IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

2 Oldal V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
Sébastien Buemi, "Du svejci?"
Mochok85
hozzászólás Jun 15 2010, 12:15
Létrehozva: #21

McLaren fan

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

2012-es RBR ülésre még Buemi is esélyes
Kanadai futam előtt még az sem volt biztos hogy az STR-ben maradhat, egy jó futam után meg már az anyacsapat is fenyi a fogát rá!

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.
Go to the top of the page

+Quote Post
AndrasV
hozzászólás Jun 15 2010, 12:50
Létrehozva: #22

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 22-June 08
Innen: Eger
Azonosító: 875

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 15 2010, 01:15) *
Kanadai futam előtt még az sem volt biztos hogy az STR-ben maradhat, egy jó futam után meg már az anyacsapat is fenyi a fogát rá!

Nem tartom olyan meglepőnek. A debütálása jól sikerült, jóval erősebbenek tűnik mint a fiatal titánokként beharangozott, azóta felejtős szupertehetségek: Grosjean vagy jó pár éve Piquet. Az idei éve eddig nem alakult túl fényesen valami mindig elszaródott az esetében, mondjuk azért ő is dobta el az autóját ha jól emlékszem. Ellenben Alguersuari sokat fejlődött és talán nem jön ki annyira a két pilóta közötti különbség, de szerintem klasszisokkal jobb mint a kékszemű Dj. Megérdemelne egy ütőképesebb autót.

--------------------

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Jun 15 2010, 01:21
Létrehozva: #23

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(Mochok85 @ Jun 15 2010, 01:15) *

ez nekem tetszene; 2012-től pedig Senna váltja őt a Torónál. nem vagyok nagyigényű, nekem beleférne, ha másfél év múlva kapna Bruno egy pontszerzésre alkalmas autót, csak kapjon!

egyébként nem szép dolog offolni, ez a kanadai most nagy futama volt Bueminek, le a kalappal! életében először vezetett Forma-1-es versenyen.

@ AndrasV: igazad van, de Alguersuari is csak azután tudott belerázódni a Forma-1-be, hogy végigtesztelt egy holtszezont. ki tudja, hogy Grosjeannak hogy sikerült volna, ha ő is tesztelhet rendesen? nem hiszem, hogy megváltotta volna a világot, de ennél csak jobb lehetett volna.

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 15 2010, 06:13
Létrehozva: #24

McLaren fan

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jun 15 2010, 02:21) *
ez nekem tetszene; 2012-től pedig Senna váltja őt a Torónál. nem vagyok nagyigényű, nekem beleférne, ha másfél év múlva kapna Bruno egy pontszerzésre alkalmas autót, csak kapjon!

egyébként nem szép dolog offolni, ez a kanadai most nagy futama volt Bueminek, le a kalappal! életében először vezetett Forma-1-es versenyen.

@ AndrasV: igazad van, de Alguersuari is csak azután tudott belerázódni a Forma-1-be, hogy végigtesztelt egy holtszezont. ki tudja, hogy Grosjeannak hogy sikerült volna, ha ő is tesztelhet rendesen? nem hiszem, hogy megváltotta volna a világot, de ennél csak jobb lehetett volna.

Egy törött/repedt kipufogóval! wink.gif
IDÉZET
broken exhaust

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
AndrasV
hozzászólás Jun 15 2010, 06:52
Létrehozva: #25

betérő

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jun 15 2010, 02:21) *

Való igaz, hogy az évközbeni csere-berében bukott meg Grosjean, de az is meglepő volt, hogy olyan pilóták is akik azért nem nyeretlen kiscsikók is lazán megfulladtak a mélyvízben, mikor tesztelés nélkül beültették egy idegen kocsiba pl Fisichella. Említhetném Badoert is, akiről nem hiszem, hogy annyira tré lenne, mint ahogy tűnt.

És igen Alguersuari is a szezon előtti tesztek után izmosodott meg kissé. Egyébként azért kicsit meglep, hogy ennyi időre van szüksége egy mai, kis túlzással kitenyésztett pilótának a belerázódáshoz. Régebben bár homályosak az emlékeim, de mintha ez egyszerűbben ment volna tesztelés ide vagy oda. Vagy az autók vezethetősége vált bődületesen nehézzé még F1-es szinten is vagy az utánpótlás gyenge, amit nem hinnék.

--------------------

+Quote Post
Syd_Barrett
hozzászólás Jun 17 2010, 02:43
Létrehozva: #26

bentlakásos

Regisztrált: 8-June 08
Azonosító: 822

IDÉZET(AndrasV @ Jun 15 2010, 07:52) *
Való igaz, hogy az évközbeni csere-berében bukott meg Grosjean, de az is meglepő volt, hogy olyan pilóták is akik azért nem nyeretlen kiscsikók is lazán megfulladtak a mélyvízben, mikor tesztelés nélkül beültették egy idegen kocsiba pl Fisichella. Említhetném Badoert is, akiről nem hiszem, hogy annyira tré lenne, mint ahogy tűnt.

És igen Alguersuari is a szezon előtti tesztek után izmosodott meg kissé. Egyébként azért kicsit meglep, hogy ennyi időre van szüksége egy mai, kis túlzással kitenyésztett pilótának a belerázódáshoz. Régebben bár homályosak az emlékeim, de mintha ez egyszerűbben ment volna tesztelés ide vagy oda. Vagy az autók vezethetősége vált bődületesen nehézzé még F1-es szinten is vagy az utánpótlás gyenge, amit nem hinnék.

szerintem az lehet a dolog hátterében, hogy ez a teszttilalom viszonylag új dolog; régebben év közben is lehetett tesztelni, és akkor jóval hamarabb hozzászokott egy pilóta az új autóhoz. Badoer szegénykém sajnos ennyire tré, ő tartja az F-1-ben a "legtöbb futamon indult úgy, hogy nem szerzett pontot" rekordot, azonkívül tíz (!) évet hagyott ki, úgy, hogy előtte sem volt valami jó, szóval vele a Ferrari cseszett ki, biztosak lehettek benne, hogy ezt fogja tudni nyújtani.

na de offoljuk szét Buemi topikját, tényleg megérdemli a dicséretet. Mochok, az a törött kipufogó mennyit számíthatott (időben, vezethetőségben)?

--------------------
Mika Häkkinen - Spa 2000

Gyógyulj meg Schumi!

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Jun 17 2010, 05:17
Létrehozva: #27

McLaren fan

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jun 17 2010, 03:43) *
szerintem az lehet a dolog hátterében, hogy ez a teszttilalom viszonylag új dolog; régebben év közben is lehetett tesztelni, és akkor jóval hamarabb hozzászokott egy pilóta az új autóhoz. Badoer szegénykém sajnos ennyire tré, ő tartja az F-1-ben a "legtöbb futamon indult úgy, hogy nem szerzett pontot" rekordot, azonkívül tíz (!) évet hagyott ki, úgy, hogy előtte sem volt valami jó, szóval vele a Ferrari cseszett ki, biztosak lehettek benne, hogy ezt fogja tudni nyújtani.

na de offoljuk szét Buemi topikját, tényleg megérdemli a dicséretet. Mochok, az a törött kipufogó mennyit számíthatott (időben, vezethetőségben)?

Fogalmam sincs! Kiminek is volt egy ilyen esete...ott asszem Massa elment mellette. Akár 2-3 tized is lehet egy ilyen pályán ahol sokat számít a motor szvsz... de tényleg csak találgatok...

--------------------

+Quote Post
AndrasV
hozzászólás Jun 17 2010, 09:22
Létrehozva: #28

betérő

IDÉZET(Syd_Barrett @ Jun 17 2010, 03:43) *

Badoer korábban igen szar kocsikat vezetett és egyszer Minardival pontszerő (talán 6.) helyről esett ki a kocsi hibájából valahol a futam végéhez nagyon közel. Szóval nem egy klasszis, de nem annyira egetverő balfasz mint ahogy most tűnt. Az is tény hogy a Ferrari hülye volt és őt ültette be, bár Fisichella teljesítménye után már a Badoer-t fikázók is elhalkultak, mert a formában lévő nettó jobb pilótának tartott Fisico sem alkotott maradandót.

off befejzeve

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 8 2011, 11:07
Létrehozva: #29

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 15-November 07
Innen: Szigetszentmiklós
Azonosító: 323

magyarázkodni lehet, de nincs bocsánat
IDÉZET
Buemi lecserélte a fizikoterapeutáját is, ami alighanem arra utal, hogy a Toro Rosso vezetése ultimátum elé állította a versenyzőt: vagy jelentősen javít a teljesítményén, vagy más munkaadó után nézhet.

mondom én hogy be vannak fenyítve Ricciardoval wink.gif ha Buemit innen kirakják, búcsút is mondhat az f1nek. senkinek nem fog kelleni...

--------------------
Aki nem Kimit akarja az hazudik ;) - nm
Az F1 a motorsportok Apple-je - Mochok

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Jan 19 2011, 07:59
Létrehozva: #30

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

Angel di Maria a Real Madrid labdarúgója

Sebastian Buemi a Toro Rosso versenyzője

szerk. másik képet raktam be

A hozzászólást -Gooner- szerkesztette a következő időpontban: Jan 19 2011, 08:10

+Quote Post
Gooner
hozzászólás Oct 31 2011, 03:11
Létrehozva: #31

nevenincs user

Regisztrált: 12-February 10
Azonosító: 5,533

Boldot 23.at srác! smile.gif

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 5 2012, 10:09
Létrehozva: #32

( ͡° ͜ʖ ͡°)

hivatalosan is tesztpilóta lett:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/96889

IDÉZET
"He will complete important test and simulation work for us throughout the year and will be in attendance at each grand prix."

ez mit jelent egész pontosan, minden nagydíjon jelen lesz, vagy minden nagydíjon beül?

--------------------

+Quote Post
Zava
hozzászólás Jan 9 2012, 06:31
Létrehozva: #33

( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://motorsport.nextgen-auto.com/William...extgen-Auto.com

pár órával a Toros kirúgás híre után Buemi telefont kapott a Williamstől, de visszautasította, inkább maradt fizetett 3. pilótának a red bullnál. érdekes...

--------------------

+Quote Post
stoke
hozzászólás Jan 9 2012, 06:56
Létrehozva: #34

Howzzat?!

Regisztrált: 9-May 08
Innen: Bp
Azonosító: 749

IDÉZET(Zava @ Jan 5 2012, 10:09) *
hivatalosan is tesztpilóta lett:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/96889

ez mit jelent egész pontosan, minden nagydíjon jelen lesz, vagy minden nagydíjon beül?

Szerintem csak az első. Amolyan vésztartalék.

Aztán ha Vettelnek begörcsöl a mutatóujja pénteken, akkor Buemi veszi át a gépet szombaton. smile.gif

--------------------
Fuck imageshack.
"No worries! I'm pushing like hell!" - Jarno Trulli - 2008 Török Nagydíj "
-the final laps-

+Quote Post

2 Oldal V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 September 20th - 17:55