IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

6 Oldal V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
2015 FORMULA 1 SHELL BELGIAN GRAND PRIX, Spa-Francorchamps, 2015. augusztus 21-23.
-
Ki nyeri a Belga Nagydíjat?
Hamilton [ 5 ] ** [71.43%]
Rosberg [ 0 ] ** [0.00%]
Vettel [ 1 ] ** [14.29%]
Kimi [ 1 ] ** [14.29%]
Valaki más [ 0 ] ** [0.00%]
Hány büntetést fog kapni a futamon Maldonado?
0 [ 3 ] ** [42.86%]
1 [ 3 ] ** [42.86%]
2 [ 0 ] ** [0.00%]
3 [ 0 ] ** [0.00%]
3-nál többet [ 1 ] ** [14.29%]
Összes szavazat: 7
A vendégek nem szavazhatnak 
Thibczy
hozzászólás Aug 22 2015, 11:12
Létrehozva: #1

Alonso WDC

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 20-July 08
Innen: Budapest
Azonosító: 941

Kissé megkésve, de talán még időben itt ez a topic.

CIRCUIT DE SPA-FRANCORCHAMPS

FIRST GRAND PRIX

1950

NUMBER
OF LAPS

44

CIRCUIT LENGTH

7.004
KM
RACE DISTANCE

308.052
KM
LAP
RECORD

1:47.263
BY SEBASTIAN VETTEL (2009)

Az én tippem: Hamilton, 1.
Go to the top of the page

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 22 2015, 01:27
Létrehozva: #2

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

Wéber faszán megállapította, sőt kétszer is elmondta a hülyeségét hogy Button 2 mp-es lemaradása egész jó abból kiindulva hogy 2.5 vagy mennyi volt az edzéseken. Azt ugye nem kell nézni hogy a Mercisek most ki se gurultak a lágyakkal a Meki meg igen. rolleyes.gif A faszba lehet egy ilyen dolgot egy professzionális versenyzőnek/szakkommentátornak figyelmen kívül hagynia?

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 22 2015, 01:30
Létrehozva: #3

McLaren fan

Speed trap listát dob majd valaki? Valahogy kurva lassúnak tűnik a Meki.
Btw van ingyenes live timing az F1.com-on
Bocsi, nem live timing hanem egy kalap sz@r. biggrin.gif

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Aug 22 2015, 01:41

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
blech
hozzászólás Aug 22 2015, 01:36
Létrehozva: #4

törzsvendég

Csoport: Tag
Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

forza Ferrari... azt mondja, olyan hangja volt, mint egy hengerfejes Trabantnak! És tényleg:D

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 22 2015, 01:43
Létrehozva: #5

McLaren fan

IDÉZET(blech @ Aug 22 2015, 02:36) *
forza Ferrari... azt mondja, olyan hangja volt, mint egy hengerfejes Trabantnak! És tényleg:D

Mi az hogy hengerfejes? Trabantbam volt több féle motor?

--------------------

+Quote Post
grosfater
hozzászólás Aug 22 2015, 01:50
Létrehozva: #6

bentlakásos

Regisztrált: 21-July 08
Innen: NK
Azonosító: 952

IDÉZET(Mochok85 @ Aug 22 2015, 02:43) *

blink.gif

A hozzászólást -grosfater- szerkesztette a következő időpontban: Aug 22 2015, 01:56

+Quote Post
blech
hozzászólás Aug 22 2015, 02:01
Létrehozva: #7

törzsvendég

Regisztrált: 7-October 09
Innen: Agram
Azonosító: 4,667

IDÉZET(Mochok85 @ Aug 22 2015, 02:43) *

Nem, a hengerfej (azt hiszem: glava motora) az az egyik legfontosabb alkatrész a motorban..Nem értek hozzá, de kb.: ha elreped, veszít a motor a teljesítményéből, eszi a vizet, olajat, mert ezek bejutnak a dugattyúkba (ez mondjuk a Trabantnál nem teljesen így van, mivel kétütemű és leghűtéses...)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 22 2015, 02:20
Létrehozva: #8

McLaren fan

Tudom hogy van olyan kétütemű motor aminek nincs különálló lecsavarozható hengerfeje ( láncfűrészmotorok meg lényegében kis köbcentis motorok) de nekem az a fura hogy a trabinál ki kell hangsulyozni hogy hengerfejes. Azt hittem csak egy tipusú motorral készültek.
Edit: wiki aszongya hogy volt 1000 köbös VW motorral is de az már rendes 4 ütemű. Mindegy....

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Aug 22 2015, 02:30

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 22 2015, 02:28
Létrehozva: #9

bentlakásos

Regisztrált: 2-February 09
Innen: Budafok
Azonosító: 2,051

Forza lassan keresheted az új avataromat, a hátralévő 8-ból nem fog 6-ot behúzni Rosberg. laugh.gif

Időmérőről annyit, h most kár igazán a Mercedes fölénye, mert mögöttük talán idén először van ilyen tülekedés, h szinte lehetetlen megjósolni ki lesz közülük holnap a legjobb. Kár.

Hamilton köre meg tényleg parádés. smile.gif

--------------------

Autósport naptár és stream gyűjtőoldal egyben: racingblog.de!
Ha vki lemaradt itt rengeteg mindent visszanézhet HD-ben!

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Aug 22 2015, 02:35
Létrehozva: #10

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Mochok85 @ Aug 22 2015, 03:20) *
Tudom hogy van olyan kétütemű motor aminek nincs különálló lecsavarozható hengerfeje ( láncfűrészmotorok meg lényegében kis köbcentis motorok) de nekem az a fura hogy a trabinál ki kell hangsulyozni hogy hengerfejes. Azt hittem csak egy tipusú motorral készültek.
Edit: wiki aszongya hogy volt 1000 köbös VW motorral is de az már rendes 4 ütemű. Mindegy....

Arra a motorra mondják, hogy hengerfejes, aminek rossz, törött, repedt a hengerfeje. De amúgy mindegyik motoron van. tongue.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo_
hozzászólás Aug 22 2015, 02:49
Létrehozva: #11

törzsvendég

Regisztrált: 21-June 14
Azonosító: 6,822

IDÉZET(Pepperoni @ Aug 22 2015, 03:35) *
Arra a motorra mondják, hogy hengerfejes, aminek rossz, törött, repedt a hengerfeje. De amúgy mindegyik motoron van. tongue.gif

Szupcsi volt ma a Fercsi!

+Quote Post
forza
hozzászólás Aug 22 2015, 03:05
Létrehozva: #12

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Eulo_ @ Aug 22 2015, 03:49) *
Szupcsi volt ma a Fercsi!

Szerintem ennél több volt benne, Vettelnek most nem jött össze. Majd holnap.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
forza
hozzászólás Aug 22 2015, 03:12
Létrehozva: #13

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(dawyd728 @ Aug 22 2015, 03:28) *
Forza lassan keresheted az új avataromat, a hátralévő 8-ból nem fog 6-ot behúzni Rosberg. laugh.gif

Időmérőről annyit, h most kár igazán a Mercedes fölénye, mert mögöttük talán idén először van ilyen tülekedés, h szinte lehetetlen megjósolni ki lesz közülük holnap a legjobb. Kár.

Hamilton köre meg tényleg parádés. smile.gif

Nem szokásom az "én megmondtam..." kezdetű dolog, de úgy az 5. futam környékén volt ugye az ominózus vita, amikor itt Webber2-ztem meg egyebek. Azóta mi történt? Rózsi pontokban közel van, a'la Weber 2010 - és az ok is hasonló, Hamilton balszerencséinek/hibáinak köszönheti, nem saját magának. Barcelonát és Ausztriát leszámítva nem is emlékszem jó futamára. Az időmérőkről meg ne is beszéljünk, mert ami megy, az már a megsemmisülés kategória Rosbergre nézve. Most is miben bízik? Nem abban, hogy P1-ből jót rajtol, hanem hogy a csapattársa talán elb*ssza majd a rajtot, amiből ő profitál. Pontosan érzi, hogy baromi kevés ő magától ahhoz, hogy megverje Hamiltont...

Év elejéhez képest annyiban más a véleményem, hogy akkor valahogy ez az egész helyzet még dühített, most már elfogadtam, hogy ez egy ilyen unalmas év lesz. Rosberg még azt se érdemelné meg az eddigi teljesítménye alapján, hogy ennyire lőtávon belül legyen pontokban. Rá nézve hízelgő, hogy csak 21 ponttal van lemaradva. A valós különbség olyan 50-60 pont kéne legyen, én legalábbis így érzem az eddig látottak alapján. A Hungaroringen még a vezetést is átvehette volna Hamiltontól, na az lett volna az igazi szégyen. Akkor aztán tényleg tagadhatatlanul Webber2-szitu lenne, 2010 mintájára, amikor Vettelnek kellett volna vagy 80 ponttal vezetnie a bajnokságot, ehhez képest Webber állt jobban az utolsó futam előtt...

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 22 2015, 03:15
Létrehozva: #14

McLaren fan

Akkor rendesen melléfogtam. Nem hallottam még ezt a kifejezést. Van de némelyikről kisflexel birod csak levenni. tongue.gif

A hozzászólást -Mochok85- szerkesztette a következő időpontban: Aug 22 2015, 03:17

--------------------

+Quote Post
grosfater
hozzászólás Aug 22 2015, 04:33
Létrehozva: #15

bentlakásos

khm...azért ezzel a kijelentéssel is vitába lehet szállni: itt muti meg! tongue.gif

+Quote Post
Nigel
hozzászólás Aug 22 2015, 05:04
Létrehozva: #16

törzsvendég

Regisztrált: 30-May 14
Azonosító: 6,816

IDÉZET(blech @ Aug 22 2015, 03:01) *
Nem, a hengerfej (azt hiszem: glava motora) az az egyik legfontosabb alkatrész a motorban..Nem értek hozzá, de kb.: ha elreped, veszít a motor a teljesítményéből, eszi a vizet, olajat, mert ezek bejutnak a dugattyúkba (ez mondjuk a Trabantnál nem teljesen így van, mivel kétütemű és leghűtéses...)

ejha látom tele vagyunk technikai zsenikkel laugh.gif

+Quote Post
grosfater
hozzászólás Aug 22 2015, 05:13
Létrehozva: #17

bentlakásos

IDÉZET(Nigel @ Aug 22 2015, 06:04) *
ejha látom tele vagyunk technikai zsenikkel laugh.gif

biggrin.gif

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Aug 22 2015, 05:37
Létrehozva: #18

McLaren fan

Speed trap:
Perez 341.8
Hülkenberg340.3
Maldonado336.8
Rosberg336.6
Hamilton336.6
18. Button318.3
19. Alonso317.9
Ez durva lesz holnap. :/

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 22 2015, 07:49
Létrehozva: #19

bentlakásos

IDÉZET(forza @ Aug 22 2015, 04:12) *
Nem szokásom az "én megmondtam..." kezdetű dolog, de úgy az 5. futam környékén volt ugye az ominózus vita, amikor itt Webber2-ztem meg egyebek. Azóta mi történt? Rózsi pontokban közel van, a'la Weber 2010 - és az ok is hasonló, Hamilton balszerencséinek/hibáinak köszönheti, nem saját magának. Barcelonát és Ausztriát leszámítva nem is emlékszem jó futamára. Az időmérőkről meg ne is beszéljünk, mert ami megy, az már a megsemmisülés kategória Rosbergre nézve. Most is miben bízik? Nem abban, hogy P1-ből jót rajtol, hanem hogy a csapattársa talán elb*ssza majd a rajtot, amiből ő profitál. Pontosan érzi, hogy baromi kevés ő magától ahhoz, hogy megverje Hamiltont...

Év elejéhez képest annyiban más a véleményem, hogy akkor valahogy ez az egész helyzet még dühített, most már elfogadtam, hogy ez egy ilyen unalmas év lesz. Rosberg még azt se érdemelné meg az eddigi teljesítménye alapján, hogy ennyire lőtávon belül legyen pontokban. Rá nézve hízelgő, hogy csak 21 ponttal van lemaradva. A valós különbség olyan 50-60 pont kéne legyen, én legalábbis így érzem az eddig látottak alapján. A Hungaroringen még a vezetést is átvehette volna Hamiltontól, na az lett volna az igazi szégyen. Akkor aztán tényleg tagadhatatlanul Webber2-szitu lenne, 2010 mintájára, amikor Vettelnek kellett volna vagy 80 ponttal vezetnie a bajnokságot, ehhez képest Webber állt jobban az utolsó futam előtt...

Tegyük hozzá, h a fogadást valószínű elvesztem, de ez még mindig nem 2011-es Webber, de ezt te is tudod.

--------------------

+Quote Post
dawyd728
hozzászólás Aug 22 2015, 07:53
Létrehozva: #20

bentlakásos

Mostani állás szerint délután 4-re jön az eső.

--------------------

+Quote Post

6 Oldal V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2021 January 23rd - 09:09