IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

8 Oldal V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
Valentino Rossi Fan Club, The Doctor!
Senninha
hozzászólás Mar 24 2009, 08:54
Létrehozva: #141

Immortal

Csoport: Members
Regisztrált: 24-March 09
Innen: Dány
Azonosító: 2,737

Bihihihihi! Mélettvolna jó neki?? blink.gif

--------------------

"A versenyzés, a vetélkedés a véremben van, a részem, az életem része, egész életemben ezt csináltam és hm... előrébb való bármi másnál..." Ayrton Senna

"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít" Ayrton Senna

„Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja.” Ayrton Senna

"It's was pure racing, pure driving. No politics, no money involved."
Go to the top of the page

+Quote Post
Guest_Clyde_*
hozzászólás Mar 24 2009, 09:03
Létrehozva: #142

Guests

IDÉZET(Senninha @ Mar 24 2009, 09:54) *
Bihihihihi! Mélettvolna jó neki?? blink.gif

Udv a forumon.
Kernek kicsivel tobb komolysagot, ha mar ilyen legendas nevet valasztottal, meg esetleg uj avatart:

wink.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás May 21 2009, 07:45
Létrehozva: #143

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post
still
hozzászólás May 21 2009, 08:41
Létrehozva: #144

Jamon Serrano (Befana fan)

Csoport: Moderators
Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

IDÉZET(tifosi @ May 21 2009, 08:45) *

Ejha! Balról a harmadik miatt irigylem a Doktort!

+Quote Post
Cola
hozzászólás Sep 9 2009, 11:11
Létrehozva: #145

Gyógyulj meg Felipe!

Regisztrált: 7-September 09
Azonosító: 4,426

IDÉZET(tifosi @ May 21 2009, 07:45) *

Aaaaaa.... laugh.gif

--------------------

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 9 2009, 02:08
Létrehozva: #146

A4

Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

Nem si tudtam eddig, hogy van Vale Fan Club topik itt. Hát akkor gyorsan leheljünk is belé életet: gratula a hétvégi győzelemhez! Kár a múltkori bukásért. De hát Rossi az Rossi: nem ijedt meg a saját árnyékától, és korrigálta a hibát (részben). Persze ha nem bukik, most 50 ponttal vezetne, de hát ez van, a 30 se kevés. Meg Lorenzo is bukott már idén, úgyhogy ezek a dolgok kiegyenlítik egymást...

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
braziLook
hozzászólás Nov 17 2009, 09:02
Létrehozva: #147

törzsvendég

Regisztrált: 13-November 09
Innen: Magyarország
Azonosító: 4,892

Rég beszéltünk a Doktorról, nagyszerű versenyző, lassan legenda. Gratulálok a kilencedik világbajnoki elsőségéhez. Megérdemelte.

--------------------

+Quote Post
Kata
hozzászólás Nov 17 2009, 10:07
Létrehozva: #148

betérő

Regisztrált: 11-November 09
Innen: Budapest / Szombathely
Azonosító: 4,884

IDÉZET(braziLook @ Nov 17 2009, 09:02) *
Rég beszéltünk a Doktorról, nagyszerű versenyző, lassan legenda. Gratulálok a kilencedik világbajnoki elsőségéhez. Megérdemelte.

Meg, és neki szurkolok, de jövőre nagyon kell majd igyekeznie, ha meg akarja verni Lorenzot. Szerintem. Gyorsaságban már idén is verte a spanyol, és csak fejlődni fog... És akkor Stonerről még nem is beszéltünk, ha tartja a Ducati az év végi formáját, akkor sajnálom az ellenfeleket...

--------------------
"You must always strive to be the best, but you must never believe that you are" - Juan Manuel Fangio

+Quote Post
Senninha
hozzászólás Nov 22 2009, 06:09
Létrehozva: #149

Immortal

Regisztrált: 24-March 09
Innen: Dány
Azonosító: 2,737

IDÉZET(Kata @ Nov 17 2009, 10:07) *
Meg, és neki szurkolok, de jövőre nagyon kell majd igyekeznie, ha meg akarja verni Lorenzot. Szerintem. Gyorsaságban már idén is verte a spanyol, és csak fejlődni fog... És akkor Stonerről még nem is beszéltünk, ha tartja a Ducati az év végi formáját, akkor sajnálom az ellenfeleket...

Hát a Ducati dologban van valami. De Lorenzo nem vettem észre,hogy bármiben is verte volta. És bízom benne,hogy ez így is marad! Forza Doki!

--------------------

"A versenyzés, a vetélkedés a véremben van, a részem, az életem része, egész életemben ezt csináltam és hm... előrébb való bármi másnál..." Ayrton Senna

"Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít" Ayrton Senna

„Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja.” Ayrton Senna

"It's was pure racing, pure driving. No politics, no money involved."

+Quote Post
still
hozzászólás Feb 16 2010, 07:07
Létrehozva: #150

Jamon Serrano (Befana fan)

Regisztrált: 28-September 08
Innen: Fejér
Azonosító: 1,189

HB Doctor !

Ma 31 éves. cool.gif

+Quote Post
tifosi
hozzászólás Jun 14 2010, 10:32
Létrehozva: #151

Civakodó

Regisztrált: 7-July 07
Innen: Alsó Rekettye
Azonosító: 43

--------------------

Vannnak, akik megmásszák a Mount-Everestet... és vannak, akiket repülővel visznek fel oda. Mindegyik elmondhatja, hogy fenn volt a csúcson... de mégsem ugyanaz. 2007 "világbajnokáról"
"He was sure that Benetton and Schumacher were cheating, that they were using forbidden electronical devices in the car" Alain Prost
Hamilton például feltérképezi kifinomult érzékével a pályát és kipuhatolja a legjobb tapadással rendelkező felületeket. -hunnylander

Ayrton Senna="Driving skills", Michael Schumacher="Driving aids"
Miért pont kimi a rajongás tárgya? Hát nem tudom azért mert cuki... - alap kimis
Prost intelligensen fúrta csapattársát, Ayrton Sennát. Senna sokkal jobb pilóta volt, amit Prost nem tudott feldolgozni, ezért rendkívül ravasz módon igyekezett a csapaton belül kivételezett helyzetbe kerülni. - Niki Lauda
Kétféle autóversenyző létezik: az egyik mindent megtesz a pályán azért, hogy ő legyen a legjobb(Ayrton Senna), a másik, a politizáló fajta a bokszutcában harcol elszántan, minden lehetséges eszközzel igyekszik a csapattársát bemocskolni, lejáratni és így akar előnyhöz jutni(Alain Prost). -Niki Lauda

+Quote Post

8 Oldal V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 September 17th - 00:16