IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V  « < 66 67 68 69 70 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
forza
hozzászólás Oct 28 2012, 09:47
Létrehozva: #1341

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 08:32) *
Bikicsunájból junomájném az X-faktorban

Mindig is leszartam a nulla magyar piacra megcsinált egynyári kis sztárocskákat, meg a teheccségkutatókat, de most tényleg rehabilitálta ezt a drogos buzit az ertéel?

IDÉZET
Két olyan hang volt eddig is a műsorban, amit lehetett szeretni, az egyik Antal Tímeáé, aki tegnap ugyan magához képest elég gyenge volt, de még így sem tudott annyira szar lenni, mint a többiek.

laugh.gif

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)
Go to the top of the page

+Quote Post
Dijja
hozzászólás Oct 28 2012, 10:23
Létrehozva: #1342

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 19-April 12
Innen: Győr
Azonosító: 6,483

IDÉZET(forza @ Oct 28 2012, 09:47) *
laugh.gif

Szabó “van nekem kockahasam, csak megszaladt a barnítókrém” Dávidnak

biggrin.gif Na szerintem pont ennél a pontnál érte el a műsor a kakitenger alatti 3. métert.

Ez az írás igencsak jól összefoglalta, hogy tényleg csak 2 ember ér valamit, csak a szomorú az, hogy ez (is) igaz az írásból:

A tegnapi X-Faktorról sok mindent el lehet és el kell is mondani, de azt egy percig ne tessék elfelejteni, hogy a szaros vásznat kétmillió magyar akasztaná ki a nappaliban.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 28 2012, 10:31
Létrehozva: #1343

A4

IDÉZET(Dijja @ Oct 28 2012, 10:23) *
Szabó “van nekem kockahasam, csak megszaladt a barnítókrém” Dávidnak

biggrin.gif Na szerintem pont ennél a pontnál érte el a műsor a kakitenger alatti 3. métert.

Ez az írás igencsak jól összefoglalta, hogy tényleg csak 2 ember ér valamit, csak a szomorú az, hogy ez (is) igaz az írásból:

A tegnapi X-Faktorról sok mindent el lehet és el kell is mondani, de azt egy percig ne tessék elfelejteni, hogy a szaros vásznat kétmillió magyar akasztaná ki a nappaliban.

Elég szomorú. De büszkén mondom, hogy egy percet nem néztem belőle. Elég volt egy fél adás a múltkor, sőt, még sok is. biggrin.gif

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Oct 29 2012, 11:21
Létrehozva: #1344

bentlakásos

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(still @ Oct 28 2012, 08:32) *
Bikicsunájból junomájném az X-faktorban

Mindig is leszartam a nulla magyar piacra megcsinált egynyári kis sztárocskákat, meg a teheccségkutatókat, de most tényleg rehabilitálta ezt a drogos buzit az ertéel?

IDÉZET(forza @ Oct 28 2012, 10:31) *
Elég szomorú. De büszkén mondom, hogy egy percet nem néztem belőle. Elég volt egy fél adás a múltkor, sőt, még sok is. biggrin.gif

én eddig egyetlen ilyen műsorból se néztem többet, na jó, amiben Puzsér szerepelt, az vicces volt, de az éneklés része ott se tudott megmozgatni, mert iszonyúan langyosvíz, legjobb esetben közepes előadókkal töltötték meg. régóta azt pofázom, hogy egy ilyen kis országban nincs ennyi "tehetség". az ötlet nem volt rossz, hogy Kozsó vagy Baby Gaby feat. Lala helyett termeljünk ki olyan popzenészeket, akiktől nem verem szét a rádiót egy szögekkel kivert bézbólütővel, ha meghallom a hangjukat, de akkor velük se olyan szirupos gejl giccset kéne énekeltetni, hogy bézbólütő helyett nyálat kell törölnöm a rádió alól (ugye, Caramel), vagy pl. ott van az egyébként nagyon tehetséges és pl. Lajkó Félixszel zenélő Rúzsa Magdi, akinek az a rádiós száma úgyszintén egy retek, azt el tudta volna énekelni akár Fresh Viki is. vétek erre elpazarolni egy ilyen hihetetlen hangot, komolyan.

de összességében az eredeti koncepció nem jött be, átálltak a celebgyártásra, a mostani gipszfaktor pedig már 99% bulvár. nekem ez a műsor olyan, mint a Giant Octopus versus MegaShark: egyszerűen önmaga paródiája, annyira szar, hogy már röhögsz rajta, és ilyen szempontból, a mostani, mint "trash-tehetségkutató", sokkal érdekesebb az eddigieknél. a középszer nem tudott lekötni, nade amikor ilyen embertelenségek vannak benne, az valahol egy perverz kíváncsiságot ébreszt bennem, ezt ugyan kicsit szégyellem bevallani, de igaz. innen már csak az a kérdés, hogy eljutunk-e a MegaSharktól a Szaremberig?

A hozzászólást -Syd_Barrett- szerkesztette a következő időpontban: Oct 29 2012, 11:29

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 29 2012, 11:40
Létrehozva: #1345

A4

IDÉZET(Syd_Barrett @ Oct 29 2012, 11:21) *
nade amikor ilyen embertelenségek vannak benne, az valahol egy perverz kíváncsiságot ébreszt bennem, ezt ugyan kicsit szégyellem bevallani, de igaz.

És alatta az évezred kommentje:

IDÉZET
Lehet, hogy... Árpié a gyerek.... ?

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

--------------------

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Oct 30 2012, 02:14
Létrehozva: #1346

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

én eddig egyetlen ilyen műsorból se néztem többet, na jó, amiben Puzsér szerepelt, az vicces volt, de az éneklés része ott se tudott megmozgatni, mert iszonyúan langyosvíz, legjobb esetben közepes előadókkal töltötték meg. régóta azt pofázom, hogy egy ilyen kis országban nincs ennyi "tehetség". az ötlet nem volt rossz, hogy Kozsó vagy Baby Gaby feat. Lala helyett termeljünk ki olyan popzenészeket, akiktől nem verem szét a rádiót egy szögekkel kivert bézbólütővel, ha meghallom a hangjukat, de akkor velük se olyan szirupos gejl giccset kéne énekeltetni, hogy bézbólütő helyett nyálat kell törölnöm a rádió alól (ugye, Caramel), vagy pl. ott van az egyébként nagyon tehetséges és pl. Lajkó Félixszel zenélő Rúzsa Magdi, akinek az a rádiós száma úgyszintén egy retek, azt el tudta volna énekelni akár Fresh Viki is. vétek erre elpazarolni egy ilyen hihetetlen hangot, komolyan.

de összességében az eredeti koncepció nem jött be, átálltak a celebgyártásra, a mostani gipszfaktor pedig már 99% bulvár. nekem ez a műsor olyan, mint a Giant Octopus versus MegaShark: egyszerűen önmaga paródiája, annyira szar, hogy már röhögsz rajta, és ilyen szempontból, a mostani, mint "trash-tehetségkutató", sokkal érdekesebb az eddigieknél. a középszer nem tudott lekötni, nade amikor ilyen embertelenségek vannak benne, az valahol egy perverz kíváncsiságot ébreszt bennem, ezt ugyan kicsit szégyellem bevallani, de igaz. innen már csak az a kérdés, hogy eljutunk-e a MegaSharktól a Szaremberig?

Az eredeti koncepció jó, de ez ugye nem is magyar találmány. Ha teheted, akkor nézz bele az amerikaiba is, nagy titkot nem árulok el, hogy az azért valamivel jobb. biggrin.gif Itt az első újdonság volt, mert mégis másabb volt, mint egy Megasztár, és még a második is elment valahogy, de erre a harmadikra semmi szükség nem volt, főleg úgy, hogy a 12-be is max. 2-3 jó énekes van a többi meg tényleg a vicc kategória. Esetleg pár évet várhattak volna vele, de ha nincs, az se lett volna rosszabb, mint így.
A rádió szétverés helyett meg van egy tippem. Mp3 lejátszóról, telefonról, vagy akármiről hallgatsz olyan számokat, amelyek tetszenek neked. Persze ha teheted. Munka közben csak NeoFm van nálunk, mást nem is lehet hallgatni a rádión, ami egy idő után már nagyon sok az általad említett okok miatt is, erre ez egy jó megoldás. smile.gif

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Oct 30 2012, 01:26
Létrehozva: #1347

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

Most azt nem firtatom, hogy hogy bírjátok nézni ezt a műsort, mert ahogyan felvettem a gondolatod fonalát, az első pár adás igazán szórakoztató, ahol a sportból hülyéket indítják. Pl. én a mai napig James Prince rajongó vagyok.smile.gif Ezen a Zámbó gyereken viszont még Tina Turnerrel összevágva sem lehet önfeledten szórakozni, annyira kilóg a lóláb. Ezt most ugye nem a poén kategóriába szánták? Hogy lehet ilyen produkciót színpadra engedni? James Bond, aki még a saját hangjától is be van szarva... És még csak nem is egy Zámbó Árpy, akit jó szívvel lehetne utálni, röhögni rajta. Ez inkább sajnálatot ébreszt, rossz érzésed lesz tőle.

Amúgy ilyen stuffhoz honnan jutsz hozzá, hogy Szarember? Ez nagyon érdekel.smile.gif

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 30 2012, 02:54
Létrehozva: #1348

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(Triki Lauda @ Oct 30 2012, 01:26) *
Most azt nem firtatom, hogy hogy bírjátok nézni ezt a műsort, mert ahogyan felvettem a gondolatod fonalát, az első pár adás igazán szórakoztató, ahol a sportból hülyéket indítják. Pl. én a mai napig James Prince rajongó vagyok.smile.gif Ezen a Zámbó gyereken viszont még Tina Turnerrel összevágva sem lehet önfeledten szórakozni, annyira kilóg a lóláb. Ezt most ugye nem a poén kategóriába szánták? Hogy lehet ilyen produkciót színpadra engedni? James Bond, aki még a saját hangjától is be van szarva... És még csak nem is egy Zámbó Árpy, akit jó szívvel lehetne utálni, röhögni rajta. Ez inkább sajnálatot ébreszt, rossz érzésed lesz tőle.

Amúgy ilyen stuffhoz honnan jutsz hozzá, hogy Szarember? Ez nagyon érdekel.smile.gif

Hááát rezeg a léc, egyre jobban. biggrin.gif

Ez az egész teheccségkutatósdi egyre hiteltelenebb Magyarországon. Valahogy ez elején (még amikor a Megaszar indult) lehetett kritikákat is mondani, valamint az állva tapsolással azt fejezték ki, hogy valaki nagyon jó volt (persze itteni viszonylatokban). Ma már csak akkor lehet valami rosszat mondani - persze azt is csak nagyon finoman - amikor már nagyon kilóg a lóláb, pl. a Zámbó féle Goldeneye-nál. Az állva tapsolás meg semmit nem jelent.
A másik, ami miatt egyre komolytalanabbak, hogy az első széria után minden évben el kell mondani 20-szor a válogatón, hogy a mostani mezőny nagyon erős, sokkal több a jó énekes, sokkal több egyéniség van, bla-bla-bla. Aztán amikor jön az élő adás, rájön mindenki, hogy az eddigi leggyengébb széria jön, na nem mintha annyira meglepő lenne.
Bőven elég lenne legfeljebb évente 1 ilyen műsor, hol az egyiken, hol a másikon.

Nem tudom mekkora jövője van még itt ezeknek a műsoroknak, de pár évnél többet nem adnék neki. Aztán majd rám cáfolnak, a VV4 nézettségében sem hittem, aztán 5. szériát is indítottak.

+Quote Post
victory
hozzászólás Oct 30 2012, 03:02
Létrehozva: #1349

törzsvendég

Regisztrált: 9-May 09
Azonosító: 3,508

IDÉZET(vingaal @ Oct 28 2012, 11:25) *
Nem azért fog nyerni, mert lesajnált roma gyerek, hanem azért, mert az egyik legjobb Antal Timi mellett. Ő meg is érdemelné. smile.gif

Antal Timi rendben van, vagyis csak egyszer hallottam őket énekelni.
Nekem elég volt ebből a sztárolásból, meg felkapunk mindenkit, egyenlő esély, stb. baromság.
Nem énekel rosszul az Oláh gyerek, de igenis megy a sajnálkozás az emberek részéről felé, mer szegény gereblyézik és a többi... Nem ő tehet róla, bár nem titok, hogy vannak előítéleteim a romákkal szemben -de ez nem is tartozik ide-, de szánalom, hogy így hatnak a nézőkre. Ez az én véleményem. Rühellem.

--------------------
Winner of Roland Garros: 2005, 2006, 2007, 2008, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014
Winner of Wimbledon: 2008, 2010
Winner of Australian Open: 2009
Winner of US Open: 2010, 2013

Guillermo Canas: "Nadal nem egyszerűen megver, Ő kicsinálja a játékodat!"

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Oct 30 2012, 05:54
Létrehozva: #1350

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(victory @ Oct 30 2012, 03:02) *
Antal Timi rendben van, vagyis csak egyszer hallottam őket énekelni.
Nekem elég volt ebből a sztárolásból, meg felkapunk mindenkit, egyenlő esély, stb. baromság.
Nem énekel rosszul az Oláh gyerek, de igenis megy a sajnálkozás az emberek részéről felé, mer szegény gereblyézik és a többi... Nem ő tehet róla, bár nem titok, hogy vannak előítéleteim a romákkal szemben -de ez nem is tartozik ide-, de szánalom, hogy így hatnak a nézőkre. Ez az én véleményem. Rühellem.

Te valamit nagyon félreértelmeztél.Milyen egyenlő esély?Oláh Gergő messze a legjobb a mezőnyben,sőt visszamenőleg az eddigi ilyen tehetségkutató történetében is bárkivel összevethető és simán megállja a helyét.Semmilyen esélyegyenlőség nem játszott bele abba hogy ő most itt van,és abba sem fog ha megnyeri.Az azért lesz mert ő a legjobb a mezőnyben,méghozzá fényévekkel.Az meg hogy cigány vagy nem cigány a tehetsége szempontjából tök mindegy.Legalábbis értelmes ember számára.Nekem ez a srác emberként is nagyon szimpatikus és bármikor szívesen megismerném.És szerintem a legtöbben így vannak vele kapcsolatban.Ismerek olyant aki kifejezetten cigány utáló,de őrá egy rossz szava nem volt,és elismeri a tehetségét és emberségét.Zseniális amit a színpadon művel,az isten is oda teremtette.És majd nem gondolod hogy egy ekkora tehetség menjen vissza gereblyézni és ne sajnáltassa itt magát,sőt önként hagyja abba az egészet és ne merjen álmodni egy jobb életről,főleg hogy a kezében a kulcs.Vagy ő ne mondja el hogy eddig szar élete volt,mert hogy mer ilyent elmondani,még a végén befolyásolja a nézők döntését vele.Neki azt kéne mondania hogy eddigis minden happy volt,és már bánja hogy jelentkezett.Csak hogy ne legyen visszatetsző a dolog.

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 30 2012, 06:12
Létrehozva: #1351

fanatikus

IDÉZET(Szlavo @ Oct 30 2012, 05:54) *
Te valamit nagyon félreértelmeztél.Milyen egyenlő esély?Oláh Gergő messze a legjobb a mezőnyben,sőt visszamenőleg az eddigi ilyen tehetségkutató történetében is bárkivel összevethető és simán megállja a helyét.Semmilyen esélyegyenlőség nem játszott bele abba hogy ő most itt van,és abba sem fog ha megnyeri.Az azért lesz mert ő a legjobb a mezőnyben,méghozzá fényévekkel.Az meg hogy cigány vagy nem cigány a tehetsége szempontjából tök mindegy.Legalábbis értelmes ember számára.Nekem ez a srác emberként is nagyon szimpatikus és bármikor szívesen megismerném.És szerintem a legtöbben így vannak vele kapcsolatban.Ismerek olyant aki kifejezetten cigány utáló,de őrá egy rossz szava nem volt,és elismeri a tehetségét és emberségét.Zseniális amit a színpadon művel,az isten is oda teremtette.És majd nem gondolod hogy egy ekkora tehetség menjen vissza gereblyézni és ne sajnáltassa itt magát,sőt önként hagyja abba az egészet és ne merjen álmodni egy jobb életről,főleg hogy a kezében a kulcs.Vagy ő ne mondja el hogy eddig szar élete volt,mert hogy mer ilyent elmondani,még a végén befolyásolja a nézők döntését vele.Neki azt kéne mondania hogy eddigis minden happy volt,és már bánja hogy jelentkezett.Csak hogy ne legyen visszatetsző a dolog.

Az biztos, hogy magyar műsorban eddig ő énekelt legjobban Tom Jonest, pedig erre különösen érzékeny vagyok. Tom Jones egyszerűen utánozhatatlan. Oláh Gergő viszont egész jól megoldotta, most fordult elő először, hogy még tetszett is! biggrin.gif

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 30 2012, 06:15
Létrehozva: #1352

A4

IDÉZET(Szlavo @ Oct 30 2012, 05:54) *

Kicsit félreértetted victory-t. Ő arra utalt, hogy műanyag az egész. Előre megjátszott dolgok, hatásvadász szövegek stb. És nem az Oláh Gergőt rühelli. Hanem a jelenséget. A műanyagot.

Egyébként annyit tényleg furcsállok, és ezzel senkit nem akarok megbántani, de mi a búbánatos francért néz valaki olyat, amiről 5 perc után tudja, hogy rossz? Ez nem victory-nak szól, hanem azoknak, akik hétről-hétre elmondják, mekkora fos. Én X-faktorból láttam fél adást, elég is volt, és igazából annyit tudok mondani róla, hogy nem tetszik, egy rakás szarnak tartom, DE épp ezért nem is néztem tovább, és nem is nézem azóta se. Csak azért megnézni hétről-hétre valamit, hogy szellemesen lehúzzuk utána? Szvsz baromság.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 30 2012, 06:47
Létrehozva: #1353

fanatikus

IDÉZET(forza @ Oct 30 2012, 06:15) *
Kicsit félreértetted victory-t. Ő arra utalt, hogy műanyag az egész. Előre megjátszott dolgok, hatásvadász szövegek stb. És nem az Oláh Gergőt rühelli. Hanem a jelenséget. A műanyagot.

Egyébként annyit tényleg furcsállok, és ezzel senkit nem akarok megbántani, de mi a búbánatos francért néz valaki olyat, amiről 5 perc után tudja, hogy rossz? Ez nem victory-nak szól, hanem azoknak, akik hétről-hétre elmondják, mekkora fos. Én X-faktorból láttam fél adást, elég is volt, és igazából annyit tudok mondani róla, hogy nem tetszik, egy rakás szarnak tartom, DE épp ezért nem is néztem tovább, és nem is nézem azóta se. Csak azért megnézni hétről-hétre valamit, hogy szellemesen lehúzzuk utána? Szvsz baromság.

Egyszerű, még nem verte ki annyira a biztit, hogy ne nézzem. A Vojszt meg azért, mert kíváncsi vagyok, milyen lesz.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 30 2012, 06:53
Létrehozva: #1354

A4

IDÉZET(Zoli @ Oct 30 2012, 06:47) *
Egyszerű, még nem verte ki annyira a biztit, hogy ne nézzem. A Vojszt meg azért, mert kíváncsi vagyok, milyen lesz.

Én nem írtam neveket, szóval akinek nem inge, ne vegye fel. De évek óta megfigyeltem, hogy itt senki nem néz semmit, mindenki utál minden ilyen tehetségkutatót, mégis képben van valahogy.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 30 2012, 07:00
Létrehozva: #1355

fanatikus

IDÉZET(forza @ Oct 30 2012, 06:53) *
Én nem írtam neveket, szóval akinek nem inge, ne vegye fel. De évek óta megfigyeltem, hogy itt senki nem néz semmit, mindenki utál minden ilyen tehetségkutatót, mégis képben van valahogy.

De azért csak vártál választ valakitől, nem? biggrin.gif
Ezekkel a tehetségkutatókkal úgy vagyok, hogy le tud kötni annyira, hogy megnézzem. Nem esek hanyatt tőle, de még belefér a nézhető kategóriába (persze volt már kivétel).

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 30 2012, 07:11
Létrehozva: #1356

A4

IDÉZET(Zoli @ Oct 30 2012, 07:00) *
De azért csak vártál választ valakitől, nem? biggrin.gif
Ezekkel a tehetségkutatókkal úgy vagyok, hogy le tud kötni annyira, hogy megnézzem. Nem esek hanyatt tőle, de még belefér a nézhető kategóriába (persze volt már kivétel).

Bármilyen hihetetlen, de nem. Tényleg. biggrin.gif

Azért persze nem baj, hogy válaszoltál, de nem céloztam személy szerint senkire, ezt inkább egy jelenségnek tartom itt a fórumon is, meg fb-on is, mindenhol.

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Oct 30 2012, 07:29
Létrehozva: #1357

fanatikus

IDÉZET(forza @ Oct 30 2012, 07:11) *
Bármilyen hihetetlen, de nem. Tényleg. biggrin.gif

Azért persze nem baj, hogy válaszoltál, de nem céloztam személy szerint senkire, ezt inkább egy jelenségnek tartom itt a fórumon is, meg fb-on is, mindenhol.

Nem baj, attól még válaszoltam. Inkább örülj neki, nem mindenkinek válaszolok csak úgy! biggrin.gif

Ami egyébként nekem helyből nem fér bele a nézhető kategóriába, azok a valóság show-k, meg ezek a feleségkeresős baromságok.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Oct 30 2012, 07:42
Létrehozva: #1358

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(forza @ Oct 30 2012, 06:53) *

Te is képben vagy, pedig nem nézed és hétről hétre mégis leírod, hogy te nem nézted, mert egy fos.
biggrin.gif

+Quote Post
nolane
hozzászólás Oct 30 2012, 07:50
Létrehozva: #1359

törzsvendég

Regisztrált: 21-October 07
Innen: Dunaújváros
Azonosító: 220

Forza, úgy vagyok vele, hogy mindig megfogadom, hogy na idéntől tutira nem nézem.... aztán - mint most is - véletlenül pont akkor kapcsoltam oda, amikor énekelt ez a kis Gergő gyerek, és egyszerűen tátogattam a kis állkapcsomat, hogy: "aztamiakurvaez...!", legközelebb meg már direkt nézni akartam, de csakis emiatt a srác miatt. A többi számomra érdektelen. Illetve... annyira nem idevágó, de számomra tudathasadásos: ez a Stone gyerek (aki harmatgyenge) pont úgy néz ki, mint életem nagy szerelme, csak az enyém még kb. 30 centivel volt nagyobb, és nem kidobó, hanem diplomás, dolgozó emberke.... na hát így van ez, hogy nem akarod nézni, aztán egyvalaki miatt mégis megteszed, és persze sír az ember szája, hogy milyen silány, műanyag fostalicska az egész, de hát az az egy az meg annyira nem...no így lehet eladni egy gagyi műsort is amit az is reprezentál, hogy a nyuggerek meg a "zámbókultuszosok" által még a mezőny béka segge alatti színvonalat is mélyen alulmúló Krisztiánt is benntartják.

--------------------
Ha három madár lennék, láthatnám alulról, hogyan repülök magam után.

+Quote Post
forza
hozzászólás Oct 30 2012, 07:55
Létrehozva: #1360

A4

IDÉZET(vingaal @ Oct 30 2012, 07:42) *
Te is képben vagy, pedig nem nézed és hétről hétre mégis leírod, hogy te nem nézted, mert egy fos.
biggrin.gif

De az X-faktort tényleg nem is nézem, két vagy három nevet tudok, akiket itt írtatok páran (de, hogy hogy néznek ki, azt nem tudom, csak Oláh Gergőre emlékszem). A Voice-ot igen, azt úgy-ahogy szeretem is. Műanyag az is, de legalább arányaiban sok benne az éneklés. Aztán persze az élő show nyilván ott is giccsparádé lesz már, de most még egész jó.

--------------------

+Quote Post

101 Oldal V  « < 66 67 68 69 70 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 May 31st - 08:35