IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

175 Oldal V  « < 172 173 174 175 >  
Reply to this topicStart new topic
Csevegőfórum, A fórumozók kikapcsolóhelye
Eulo_
hozzászólás May 31 2015, 10:04
Létrehozva: #3461

törzsvendég

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(George @ May 31 2015, 05:42) *
Ha nincs Vettel gyengélkedése Bahrain-ben, akkor bizony ugyanaz a 3 név szerepelne minden futamon a dobogón. Erre nem volt még példa az F1-ben. 6 futam után bőven túl voltunk minden évben a 4 dobogóson (legtöbb esetben 5 dobogós volt már a 2. futam után). 2007 áll még közel ehhez, akkor a 6. futamig kellett várni az 5., és 6. név feltűnéséig a dobogósok között, addig négy pilóta váltotta egymást a dobogón.

2007 is egy lófasz év volt, de legalább a 2 csapat intenzíven harcolt a vb címért, nem volt köztük komoly különbség.
Go to the top of the page

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás May 31 2015, 12:57
Létrehozva: #3462

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

2009 július 25-én voltunk a legtöbben. Csak kíváncsiságból megnéztem mi váltotta ezt ki aznap, és nem csalódtam, mert egy baromi izgalmas magyar időmérő volt. Érdemes megnézni, milyen különbségek voltak.
Gyakorlatilag az egész mezőny 1,5 másodpercen belül, a top10 is félmásodpercen belül. Értelemszerűen Q2 alapján.

Ja és Massa sérülése is valamelyest, sőt talán lehet az volt az igazi katalizátora az egésznek, de nem hiszem, ha ma történne vmi hasonló egy hasonló nagy szurkolóbázissal rendelkező csapat egyik versenyzőjével, h ilyen nagy jelenlét legyen. Persze ne történjen ilyen, kopp-kopp.

A hozzászólást -dawyd728- szerkesztette a következő időpontban: May 31 2015, 01:02

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás May 31 2015, 02:49
Létrehozva: #3463

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(Zava @ May 30 2015, 01:34) *
én néha szoktam róla beszélni, hogy milyen hülye dolog volt kukáznia a red bull programot. ez számít? biggrin.gif

Nem mintha a Bullok most annyira fasza szerződésnek számítanának. biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Zava
hozzászólás May 31 2015, 02:56
Létrehozva: #3464

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

IDÉZET(Mochok85 @ May 31 2015, 03:49) *
Nem mintha a Bullok most annyira fasza szerződésnek számítanának. biggrin.gif

pontszerzésre, villogásra alkalmas f1 ülés >>> blancpain, vagy épp hol tékozolja a tehetségét Frijns. még ha most nagy eredményre nem is, ugródeszkának akkor is jó az RBR / STR, kétlem, hogy pl Ricsi, vagy Verstappen "RBR vagy nyugdíj" helyzetben volna.

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás May 31 2015, 03:04
Létrehozva: #3465

McLaren fan

IDÉZET(dawyd728 @ May 31 2015, 01:57) *
2009 július 25-én voltunk a legtöbben. Csak kíváncsiságból megnéztem mi váltotta ezt ki aznap, és nem csalódtam, mert egy baromi izgalmas magyar időmérő volt. Érdemes megnézni, milyen különbségek voltak.
Gyakorlatilag az egész mezőny 1,5 másodpercen belül, a top10 is félmásodpercen belül. Értelemszerűen Q2 alapján.

Ja és Massa sérülése is valamelyest, sőt talán lehet az volt az igazi katalizátora az egésznek, de nem hiszem, ha ma történne vmi hasonló egy hasonló nagy szurkolóbázissal rendelkező csapat egyik versenyzőjével, h ilyen nagy jelenlét legyen. Persze ne történjen ilyen, kopp-kopp.

Jó régen volt. Szerintem nincs mit szégyellnie a fórumnak. Ha lesz mit vesézni akkor biztos vagyok benne hogy vissza jön jópár, most inaktív tag is. Volt hogy kora reggeli futamokon felkeltem és visszaaludtam így lekésve a rajtot de az a reggeli álmosság miatt volt. Most a monacoi futamon d.u. kellős közepén bealudtam. Nagy sz@r lett az F1 és ezt még a Hamilton szurkolók is bevallják szerintem. Lehet még azt is aláírná pár hogy legyen max 5 győzelme/szezon csak legyen izgalom meg csata azért az öt winért.

Fb is kiharapott egy nagy részt a fórumforgalomból de az se segít, hogy 3 naponta kiraknak 3 cikket oszt annyi a hírszolgáltatás.

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás May 31 2015, 04:38
Létrehozva: #3466

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Mochok85 @ May 31 2015, 04:04) *
Jó régen volt. Szerintem nincs mit szégyellnie a fórumnak. Ha lesz mit vesézni akkor biztos vagyok benne hogy vissza jön jópár, most inaktív tag is. Volt hogy kora reggeli futamokon felkeltem és visszaaludtam így lekésve a rajtot de az a reggeli álmosság miatt volt. Most a monacoi futamon d.u. kellős közepén bealudtam. Nagy sz@r lett az F1 és ezt még a Hamilton szurkolók is bevallják szerintem. Lehet még azt is aláírná pár hogy legyen max 5 győzelme/szezon csak legyen izgalom meg csata azért az öt winért.

Fb is kiharapott egy nagy részt a fórumforgalomból de az se segít, hogy 3 naponta kiraknak 3 cikket oszt annyi a hírszolgáltatás.

Nem a fórummal van a probléma, hanem a F1-gyel. Semmi izgalom nincs benne, persze a McLaren folyamatos gyengélkedése is közrejátszik nálam, de az élen sincs semmi verseny, amiért érdemes lenne nézni. Régen még a parabolát is izzítottam péntekenként, hogy a DSF-en megnézzem a szabadedzéseket, a warm up-ot, meg szinte minden időmérőt és futamot élőben, ahol éppen volt. Mostanában még az időmérőt is elfelejtem néha megnézni, igaz sokat nem is veszítek vele, de az első futamot kivéve, mindegyiken aludtam egy kicsit, vagy éppen mást csináltam. A Scumacher-érát is majd kiugró szívvel, végig izgalomban néztem, mert attól függetlenül, hogy Schumi nyert, még voltak izgalmas csaták, jó futamok. Most agyon van az egész korlátozva nem lehet nekik csinálni semmit, mert minden apró-cseprő dologért megbüntetik érte őket. És nem is biztos, hogy a leggyorsabb nyer, hanem az, amelyik többet tud spórolni az üzemanyaggal, meg a gumikkal. Kell bele a taktika, de ezzel kiölték azt, hogy addig nyomják, amíg a szemét ki nem tapossák a vasnak. Addig izgalmas egy-egy futam, amíg eljönnek a rajttól, utána már beállnak vonatozni, mindenki a kiállásokra vár, vagy van a másik véglet a nagyobb motorerővel rendelkező + DRS-sel esélyt se hagyva hagyja ott az előzési zónában az előtte levőt. Nagyszerű. Ebben is mi az izgalom? Kinézetre sokat javultak, de a hangjuk még mindig gyenge, pedig az is sokat javítana a nézettségen. El unalmasodott a forma 1.

A facebbok se hibás, mert én oda se szoktam nagyon hozzászólni, csak ha már nem bírom magamban tartani az 548ezredik McLaren gyenge,de ez nagyon jó, a Honda nyerni akar, meg a hasonló cikkek által felgyülemlett mérgemet. Ez egy szórakoztató sportág lenne, de mostanában egyáltalán nem szórakoztat, így keresek helyette mást, ami meg igen. smile.gif Majd ha lesz értelme nézni, akkor fogom megint.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás May 31 2015, 04:59
Létrehozva: #3467

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(vingaal @ May 31 2015, 05:38) *
Nem a fórummal van a probléma, hanem a F1-gyel. Semmi izgalom nincs benne, persze a McLaren folyamatos gyengélkedése is közrejátszik nálam, de az élen sincs semmi verseny, amiért érdemes lenne nézni. Régen még a parabolát is izzítottam péntekenként, hogy a DSF-en megnézzem a szabadedzéseket, a warm up-ot, meg szinte minden időmérőt és futamot élőben, ahol éppen volt. Mostanában még az időmérőt is elfelejtem néha megnézni, igaz sokat nem is veszítek vele, de az első futamot kivéve, mindegyiken aludtam egy kicsit, vagy éppen mást csináltam. A Scumacher-érát is majd kiugró szívvel, végig izgalomban néztem, mert attól függetlenül, hogy Schumi nyert, még voltak izgalmas csaták, jó futamok. Most agyon van az egész korlátozva nem lehet nekik csinálni semmit, mert minden apró-cseprő dologért megbüntetik érte őket. És nem is biztos, hogy a leggyorsabb nyer, hanem az, amelyik többet tud spórolni az üzemanyaggal, meg a gumikkal. Kell bele a taktika, de ezzel kiölték azt, hogy addig nyomják, amíg a szemét ki nem tapossák a vasnak. Addig izgalmas egy-egy futam, amíg eljönnek a rajttól, utána már beállnak vonatozni, mindenki a kiállásokra vár, vagy van a másik véglet a nagyobb motorerővel rendelkező + DRS-sel esélyt se hagyva hagyja ott az előzési zónában az előtte levőt. Nagyszerű. Ebben is mi az izgalom? Kinézetre sokat javultak, de a hangjuk még mindig gyenge, pedig az is sokat javítana a nézettségen. El unalmasodott a forma 1.

A facebbok se hibás, mert én oda se szoktam nagyon hozzászólni, csak ha már nem bírom magamban tartani az 548ezredik McLaren gyenge,de ez nagyon jó, a Honda nyerni akar, meg a hasonló cikkek által felgyülemlett mérgemet. Ez egy szórakoztató sportág lenne, de mostanában egyáltalán nem szórakoztat, így keresek helyette mást, ami meg igen. smile.gif Majd ha lesz értelme nézni, akkor fogom megint.

Azért a facebooknak is van ahhoz köze, hogy a fórum döglődik, de nem csak az.
Én inkább azt mondom, amit korábban is, hogy az a baj, hogy egy maréknyi ember van megosztva 1X helyen. Eleve túl sok magyar oldal van - szerintem - és mindegyiken hozzászólhatsz a cikkek alatt, írhatsz a fb-on is, és itt még fórum is van.
+ ehhez jön hozzá, hogy a Forma-1 dögunalom, így egyre kevesebb embert érdekel.

+Quote Post
A Professzor
hozzászólás May 31 2015, 08:39
Létrehozva: #3468

A szólásszabadság helyi élharcosa

Regisztrált: 29-May 12
Innen: Alba
Azonosító: 6,497

IDÉZET(Zoli @ May 31 2015, 05:59) *
Én inkább azt mondom, amit korábban is, hogy az a baj, hogy egy maréknyi ember van megosztva 1X helyen. Eleve túl sok magyar oldal van - szerintem - és mindegyiken hozzászólhatsz a cikkek alatt, írhatsz a fb-on is, és itt még fórum is van.

Ehhez még hozzájön, hogy szerintem sosem volt meg Magyarországon igazán az a masszív sportfórumos kultúra. A briteknél például a nemzeti salakmotoros klubversenyek fórumán több ezer aktív tag van, rengeteg hozzászólás születik. Nálunk is vannak hasonló nemzeti sorozatok mindenféle sportokból, még sincs nekik semmilyen fórumélet. Nem tudom, miért van az, hogy nálunk nem alakult ki ez a jelenség széles körben, de ez a helyzet. Ahhoz képest, hogy van futamunk is, meg azért csaknem tízmilliós az ország, nagyon kevés fórumon van nagyon kevés aktív fórumozó és ez sosem volt igazán másképp. A focival, tenisszel, kosárlabdával, meg más népszerű és nagy nézettségű sporttal is ugyanez a helyzet, egynek sincs szinte semmilyen fórumos jelenléte.

--------------------
BBC: Mi villan át az ember agyán, ha elesik egy motorral?
Barry Sheene: A segge, ha elég gyorsan megy.

+Quote Post
coyote55
hozzászólás May 31 2015, 08:50
Létrehozva: #3469

Speechless

Regisztrált: 16-June 09
Innen: Hungary
Azonosító: 3,808

A mostani F1-es versenyek sem olyanok, hogy az ember lerágná a körmét sad.gif

--------------------
Memento Mori!
Nem értek egyet azzal, amit mondasz, de életem végéig küzdeni fogok azért, hogy mondhasd!
Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb mesebeli lényekben!

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás May 31 2015, 10:52
Létrehozva: #3470

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

IDÉZET(A Professzor @ May 31 2015, 09:39) *
Ehhez még hozzájön, hogy szerintem sosem volt meg Magyarországon igazán az a masszív sportfórumos kultúra. A briteknél például a nemzeti salakmotoros klubversenyek fórumán több ezer aktív tag van, rengeteg hozzászólás születik. Nálunk is vannak hasonló nemzeti sorozatok mindenféle sportokból, még sincs nekik semmilyen fórumélet. Nem tudom, miért van az, hogy nálunk nem alakult ki ez a jelenség széles körben, de ez a helyzet. Ahhoz képest, hogy van futamunk is, meg azért csaknem tízmilliós az ország, nagyon kevés fórumon van nagyon kevés aktív fórumozó és ez sosem volt igazán másképp. A focival, tenisszel, kosárlabdával, meg más népszerű és nagy nézettségű sporttal is ugyanez a helyzet, egynek sincs szinte semmilyen fórumos jelenléte.

Nagy magyar sportfórumok a bowl.hu és nba1.hu-t leszámítva szerintem nincsenek is. Értem ez alatt, a napi több 100 hszt.
Ezek is szerintem csak azért működnek, mert az NFL és NBA magyarországi nézőközönségének nagy százalékát a fanatikusok teszik ki, akik olvassák a külföldi honlapokat, a könyvjelzőjükben legalább egy tucat oldal van elmentve, ahol a kedvenc csapatukról a legfrissebb hírek hozzák folyamatosan, vagy akár twitterről és folyamatosan megy az eszmecsere, ötletelgetések. Nagy részük tisztában van a bajnokság nem éppen könnyen átlátható pénzügyi szabályozásával is. A többség számára még akkor is érdekes a bajnokság, ha a kedvenc csapat már nem nyerhet. Magyarán országosan kis közösségek, de összetartóak.
Ezzel szemben pl. a focinál vagy az F1-nél %-osan sokkal több a kommersz néző, akinek elég annyi, h hétvégén megnéz 1-2 meccset, plusz egy BL-t, vagy a futamot, ha nem alszik el. Híreket max csak célirányosan olvas kedvenc versenyzőjéről esetleg csapatáról, fórumokat nem igen látogat. Az ilyen típusnak pont elég annyi, amit a kommentátortól megkap, azt kész. Plusz amit Zoli is mondott, sok a néző, és ezeket 100 felé darabolják az oldalak, mert pénz van benne, még a 99. oldalnak is. Fentebb említett két oldalnak szinte nincs konkurenciája, mert alapból egy kisebb tortát nem lehet annyi felé darabolni, h az megérje a piacra újonnan belépőnek.

Visszatérve az F1-re, talán Clyde mondogatta anno, h német F1-es oldalból annyi van, amit az egy kezeden megtudsz számolni. Találgatás lesz, de szerintem ez csak azért lehet, mert szakmai oldalt csinálnak, ahol a híreket, cikkeket valódi újságírók készítik, aki utánajárnak a dolgoknak személyesen. Ha pedig egy átlagrajongó/néző vagyok, nyilván azt az oldalt fogom olvasni, ahol hiteles cikkek vannak, és nem mondjuk csak angolról vannak németre fordítva. Pl ott van a Grosjean állítólagos féktesztje, amit az AMuS rögtön utánajárt még aznap, és talán világviszonylatban is elsőként cáfolta a híreszteléseket. Egy ilyen piacon az újságírásnak nehezen tekinthető tevékenységgel a magyar F1-es oldalak üzemeltetői nehezen tudnának megélni.

Nekem az egyik személyes problémám, lehet egyedül vagyok ezzel, h rengeteg oldalt igazából hozzá nem értők, vagy amolyan lelkes műkedvelők üzemeltetnek. Gyakorlatilag az egész autósportok iránt még érdeklődők táborát tökéletesen "félrenevelik", amolyan Dávid Sándoros-Palik Lacis stílusban. Csak az előbbi kettő jórészt egy olyan korszakban tette, amikor még az információ áramlás nem volt ilyen szinten, mint ma. Az pedig a világ vicce, h nincs magyar nyelven normális autósportos podcast, ahol nem ilyen poénkodós, semmitmondó, szakmaiatlan f1lájvos srácok a szomszédból vagy az indexes(Joó Gabi/Vályi Pista/Sixx) kényszeresen nagyot mondókat lehetne csak hallgatni.

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
forza
hozzászólás Jun 1 2015, 09:24
Létrehozva: #3471

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Szerintem meg annyi van, hogy a mi korosztályunk már kicsit "kiöregedett" ebből a fórumosdiból, melóba járunk, hét közben nem nagyon van rá időnk, a Forma-1 is lapos, így inkább más elfoglaltságot keresünk. Emlékszem, anno órákig el lehetett úgy fórumozni, hogy írtál valamit, és nem kellett 2-3 perc, már válaszoltak rá. Most ha beírsz valamit, jó, ha egyáltalán jön rá válasz, nemhogy 2-3 percen, de 2-3 napon belül.

Az "újabb generáció" meg kis túlzással PC-függő, nagyon magasról tesznek a Forma-1-re, egész nap skype-on nyomulnak és online játszanak mindenféle lövöldözős sz*rral. Más ez a világ, mint pár éve volt, amikor itt még napi százas nagyságrendben jöttek a hozzászólások. Ma már elképzelhetetlennek tartom, hogy többezer hsz-t összehozzak ennyi idő alatt, anno meg emlékszem, naponta volt, hogy 80-100-as nagyságrendben írtam, és nem csak én, hanem mindig voltak/tunk legalább 4-5-en olyanok, akik ontották a hozzászólásokat. De így visszagondolva, annak sincs sok értelme. Két véglet. Csak hát akkor ez így ment; ha volt időd a fórumra, mindig volt mire válaszolni, mert folyamat születtek a hsz-ek.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 1 2015, 12:06
Létrehozva: #3472

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Zoli @ May 31 2015, 05:59) *

A facebook talán annyiban befolyásolja a mostani hozzáállásomat, hogy ott sokkal hamarabb értesülök újdonságokról, hírekről, mint itt. Régebben a főoldal volt az első, utána a fórum, most facebook és utána fórum. De van, amikor olyan hosszú idő telik el a cikk megjelenéséig, hogy már nem lesz kedvem hozzászólni sehogyan. McLarenről is lejön 500cikk, ami azzal foglalkozik, hogy mennyire jó érzik magukat a sikertelenség ellenére, meg hogy mennyire fejlődnek és már nemsoká dobogó meg győzelem, de semmi konkrétum. Régen hunny is, meg még sokan rajta kívül az f1tech topikban tárgyaltuk ki az újdonságokat, de most nincs miről beszélni, mert semmi épkézláb dolgot nem említenek csak azt, hogy ők boldogok. Hát legyenek! Volt téma, most nagyon nincs semmi. Év elején még lelkes voltam, majd láttam azt, hogy csak mellébeszélnek, meg hitegetnek. Ebbe belefáradtam, párszor szóvá is tettem, de többet nem fogom. Majd ha változik valami. Továbbra is követem a dolgokat napi szinten, de nem annyira, hogy aktív legyek benne.
A F1 meg tényleg dögunalom lett. Spórolás ezerrel.

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Jun 1 2015, 05:13
Létrehozva: #3473

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(A Professzor @ May 31 2015, 09:39) *

NBA kosárlabdának van egy kellemesen masszív fóruma, az NBA1.hu.

F1-gyel az a baj, hogy szét van aprózódva. Van az index, van a bertone fórum, van ez, van motorsportal, van még FB kommentelés is, ezeket kéne összeadni, és kijönne egy tekintélyes mennyiség. Sajnos a szétaprózódás része az is, hogy sokan nem hajlandóak "akárkivel" beszélni, csak az általuk megjelölt személyekkel, akik menők, a többi mind hülye.

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Jun 8 2015, 09:02
Létrehozva: #3474

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

up to date

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 8 2015, 12:34
Létrehozva: #3475

McLaren fan

IDÉZET(Triki Lauda @ Jun 8 2015, 10:02) *

Az igen. biggrin.gif De még a főoldalt is sokszor nehezükre esik frissíteni. Jobb oldalt még két hétig a kanadai futam időpontjai lesznek. Egy dolog hogy a fórum elhervadt, de hogy az F1Világ.hu is lerongyosodott, azt nem értem.

--------------------

+Quote Post
Harag
hozzászólás Jun 8 2015, 02:40
Létrehozva: #3476

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 3-May 09
Innen: Bátonyterenye
Azonosító: 3,432

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 8 2015, 01:34) *
Az igen. biggrin.gif De még a főoldalt is sokszor nehezükre esik frissíteni. Jobb oldalt még két hétig a kanadai futam időpontjai lesznek. Egy dolog hogy a fórum elhervadt, de hogy az F1Világ.hu is lerongyosodott, azt nem értem.

Szerintem a kettő összefügg. Ha gyorsabban és több cikk jelenne meg a főldalon több embert vonzana a honlap és így több ember jönne a fórumra is.
Legalábbis én anno amiatt kezdtem el ezt az oldalt nézegetni, mert még nem igazán tudtam angolul és itt sokkal frissebbek voltak a hírek.

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Jun 10 2015, 09:41
Létrehozva: #3477

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

Na 3 nap után újra üzemel a gépem rolleyes.gif Festés volt és szét volt szedve sad.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 10 2015, 07:48
Létrehozva: #3478

McLaren fan

IDÉZET(Pepperoni @ Jun 10 2015, 10:41) *
Na 3 nap után újra üzemel a gépem rolleyes.gif Festés volt és szét volt szedve sad.gif

Manapság alig netezek PC-n, mobillal, az ágyon nyúlva valahogy könnyebb. biggrin.gif

Rohadt meleg volt ma. Előszedtem egy halom cucc alól az ősök régi frigóját ami úgy 30 év felett van mostmár. Meglett csutakolva miután leteszteltük hogy üzemképes e. Hihetetlen hogy ezek a régi frigók mennyire strapabíró, időálló masinák. huh.gif MO-n is nagy divat volt 70-es, 80-as években mindenre ráírni hogy deluxe? Jugoszláviában a traktortól a frigóig mindenhez hozzá volt írva a deluxe, csillogó betűkkel. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 10 2015, 10:22
Létrehozva: #3479

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 10 2015, 08:48) *
Manapság alig netezek PC-n, mobillal, az ágyon nyúlva valahogy könnyebb. biggrin.gif

Rohadt meleg volt ma. Előszedtem egy halom cucc alól az ősök régi frigóját ami úgy 30 év felett van mostmár. Meglett csutakolva miután leteszteltük hogy üzemképes e. Hihetetlen hogy ezek a régi frigók mennyire strapabíró, időálló masinák. huh.gif MO-n is nagy divat volt 70-es, 80-as években mindenre ráírni hogy deluxe? Jugoszláviában a traktortól a frigóig mindenhez hozzá volt írva a deluxe, csillogó betűkkel. biggrin.gif

Hétvégére még melegebbet jósolnak. Van egy hasonló korabeli szovjet gyártmányú(nem Lehel tongue.gif)nálunk is, ami nincs használva, de szerintem még most is működne. Csak energiatakarékosabbra váltás miatt lett mellőzve. Смоленск 2M van ráírva, de az is belül a fagyasztórész ajtaján. biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 11 2015, 07:27
Létrehozva: #3480

McLaren fan

IDÉZET(vingaal @ Jun 10 2015, 11:22) *
Hétvégére még melegebbet jósolnak. Van egy hasonló korabeli szovjet gyártmányú(nem Lehel tongue.gif)nálunk is, ami nincs használva, de szerintem még most is működne. Csak energiatakarékosabbra váltás miatt lett mellőzve. Смоленск 2M van ráírva, de az is belül a fagyasztórész ajtaján. biggrin.gif

Hány wattot húznak ezek az őskövületek? Ez Obodin Deluxe, valahol Montenegróban gyártották. Ez ilyen kissebb méretű, azt hiszem 140 literes féle fajta.

--------------------

+Quote Post

175 Oldal V  « < 172 173 174 175 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 June 17th - 02:10