IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V  « < 54 55 56 57 58 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
vingaal
hozzászólás Apr 17 2012, 03:04
Létrehozva: #1101

McLarenben bizakodó

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Mochok85 @ Apr 17 2012, 01:20) *
Néztem az este az RTL Klubon a Showder Klub Roast-ot! Kicsit se tetszik a koncepció! Már néztem hogy mikor kezdenek el anyázni, hogy tényleg egy értékelhetetlen szar legyen!
Abból csináltak műsort hogy van egy kiválasztott személy akit oltanak, majd a végén az visszaszólogat mindegyiknek? Ráadásul az egész szépen forgatókönyv alapján!
Minimum 18-as karikát rárakatnák a műsorkoncepció miatt!

Én is néztem. Szerintem meg nagyon is ott voltak a poénok. Igaz némelyik elég erősre sikeredett, de ha belegondolunk abba, hogy ők ezt elvállalták, akkor meg viseljék is el. A forgatókönyv meg, valószínűleg pont azért van, hogy anyázásig ne menjenek el.
Mondjuk én a nagy felhajtás helyett inkább a hosszabb műsoridőre koncentrálnék.
22.25-kor kezdődött. Aki akkor Tv-t néz, azt már nem a karika fogja érdekelni. biggrin.gif

A hozzászólást -vingaal- szerkesztette a következő időpontban: Apr 17 2012, 03:05
Go to the top of the page

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2012, 03:54
Létrehozva: #1102

fanatikus

Regisztrált: 23-April 08
Azonosító: 716

IDÉZET(vingaal @ Apr 17 2012, 04:04) *
Én is néztem. Szerintem meg nagyon is ott voltak a poénok. Igaz némelyik elég erősre sikeredett, de ha belegondolunk abba, hogy ők ezt elvállalták, akkor meg viseljék is el. A forgatókönyv meg, valószínűleg pont azért van, hogy anyázásig ne menjenek el.
22.25-kor kezdődött. Aki akkor Tv-t néz, azt már nem a karika fogja érdekelni. biggrin.gif

Tegnap linkeltem egy cikket, abban benne van, hogy miért ment forgatókönyv szerint.

+Quote Post
Réka
hozzászólás Apr 17 2012, 04:16
Létrehozva: #1103

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

IDÉZET(vingaal @ Apr 17 2012, 03:04) *

Azért észrevehető volt, hogy néha Feró mosolya nem volt túl őszinte... biggrin.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Apr 17 2012, 04:56
Létrehozva: #1104

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 04:54) *
Tegnap linkeltem egy cikket, abban benne van, hogy miért ment forgatókönyv szerint.

Hogy ne csússzanak el a műsoridőtől? 49,14perc az RTL Most-on, amiben nincs reklám, ebből a felkonferálás+ a sallangok levesznek még vagy 15-20 percet és marad kb.30 -35 percnyi műsor. Szerintem ez lehetne jóval több is, a körítés meg minél rövidebb. smile.gif

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Apr 17 2012, 05:26
Létrehozva: #1105

Tekintetes&Irgalmas Úr

Regisztrált: 3-November 08
Azonosító: 1,375

IDÉZET(forza @ Apr 15 2012, 10:43) *
A BP TV mondjuk az Ő színvonala - kár, hogy megszűnt. Anettkával jó párt alkotnának. smile.gif

Basszátok meg,nektek megfelel bárki a médiából ebben az országban?Van itt bárki akinek van színvonala,és megüti a mércéteket?és ha igen ,mi alapján? laugh.gif

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Ha küzdesz veszíthetsz,de ha nem küzdesz veszítettél!"
"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 17 2012, 05:36
Létrehozva: #1106

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Szlavo @ Apr 17 2012, 06:26) *
Basszátok meg,nektek megfelel bárki a médiából ebben az országban?Van itt bárki akinek van színvonala,és megüti a mércéteket?és ha igen ,mi alapján? laugh.gif

Van, aki megfelel, de az számomra nem Puzsér Róbert. De hát ízlések és pofonok. Nekem nem tetszik, ha valaki attól válik nagymenővé, mert szarrá aláz embereket, sajnálom. Ha számomra valami igazán fontos, akkor az a másik ember iránti tisztelet. Ebbe a képbe nálam Puzsér nem fér bele.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2012, 05:40
Létrehozva: #1107

fanatikus

IDÉZET(vingaal @ Apr 17 2012, 05:56) *
Hogy ne csússzanak el a műsoridőtől? 49,14perc az RTL Most-on, amiben nincs reklám, ebből a felkonferálás+ a sallangok levesznek még vagy 15-20 percet és marad kb.30 -35 percnyi műsor. Szerintem ez lehetne jóval több is, a körítés meg minél rövidebb. smile.gif

Abban a 15-20 percben is volt poén rendesen. A sallang szvsz pár percnél többet nem vett el. De nem a műsoridő miatt, azt így is úgy is megvágják, tehát az bele fog férni.

"Egy magyar műsorkészítő úgy állt volna neki, hogy leültet tíz ismert embert, improvizálnak valamit, majd úgyis megvágják. Amerikában azonban, ahol értenek ehhez, egy egyórás műsor felvétele nem csúszhat sokat, ott kínosan ügyelnek arra, hogy a nézők, akik legfeljebb másfél-két órát bírnak ki a figyelem lankadása nélkül, ki ne essenek a hangulatból. Itthon nem így megy, ami hiba. Szerintem egy 50-60 perces adáshoz kell 15 százalék tartalék, mert a csatorna, a jogi osztály is belenyúlhat, ez már 70 perc felvétel. 10-15 perc kell, míg leülnek, 10 perc, míg az elején beszélünk hozzájuk, a nézők bemelegednek, felveszik a hangulatot - ezzel meg is van a másfél óra. Ha a Roast-ban bárki az előírt három percnél többet beszélt volna, azzal lehet, hogy több nevetést bezsebelt volna az adott pillanatban, de az utolsó három ember műsorát megöli közben, mert a néző a végére elunja a műsort. Ez az, mit a régi tévés generáció nem ért itthon" - magyarázta.

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Apr 17 2012, 05:40
Létrehozva: #1108

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:36) *
Van, aki megfelel, de az számomra nem Puzsér Róbert. De hát ízlések és pofonok. Nekem nem tetszik, ha valaki attól válik nagymenővé, mert szarrá aláz embereket, sajnálom. Ha számomra valami igazán fontos, akkor az a másik ember iránti tisztelet. Ebbe a képbe nálam Puzsér nem fér bele.

Na de ki az?Puzsér szar,Balázs szar,minden tehetségkutató összes versenyzője szar....Ki a jó?

--------------------
"Érdekes ízlésed van. Klausmannt Árpával összehasonlítani olyan, mint mondjuk Schumachert Raikkönennel." By:Eulo

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz"

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Apr 17 2012, 05:43
Létrehozva: #1109

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Réka @ Apr 17 2012, 05:16) *
Azért észrevehető volt, hogy néha Feró mosolya nem volt túl őszinte... biggrin.gif

Meg még rajta kívül egy pár embernek forgott vérben a szeme. (Ganxsta,Zalatnay,Nyuszó Muszó) biggrin.gif
A showder klubosok voltak a legjobbak szerintem.Mondjuk nekik már van rutinjuk.

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2012, 05:49
Létrehozva: #1110

fanatikus

IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:36) *

Inkább csak szókimondó. Azzal szerintem senkit nem aláz meg, hogy ha közli vele, hogy mennyire rossz. Volt egy "humorista", akinek megmondta, hogy ha levetkőzi az idegesítő szokásait, akkor még lehet belőle egy nagyon rossz humorista. Jobb lett volna, ha azt mondja, hogy "köszönjük szépen, de ez most egy kicsit kevés volt"? Egy valamit nem bírok Puzsérban, amikor jön a jó ízlés dumával. Ez pont az ellenkezője annak, amit meg én mondok, hogy szerintem nincs jó és rossz ízlés. Mert ki dönti el, hogy mi a jó ízlés, Puzsér? Ezen kívül nincs vele bajom.

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 17 2012, 05:52
Létrehozva: #1111

A4

IDÉZET(Szlavo @ Apr 17 2012, 06:40) *
Na de ki az?Puzsér szar,Balázs szar,minden tehetségkutató összes versenyzője szar....Ki a jó?

Ne keverd a szezont a fazonnal. Én Balázsra sose mondtam, hogy szar. Ő se tökély, alázott már meg Ő is embereket, de összességében szvsz egy nagyon fogyasztható humorú, stílusos műsorvezető. Egész átlagos műsorokból is nézhető dolgokat csinál.

--------------------
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
forza
hozzászólás Apr 17 2012, 05:53
Létrehozva: #1112

A4

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 06:49) *
Inkább csak szókimondó. Azzal szerintem senkit nem aláz meg, hogy ha közli vele, hogy mennyire rossz. Volt egy "humorista", akinek megmondta, hogy ha levetkőzi az idegesítő szokásait, akkor még lehet belőle egy nagyon rossz humorista. Jobb lett volna, ha azt mondja, hogy "köszönjük szépen, de ez most egy kicsit kevés volt"? Egy valamit nem bírok Puzsérban, amikor jön a jó ízlés dumával. Ez pont az ellenkezője annak, amit meg én mondok, hogy szerintem nincs jó és rossz ízlés. Mert ki dönti el, hogy mi a jó ízlés, Puzsér? Ezen kívül nincs vele bajom.

Aki BP TV-n vezetett műsort, az alapból ne beszéljen jó ízlésről, ez az egyik... A másik, hogy nem szimplán közli vele, mennyire rossz, hanem mindenféle alpárinak elmondja, porig alázza.

--------------------

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Apr 17 2012, 05:55
Létrehozva: #1113

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 06:49) *

Ennyi.Ebben azországban ha őszintén kimondod valakire hogy egy rakat szar amit csinál,azt kifütyülik meg letahózzák meg stb.Én eddig minden ilyen őszinte véleménynyilvánításával szinte egyetértettem.Talán kicsit tényleg kendőzetlenebb a kelleténél,de még mindig jobb mint a sok seggnyaló akik a pofádba mosolyognak,aztán a hátad mögött elmondanak minden szarnak.Több Puzsér kellene ide. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Apr 17 2012, 05:57
Létrehozva: #1114

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:53) *
Aki BP TV-n vezetett műsort, az alapból ne beszéljen jó ízlésről, ez az egyik... A másik, hogy nem szimplán közli vele, mennyire rossz, hanem mindenféle alpárinak elmondja, porig alázza.

Akire ezt mondta az valóban az is volt.Két vén köcsög buzult a színpadon.Nálad az mi ha nem alpáriság?

--------------------

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Apr 17 2012, 06:39
Létrehozva: #1115

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(forza @ Apr 17 2012, 06:53) *

ne hülyéskedj már, az akkora duma volt pedig... "mi volt ez a pusztító alpáriság?!!?!!" biggrin.gif nálunk haveri közösségben kezd is elterjedni. egyébként most egyetértek Danny Trejóval, Puzsér tényleg jó arc, bár én nem a csillagszületik alapján mondom ezt, hanem mint rádiós műsorvezetőt bírtam eddig is.

ja, és amire mondta a pusztító alpáriságot, az tényleg valami szánalmas és vállalhatatlan dolog volt. más kérdés, hogy nyilván, amíg ezek a "produkciók" eljutnak a stúdióig, addig gondolom tartanak országszerte ezer elő-előselejtezőt, és hát ott kiszűrhették volna az idiótákat, csak valószínűleg úgy érezték (és joggal), hogy nézettségnövelőnek jó lesz, ha Puzsért hagyják "kibontakozni" biggrin.gif.

A hozzászólást -Syd_Barrett- szerkesztette a következő időpontban: Apr 17 2012, 06:40

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Vaant
hozzászólás Apr 17 2012, 06:46
Létrehozva: #1116

Tón vón jó.

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,446

IDÉZET(forza @ Apr 15 2012, 09:43) *
A BP TV mondjuk az Ő színvonala - kár, hogy megszűnt. Anettkával jó párt alkotnának. smile.gif

Megnézted azt a videót? Az egy "mediahack", másnéven egy szopatás volt, ahol görbetükröt állítottak a BPTV-nek, meg a nézőiknek. Ki is vágták két adás után őket.

Viszont ezen a szombati műsoron kiakadtam, azt a tehetségtelen, nyomorult, köpedelmes, senkiházi stand-upos suttyót, hogy rakhatták tizenkettőbe??? HOGY??

--------------------

+Quote Post
Szlavo
hozzászólás Apr 17 2012, 07:25
Létrehozva: #1117

Tekintetes&Irgalmas Úr

IDÉZET(Syd_Barrett @ Apr 17 2012, 07:39) *
ne hülyéskedj már, az akkora duma volt pedig... "mi volt ez a pusztító alpáriság?!!?!!" biggrin.gif nálunk haveri közösségben kezd is elterjedni. egyébként most egyetértek Danny Trejóval, Puzsér tényleg jó arc, bár én nem a csillagszületik alapján mondom ezt, hanem mint rádiós műsorvezetőt bírtam eddig is.

ja, és amire mondta a pusztító alpáriságot, az tényleg valami szánalmas és vállalhatatlan dolog volt. más kérdés, hogy nyilván, amíg ezek a "produkciók" eljutnak a stúdióig, addig gondolom tartanak országszerte ezer elő-előselejtezőt, és hát ott kiszűrhették volna az idiótákat, csak valószínűleg úgy érezték (és joggal), hogy nézettségnövelőnek jó lesz, ha Puzsért hagyják "kibontakozni" biggrin.gif.

És amikor ecsetelte a Hajósnak hogy jóhogynem juttat már tovább valakit aki felmegy a színpadra és leszokik a dohányzásról? biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Zoli
hozzászólás Apr 17 2012, 07:41
Létrehozva: #1118

fanatikus

IDÉZET(Szlavo @ Apr 17 2012, 08:25) *
És amikor ecsetelte a Hajósnak hogy jóhogynem juttat már tovább valakit aki felmegy a színpadra és leszokik a dohányzásról? biggrin.gif

Nekem a(z egyik) kedvencem az volt, amikor egy táncos csoportnak mondta, hogy nem korlátozza őket a koreográfia. Szó szerint már nem tudom hogy volt, de hatalmas volt. biggrin.gif

+Quote Post
Vaant
hozzászólás Apr 17 2012, 07:59
Létrehozva: #1119

Tón vón jó.

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,446

IDÉZET(Zoli @ Apr 17 2012, 07:41) *
Nekem a(z egyik) kedvencem az volt, amikor egy táncos csoportnak mondta, hogy nem korlátozza őket a koreográfia. Szó szerint már nem tudom hogy volt, de hatalmas volt. biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Apr 17 2012, 08:10
Létrehozva: #1120

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

Az ne zavarjon senkit, hogy Puzsér (vagy Pozser a Pofa be c. klasszikus rosszfiúja) szerepet játszik. smile.gif
Őt azért fizetik, hogy mondja a hangzatos nemeket.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post

101 Oldal V  « < 54 55 56 57 58 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2020 July 7th - 14:20