyik a szimpatikusabb, az viszont igen, hogy a pályán ki tud többet. wink.gif

--------------------

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jul 3 2011, 06:22
Létrehozva: #28

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

Figyelembe véve a hungaroringi formáját azért Liuzzi kemény dió lesz neki. unsure.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 3 2011, 07:24
Létrehozva: #29

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(stoke @ Jul 3 2011, 07:22) *
Figyelembe véve a hungaroringi formáját azért Liuzzi kemény dió lesz neki. unsure.gif

figyelembe véve hogy az ISR nem a legjobb csapatok közt van számon tartva (tavaly a tech1el itt futamot tudott nyerni, tehát a hiba nem benne van) és hogy az interjúban (mert összehoztuk cool.gif ) említi is, hogy nem volt rendben a kocsi a hétvégén, én nem aggódnék miatta wink.gif
Spaban is mondhattad volna, hogy gyengusz, aztán utána 3 versenyhétvégén át messze ő gyűjtötte a legtöbb pontot.

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 3 2011, 08:37
Létrehozva: #30

Tékozló fiú

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Leeds (UK)
Azonosító: 2,744

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 1 2011, 12:22) *
Ezt azért kérdezte, hogy esetleg te fel tudd tenni a neki szánt saját kérdésed közvetve bár.

És a szakács meg szokta kérdezni az étterembe h mit tegyen a levesbe? smile.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27
"...Fog ezzel idén Button futamot nyerni majd meglátod ;) " Dankson 2011.03.09

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 3 2011, 08:38
Létrehozva: #31

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Jul 2 2011, 04:52) *
bukó, Vettelt is 2006 óta figyelem. wink.gif
ma amúgy beszélgettem pár szót Ricsivel, a márkatárshoz -a szintén nagyon tehetséges és mielőbb f1be rakandó- Jean-Eric Vergnéhez képest azért jóval szimpatikusabb. Vergnét kb 3. próbára sikerült egy képre+ aláírásra lekapni, és még akkor sem mosolyodott el, amikor a kvalis nyomtatványt dugtam az orra alá, hogy "gratulálok a pole pozícióhoz, szignóznád?"
ezzel szemben amikor Ricciardo "motorhomeja" előtt megálltunk négyen, és leskelődtünk befele, láttuk hogy épp kaját melegít magának, gondoltuk bukó. erre amikor az ajtó előtt elsétált, észrevett minket, megtorpant, kijött beszélgetni, szignózni, mosolygósan fotózkodni, és amikor megkérdeztem hogy később egy ilyen kis kötetlenebb interjúra hajlandó lenne-e, azt válaszolta (pedig másoktól azt hallottam, hogy senkinek nem nyilatkozik) hogy "persze, gyere majd vissza 3 és 4 között, amikor már lement a verseny, meg az azt követő dolgok, és akkor beszélgethetünk, viszont azt leszögezem, hogy a forma1ről nem szabad nyilatkoznom"

szóval az nem kérdés, melyik a szimpatikusabb, az viszont igen, hogy a pályán ki tud többet. wink.gif

Ezen ki kicsoda? biggrin.gif

--------------------

"Jenson elképesztően nagy tehetség. Ő a Formula 1 David Beckhamje!... Biztos vagyok abban, hogy előtte még mindig nagy lehetőségek állnak. Ha megfelelőek lesznek a körülmények és megfelelő emberek veszik majd körül, biztosan sikeres lesz. Tehetségét nem szabad megkérdőjelezni. Pusztán annyira van szüksége, hogy fontos dolgok jó id&otilde;ben valósuljanak meg" Dave Richards

"Amíg itt van addig szerintem nagy hiba és ezért még NEM SZABAD JENSON BUTTONT LEÍRNI"
Dankson (2009-03-09)

"...biztos vagyok benne, hogy jövôre is számoln kell vele. Túl sokan egysíkuan látják az idei telejesítményét, ôk fognak jövôre meglepôdni" Dankson 2009.10.27

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 3 2011, 08:40
Létrehozva: #32

Guests

IDÉZET(Dankson @ Jul 3 2011, 09:37) *

Okoska, mondjuk pizzanal is valaszthatsz, hogy tejfolos alap vagy paradicsomos-pizzaszoszos.
Ennyi demokratizmus ebbe a kerdeskorbe belefer, meg ha ez esetleg szamodra ismeretlen fogalom is.

Inkabb arrol danolasszal kicsi huszar, hogy mi van a jol beharangozott konyveddel az autosportrol? (Mert ha en tudok rola mar, az nem titok ugye... biggrin.gif)
Ez inkabb erdekel, mint a tanacsaid es a fanyalgasod...

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 3 2011, 08:53
Létrehozva: #33

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Dankson @ Jul 3 2011, 09:38) *
Ezen ki kicsoda? biggrin.gif

barátnőm, Ricsi Dani és én.
azért remélem őt felismerted, ha már nyitottál neki topicot smile.gif

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 5 2011, 10:19
Létrehozva: #34

Guests

http://www.f1csatorna.hu/hirek/exkluziv-in...el-ricciardoval

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jul 5 2011, 11:37
Létrehozva: #35

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(Dankson @ Jul 3 2011, 09:37) *

Remélem tőled nem.

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 6 2011, 11:04
Létrehozva: #36

( ͡° ͜ʖ ͡°)

"és amikor öltöztünk át, láttam hogy Tonioé ekkora..."

--------------------

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 7 2011, 08:41
Létrehozva: #37

Tékozló fiú

IDÉZET(Triki Lauda @ Jul 5 2011, 11:37) *
Remélem tőled nem.

Azt feltétekezed hogy nem jól főzök kedves nagyarcú kötekedő barátom ? smile.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Dankson
hozzászólás Jul 7 2011, 08:42
Létrehozva: #38

Tékozló fiú

IDÉZET(Zava @ Jul 3 2011, 08:53) *
barátnőm, Ricsi Dani és én.
azért remélem őt felismerted, ha már nyitottál neki topicot smile.gif

Pojén akart lönni nah wink.gif

--------------------

Dankson (2009-03-09)

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jul 7 2011, 08:48
Létrehozva: #39

( ͡° ͜ʖ ͡°)

IDÉZET(Dankson @ Jul 7 2011, 09:42) *
Pojén akart lönni nah wink.gif

jó, na... neked elhittem volna ha nem tudod! tongue.gif
(asszonykámat mondjuk nem kötelező felismerni, miatta írtam.. engem profilkép alapján még csak-csak)

--------------------

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Jul 7 2011, 10:33
Létrehozva: #40

Guests

IDÉZET(Dankson @ Jul 7 2011, 09:41) *
Azt feltétekezed hogy nem jól főzök kedves nagyarcú kötekedő barátom ? smile.gif

Ha ugy fozol, ahogy beszelsz vagy ide irsz, akkor nyilvan nem, sot ha a kutya megeszi, megdoglik tole.

+Quote Post

7 Oldal V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2017 June 28th - 16:35