IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

15 Oldal V  « < 12 13 14 15 >  
Reply to this topicStart new topic
Kedvenc állataink, Kedvenc állataink
nm_
hozzászólás Jun 13 2010, 07:53
Létrehozva: #261

Bizony, ez nem BMW :)

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

Végül is a Tudomány és technikába is illeszthettem volna. Állítólag létezik. ph34r.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Jun 13 2010, 08:00
Létrehozva: #262

McLarenben bizakodó

Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(nm_ @ Jun 13 2010, 08:53) *

Végül is a Tudomány és technikába is illeszthettem volna. Állítólag létezik. ph34r.gif

blink.gif
Denevér+Gollam?

+Quote Post
nm_
hozzászólás Jun 13 2010, 08:08
Létrehozva: #263

Bizony, ez nem BMW :)

Regisztrált: 31-January 08
Azonosító: 447

IDÉZET(vingaal @ Jun 13 2010, 08:00) *
blink.gif
Denevér+Gollam?

Ja, valamilyen denevér-maki-patkány-kutya, biggrin.gif

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Jul 7 2010, 03:57
Létrehozva: #264

Schumanoid

Regisztrált: 27-June 07
Innen: Orange Orange; Burbank
Azonosító: 5

http://www.indavideo.hu/video/Ninja_macsek_visszavag

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

91 győzelem képekben; Nyilooooook!!!!!!!!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 7 2010, 12:03
Létrehozva: #265

-

Azonosító: 4

IDÉZET(vingaal @ Sep 7 2010, 12:25) *
Sok múlik a gazdin is, ebből következtetve Nicole ért a szelídítéshez. biggrin.gif

Üres szöveg. A pitbull egy mesterségesen kitenyésztett korcs, aminek a szimpla tartásáért is börtönt adnék, ha rajtam múlna.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 7 2010, 12:24
Létrehozva: #266

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Euloálius @ Sep 7 2010, 01:03) *
Üres szöveg. A pitbull egy mesterségesen kitenyésztett korcs, aminek a szimpla tartásáért is börtönt adnék, ha rajtam múlna.

Nekik például sikerült más kutyákat is rehabilitálni, ami nem semmi. A tarkopasz, kutyaviadalra tenyésztő állatokat viszont én sem jutalmaznám másként. smile.gif

A hozzászólást -vingaal- szerkesztette a következő időpontban: Sep 7 2010, 12:26

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 7 2010, 12:29
Létrehozva: #267

-

IDÉZET(vingaal @ Sep 7 2010, 01:24) *

Nekik például sikerült más kutyákat is rehabilitálni, ami nem semmi. A tarkopasz, kutyaviadalra tenyésztő állatokat viszont én sem jutalmaznám másként. smile.gif

Nekem egyszer édesanyámat majdnem megtámadta egy ilyen dög, az volt a szerencse, hogy pórázon volt, és nem ért el teljesen addig. Nem kutyaviadalra volt kiképezve, jólszituált emberek voltak a gazdái. Az ilyennek elég, ha egyszer bekattan valami, és máris kész a baj. Emellett meg ronda, semmi szépség, elegancia nincs benne.

--------------------

- ???

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 7 2010, 12:43
Létrehozva: #268

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Euloálius @ Sep 7 2010, 01:29) *
Nekem egyszer édesanyámat majdnem megtámadta egy ilyen dög, az volt a szerencse, hogy pórázon volt, és nem ért el teljesen addig. Nem kutyaviadalra volt kiképezve, jólszituált emberek voltak a gazdái. Az ilyennek elég, ha egyszer bekattan valami, és máris kész a baj. Emellett meg ronda, semmi szépség, elegancia nincs benne.

Nekem se tetszenek az ilyen kutyák, a dobbermannt se szeretem. De ez a bekattanós dolog szinte bármely kutyára igaz. Aki kutyával találkozik - legyen az akár a sajátja! -, számolnia kell vele, hogy egy ártatlan szemmozdulatot is félreértelmezhet, mert épp olyan idegállapotba került valamitől - szagtól, másik kutya látványától, bármitől.

Egyébként meg nekünk két szép kutyánk van, egy németjuhász és egy óriás schnauzer. Velünk hihetetlen barátságosak, mert szeretjük őket, jól tartjuk őket, és ezt többszörösen hálálják meg. De még velük is úgy vagyok, hogy jobb az óvatosság. Hajlamos az ember a kutyáját úgy kezelni, mintha ember lenne. De nem az. Bármikor bármitől megvadulhat a legszelídebb jószág is sajnos.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 7 2010, 12:45
Létrehozva: #269

-

IDÉZET(forza @ Sep 7 2010, 01:43) *
Nekem se tetszenek az ilyen kutyák, a dobbermannt se szeretem. De ez a bekattanós dolog szinte bármely kutyára igaz. Aki kutyával találkozik - legyen az akár a sajátja! -, számolnia kell vele, hogy egy ártatlan szemmozdulatot is félreértelmezhet, mert épp olyan idegállapotba került valamitől - szagtól, másik kutya látványától, bármitől.

Egyébként meg nekünk két szép kutyánk van, egy németjuhász és egy óriás schnauzer. Velünk hihetetlen barátságosak, mert szeretjük őket, jól tartjuk őket, és ezt többszörösen hálálják meg. De még velük is úgy vagyok, hogy jobb az óvatosság. Hajlamos az ember a kutyáját úgy kezelni, mintha ember lenne. De nem az. Bármikor bármitől megvadulhat a legszelídebb jószág is sajnos.

Ez is igaz, de egy fajtiszta állat ritkábban vadul meg, mint egy korcs pitbull vagy egy dobberman. Ezeknek a génjeiben van az ölés, egy átlagos kutyának meg nincs.

--------------------

- ???

+Quote Post
forza
hozzászólás Sep 7 2010, 01:25
Létrehozva: #270

A4

Csoport: Moderators
Regisztrált: 17-January 09
Innen: Pécs
Azonosító: 1,906

IDÉZET(Euloálius @ Sep 7 2010, 01:45) *
Ez is igaz, de egy fajtiszta állat ritkábban vadul meg, mint egy korcs pitbull vagy egy dobberman. Ezeknek a génjeiben van az ölés, egy átlagos kutyának meg nincs.

Tény, hogy vannak genetikailag veszélyes, és kevésbé veszélyes kutyák. A fajtatisztaság se mindig jó, a túl- és beltenyésztés eredménye is lehet, ha egy kutyafajtánál testi és szellemi hibák gyakorta fordulnak elő.

Mi mondjuk ordas színűt szereztünk, nincs törzskönyve, egy egyszerű embertől vettük, aki nem kutyatenyésztő - és nem véletlen akartuk így, mert tenyésztőktől már nem ajánlatos venni. Szerintem a pit bullal se csupán a genetika a probléma, talán még sokkal nagyobb baj, hogy erre jön egy beltenyésztés.

Nem tudom pontosan a jogszabályt, de úgy hallottam, hogy elvileg pit bullt tilos Magyarországon tenyészteni. Ebből fakadóan - gondolom - kevesen tenyésztik, kevés genetikai anyag áll rendelkezésre a további szaporulat létrehozásához, éppen ezért nagyon belterjes lehet a dolog. Ez nagy részben magyarázná a bekattanásos jelenségeket.

--------------------
"I race to win." (Ayrton Senna)
“When you do something with your heart, when you do something with 100%, you have to be happy. For the team.” (Fernando Alonso)

+Quote Post
Edina
hozzászólás Oct 20 2010, 09:37
Létrehozva: #271

betérő

Csoport: Members
Regisztrált: 30-June 07
Azonosító: 21

Mellékelt állomány:  K_p_004.jpg ( 153.65k ) Letöltések száma: 11

smile.gif

+Quote Post
SilverArrows
hozzászólás Oct 30 2010, 01:42
Létrehozva: #272

törzsvendég

Regisztrált: 17-July 08
Innen: Magyarország, Paks
Azonosító: 934

Ma délelőtt elpusztult Pajkos, a kiscicám.

--------------------
"Három Gyűrű ragyogjon a tünde-királyok kezén,
Hét a nemes törpök jussa, kiknek háza cifra kő,
Kilencet halandó ember ujján csillantson a fény,
Egyet hordjon a Sötét Úr, szolganyájat terelő,
Mordor éjfekete fökdjén, sűrű árnyak mezején.
Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen,
Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen,
Mordor éjfekete földjén, sűrű árnyak mezején."
- A Gyűrűk Ura

"Nem szeretem bevallani magunknak, hogy már a csúcsra jutottunk, mert azután már csak lefelé vezet az út."- Freddie
"Ha bárki kilépne négyünk közül, a Queen véget érne. A többiek nem tudnának ugyanúgy működni az egyik negyed nélkül."- Freddie

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 30 2010, 05:40
Létrehozva: #273

Schumanoid

IDÉZET(SilverArrows @ Oct 30 2010, 02:42) *

sad.gif sad.gif sad.gif

Részvétem. Nekem is macskám van. Hány éves volt?

A hozzászólást -Tarzaan- szerkesztette a következő időpontban: Oct 30 2010, 05:41

--------------------
"Nagyszerű munkát végzett, miközben kitűnő szakemberekkel vette körül magát a Ferrarinál, és olyan környezetet teremtett, ami lehetővé tette, hogy 2000-ben, huszonegy év után megnyerték. Higgyék el nekem, hogy ez az ő érdeme, és nem Jean Todté vagy Luca di Montezemolóé"
Jackie Stewart; 2006

"Az emberek könnyen elfelejtik, hogy a Ferrari mennyit köszönhet Michaelnek. Felépített maga köré egy csapatot. Motiválta az embereket. Egy nagy egésszé fűzte össze a részleteket. A Benetton is Michaelnek köszönhette a két világbajnoki címét. Amit Michael akkor tett az leírhatatlan."
Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
SilverArrows
hozzászólás Oct 30 2010, 08:01
Létrehozva: #274

törzsvendég

IDÉZET(Tarzaan @ Oct 30 2010, 06:40) *
sad.gif sad.gif sad.gif

Részvétem. Nekem is macskám van. Hány éves volt?

Csak 5. sad.gif A tesója már korábban elpusztult. sad.gif Mindketten nőstények voltak.

--------------------
- A Gyűrűk Ura

"Nem szeretem bevallani magunknak, hogy már a csúcsra jutottunk, mert azután már csak lefelé vezet az út."- Freddie
"Ha bárki kilépne négyünk közül, a Queen véget érne. A többiek nem tudnának ugyanúgy működni az egyik negyed nélkül."- Freddie

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Oct 31 2010, 08:50
Létrehozva: #275

Schumanoid

IDÉZET(SilverArrows @ Oct 30 2010, 08:01) *
Csak 5. sad.gif A tesója már korábban elpusztult. sad.gif Mindketten nőstények voltak.

Az még igen fiatal kor. Az én macsekom 11, de nem látszik rajta.

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Oct 31 2010, 09:41
Létrehozva: #276

McLarenben bizakodó

IDÉZET(SilverArrows @ Oct 30 2010, 02:42) *

Részvétem, Zsófi! sad.gif
Minél hamarabb keress egy másik kedvencet, az tényleg segít. rolleyes.gif

+Quote Post
SilverArrows
hozzászólás Oct 31 2010, 12:00
Létrehozva: #277

törzsvendég

IDÉZET(vingaal @ Oct 31 2010, 10:41) *
Részvétem, Zsófi! sad.gif
Minél hamarabb keress egy másik kedvencet, az tényleg segít. rolleyes.gif

Bonifác még elemében van. Holnap viszem sétálni. smile.gif

--------------------
- A Gyűrűk Ura

+Quote Post
Mochok85
hozzászólás Oct 31 2010, 02:48
Létrehozva: #278

McLaren fan

Regisztrált: 17-October 08
Innen: Szerbia/Temerin
Azonosító: 1,266

IDÉZET(forza @ Sep 7 2010, 02:25) *
Tény, hogy vannak genetikailag veszélyes, és kevésbé veszélyes kutyák. A fajtatisztaság se mindig jó, a túl- és beltenyésztés eredménye is lehet, ha egy kutyafajtánál testi és szellemi hibák gyakorta fordulnak elő.

Mi mondjuk ordas színűt szereztünk, nincs törzskönyve, egy egyszerű embertől vettük, aki nem kutyatenyésztő - és nem véletlen akartuk így, mert tenyésztőktől már nem ajánlatos venni. Szerintem a pit bullal se csupán a genetika a probléma, talán még sokkal nagyobb baj, hogy erre jön egy beltenyésztés.

Nem tudom pontosan a jogszabályt, de úgy hallottam, hogy elvileg pit bullt tilos Magyarországon tenyészteni. Ebből fakadóan - gondolom - kevesen tenyésztik, kevés genetikai anyag áll rendelkezésre a további szaporulat létrehozásához, éppen ezért nagyon belterjes lehet a dolog. Ez nagy részben magyarázná a bekattanásos jelenségeket.

Szerintem az alap a Pit Bull-nál az amikor agresszív, de el lehet kényeztetni és egy boldog/barátságos kutyát lehet belőle csinálni. De a genetika az genetika. Madarász kutyákról néztem régebben a F&H-on egy műsort, kis mitugrász kölyökkutyák, alig hogy megtanultak járni de már úgy viselkednek mint egy vérbeli felnőtt vadászkutya.
Hogy mondják szépmagyarul azt amikor lefagy a vad előtt és várja a gazdát hogy adja a jelet? Szerbiában élés átka, hogy ilyesmit nem tudok mert inkább a szerb kifejezés eltorzítását használjuk! biggrin.gif

--------------------
McLaren remains the only manufacturer to win the Formula 1 World Championship, the Indianapolis 500 and Le Mans  the triple crown of the motor sport world.

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 6 2010, 09:36
Létrehozva: #279

Schumanoid

http://subba.blog.hu/2010/11/06/szupercukisag_gyilkoshorcsog

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post
Tarzaan
hozzászólás Nov 18 2010, 06:21
Létrehozva: #280

Schumanoid

http://cukisag.blog.hu/2010/11/18/egy_cica..._cica_hany_cica

--------------------
Jackie Stewart; 2006

Flavio Briatore, 2005

+Quote Post

15 Oldal V  « < 12 13 14 15 >
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 September 16th - 08:03