IPB

Üdvözöllek a Fórumban! ( Bejelentkezés | Regisztráció )

101 Oldal V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
TV-műsorokról., Itt mondd el a véleményedet a "ládafiáról"!
vingaal
hozzászólás Sep 11 2011, 12:26
Létrehozva: #81

McLarenben bizakodó

Csoport: Törzstag
Regisztrált: 16-March 08
Azonosító: 585

IDÉZET(Euloálius @ Sep 10 2011, 09:54) *
Engem rettentően untat ez a csaj, és a kiabálása (a tavalyi Because of you egyébként sokkal jobban sikerült), és a kis Adélt kornyikáló sem jött be egyáltalán.

Nem láttam a teljes adást, de amit igen, az nem győzött meg. A múlt héten sokkal jobban ütött a dolog, rögtön volt 2-3 potenciális győztes, most semmi.

Ha ez téged untat Nándi, ha nem érzed benne a lelket, ha nem érzed azt a tudást,érzelmet, akarást,tehetséget ebben, akkor cserélj fület, hallást vagy mit bánom én, de akkor mutass fel ennél jobbat.(Tudom, Diótörő tongue.gif ) Ha Enikőnek nincs helye a 150-ben, akkor senkinek sincs. Abban egyetértünk, hogy a mostani adás laposabb volt, mint az előző, de Enikőnek abszolút helye van ott. Én néztem azóta videókat koncertjeiről, fellépéseiről és szerintem egy nagyon jó hangú, egy szívvel és lélekkel rendelkező lányról van szó, aki tud is énekelni. Nem egy könnyű dal, lehetett volna jobb is persze, és a Because of you egy etalon tőle, de szerintem aki tud egy jó dalt, abban van több is. Benne is több van.

Más.: Az X faktor után elmentem Nagy Feró koncertre, ami szintén jó volt. Szerintem benne is megvan az X-faktor és tőlem továbbjutott. biggrin.gif Utoljára 1994 körül volt itt a Beatrice és még autogrammot is kaptam tőlük akkor. Jó buli volt az is, ez is. smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
Réka
hozzászólás Sep 11 2011, 03:04
Létrehozva: #82

Porondmester vagyok a cirkuszban! :) Alonso és Kubica fan

Regisztrált: 2-April 09
Innen: Magyarország/Csorvás/Orosháza/Békéscsaba
Azonosító: 2,903

...hát a mai adásban is voltak "érdekes" jelenségek. Aki a U2-t énekelte srác, azt hittem orgazmusa volt a mentor asztalon olyanokat nyögdécselt...szánalmas és felkavaró volt, és tovább is jutott... blink.gif

Muri Enikő az előző adásban közömbös volt, most viszont már-már meg is kedveltem, mondjuk énekelni elvitathatatlanul tud. Ahhoz képest, hogy a kieséskor lenyilatkozta, hogy befejezi az éneklést...(lehet hirtelen felindultságból tette) lényeg a lényeg, jól tolta. smile.gif

Katicát most is megkajáltam... smile.gif

Következő adást várom és a One night only-t énekelő srácot. rolleyes.gif

--------------------
"Fernando furcsán vezet, és hatalmas tempóval megy a kanyarokba. Szingapúrban néhány körön keresztül mögötte voltam, és azt kérdeztem, hogy ő meg mit művel? Annyira tetszett, hogy legszívesebben tapsoltam volna."

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 11 2011, 07:47
Létrehozva: #83

-

Regisztrált: 27-June 07
Azonosító: 4

IDÉZET(vingaal @ Sep 11 2011, 01:26) *
Ha ez téged untat Nándi, ha nem érzed benne a lelket, ha nem érzed azt a tudást,érzelmet, akarást,tehetséget ebben, akkor cserélj fület, hallást vagy mit bánom én, de akkor mutass fel ennél jobbat.(Tudom, Diótörő tongue.gif ) Ha Enikőnek nincs helye a 150-ben, akkor senkinek sincs. Abban egyetértünk, hogy a mostani adás laposabb volt, mint az előző, de Enikőnek abszolút helye van ott. Én néztem azóta videókat koncertjeiről, fellépéseiről és szerintem egy nagyon jó hangú, egy szívvel és lélekkel rendelkező lányról van szó, aki tud is énekelni. Nem egy könnyű dal, lehetett volna jobb is persze, és a Because of you egy etalon tőle, de szerintem aki tud egy jó dalt, abban van több is. Benne is több van.

Más.: Az X faktor után elmentem Nagy Feró koncertre, ami szintén jó volt. Szerintem benne is megvan az X-faktor és tőlem továbbjutott. biggrin.gif Utoljára 1994 körül volt itt a Beatrice és még autogrammot is kaptam tőlük akkor. Jó buli volt az is, ez is. smile.gif

Bocsánat, megengeded hogy lehet saját véleményem, vagy nem? A Diótörő meg látom most is tüske benned. smile.gif

Számomra pont semmilyen érzelem nem volt benne, mellesleg eljuthatnánk már arra a felismerésre, hogy az éneklés nem egyenlő a kiabálással. Enikő majd ha egyszer megmutatja, hogy tud nem kiabálva énekelni is, akkor el fogom ismerni. Amúgy a tavalyi Because of You tetszett tőle. Abban is volt rengeteg kiabálás, de többet adott át, mint most.

--------------------
"A jónép általában utálja az eminenseket és kedveli a renitenseket." (Peter_Cs)

- Mi a különbség a mókus és a patkány között?
- ???
- Semmi, csak a mókusnak jobb a marketingje!

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 11 2011, 08:38
Létrehozva: #84

moving to Brackley

Regisztrált: 8-April 08
Azonosító: 701

IDÉZET(Euloálius @ Sep 11 2011, 08:47) *
Bocsánat, megengeded hogy lehet saját véleményem, vagy nem? A Diótörő meg látom most is tüske benned. smile.gif

Számomra pont semmilyen érzelem nem volt benne, mellesleg eljuthatnánk már arra a felismerésre, hogy az éneklés nem egyenlő a kiabálással. Enikő majd ha egyszer megmutatja, hogy tud nem kiabálva énekelni is, akkor el fogom ismerni. Amúgy a tavalyi Because of You tetszett tőle. Abban is volt rengeteg kiabálás, de többet adott át, mint most.

Tegnap nem néztem X-Faktort, viszont azt nem lehetett nem hallani, hogy Muri Enikő kiabált. Igen, kiabált és elrontotta a szám dinamikáját mindezzel.

Referencia:

http://www.youtube.com/watch?v=wM9W9KKHTYg

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 11 2011, 08:54
Létrehozva: #85

-

IDÉZET(hunnylander @ Sep 11 2011, 09:38) *
Tegnap nem néztem X-Faktort, viszont azt nem lehetett nem hallani, hogy Muri Enikő kiabált. Igen, kiabált és elrontotta a szám dinamikáját mindezzel.

Referencia:

Nyári Aliz nagyon tudott énekelni. Kár, hogy hamar kiszórták őket, igazából az antipátia lehetett az oka, és semmiképp sem az énekhang.

--------------------

- ???

+Quote Post
Triki Lauda
hozzászólás Sep 11 2011, 09:04
Létrehozva: #86

Gyors és gépkocsivezető

Regisztrált: 17-November 08
Azonosító: 1,443

IDÉZET(vingaal @ Sep 11 2011, 01:26) *

Pár éve tévedtem el egy Beatrice koncertre. Feró meglepően jó volt, meg maga a koncert is.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 11 2011, 09:42
Létrehozva: #87

moving to Brackley

IDÉZET(Euloálius @ Sep 11 2011, 09:54) *
Nyári Aliz nagyon tudott énekelni. Kár, hogy hamar kiszórták őket, igazából az antipátia lehetett az oka, és semmiképp sem az énekhang.

'Csoportoknak' semmi esélye ebben a műsorban, talán még nőknek sem (a végső győzelmet tekintve, mivel a lelkes férfiszavazó kevesebb lehet, mint a lelkes lány/nő rajongó).

Annyira nem elemezgettem, de úgy rémlik, hogy az Alíz volt a jobb énekes, egyénileg többre vihette volna talán, de szerintem sokaknak az apjuk és jómódjuk miatt is antipatikusak lehettek, illetve nagyon komolykák voltak, és az erőltetett Summer Sisters image se passzolt hozzájuk.

Számomra is érdektelenek voltak, és ha jól emlékszek, ezt a Hurt számot is csak azután láttam, miután kiestek.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 11 2011, 11:50
Létrehozva: #88

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Euloálius @ Sep 11 2011, 08:47) *

Nincs semmi gond, lehet saját véleményed, bár az meg engem nem érdekel mindig. A tüske meg te vagy, nem a Diótörő. tongue.gif biggrin.gif (Persze vicceltem csak. wink.gif ) És te megengeded, hogy nekem is legyen sajátom, és elfogadni azt, hogy baromira nem érdekel a fikázásod? Másrészt meg úgy tűnhet ez a kijelentésed, hogy megint azon a bizonyos magas lovon ülsz és onnan osztod az észt, mintha te többet letettél volna az asztalra és Enikőnek pont a te elismerésedre lenne szüksége. A Nagy Euloálius elismerte a kis szürke Muri Enikőt. Óriási főcím lenne. laugh.gif
Szeretne egy pár lány így énekelni, ahogy Enikő (szerintetek) "kiabálni" szokott. Például a Párduc lányok, a lady gogo, és a Zoli által is említett Dj Szatmári feát Jucus, stb. Persze ők sokkal izgalmasabbak voltak, nekik lenne helyük a 150-ben is, nem egy Emikő félének. Vicc.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 11 2011, 11:56
Létrehozva: #89

McLarenben bizakodó

IDÉZET(hunnylander @ Sep 11 2011, 09:38) *

Referencia:

Elhallatszott Csongrádig is, és felébredtél rá? laugh.gif
Kurva szar volt szerintem is. sad.gif

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 11 2011, 12:06
Létrehozva: #90

McLarenben bizakodó

IDÉZET(Triki Lauda @ Sep 11 2011, 10:04) *
Pár éve tévedtem el egy Beatrice koncertre. Feró meglepően jó volt, meg maga a koncert is.

Szerintem is jól nyomja még most is. Poénkodott is a tavalyi dologgal, hogy ő se tud énekelni, de legalább ő a Nagy Feró. A régi sikernótákat énekelte többnyire és remek hangulatot teremtett velük. Szövegeinek a többsége meg eszembe jutott a múltból. smile.gif

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 11 2011, 12:15
Létrehozva: #91

moving to Brackley

IDÉZET(vingaal @ Sep 11 2011, 12:56) *
Elhallatszott Csongrádig is, és felébredtél rá? laugh.gif
Kurva szar volt szerintem is. sad.gif

Én nem néztem az X-Faktort, de más nézte a családban és áthallatszott.

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 11 2011, 12:27
Létrehozva: #92

McLarenben bizakodó

IDÉZET(hunnylander @ Sep 11 2011, 01:15) *
Én nem néztem az X-Faktort, de más nézte a családban és áthallatszott.

laugh.gif Ne haragudj Hunny, de Eulo nem teljesen, te meg egyáltalán nem láttad, akkor szerinted mennyire veszem komolyan a kritikátokat? Te szoktad volt mondani: szövegkörnyezet. Ha összességében nem látjátok, akkor meg miért kell kritizálni? Csak hogy le lehessen húzni, meg degradálni? Ez nagyon szánalmas.

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 11 2011, 04:05
Létrehozva: #93

moving to Brackley

IDÉZET(vingaal @ Sep 11 2011, 01:27) *
laugh.gif Ne haragudj Hunny, de Eulo nem teljesen, te meg egyáltalán nem láttad, akkor szerinted mennyire veszem komolyan a kritikátokat? Te szoktad volt mondani: szövegkörnyezet. Ha összességében nem látjátok, akkor meg miért kell kritizálni? Csak hogy le lehessen húzni, meg degradálni? Ez nagyon szánalmas.

Nem láttam, csak hallottam. wink.gif (A szomszéd szobában voltam és az ajtó se volt becsukva.)

Ilyen apróságokért ne kezdj el egyből szánalmasozni, mert akkor én meg az ilyen magatartást is szánalmasozhatnám. El kell fogadnod, hogy nem mindenki vélekedik hasonlóan a dologról, nem mindenkinek tetszik vagy nem ugyanannyira, ez egy ilyen műfaj.

Az üvöltős részek jók voltak, de a finomabb, lágyabb részekhez nem tudott elég finom és lágy lenni. Nem volt meg a számhoz megírt dinamikai változatosság.

A hozzászólást -hunnylander- szerkesztette a következő időpontban: Sep 11 2011, 04:26

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 11 2011, 04:09
Létrehozva: #94

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Euloálius @ Sep 10 2011, 09:54) *
Engem rettentően untat ez a csaj, és a kiabálása (a tavalyi Because of you egyébként sokkal jobban sikerült), és a kis Adélt kornyikáló sem jött be egyáltalán.

Nem láttam a teljes adást, de amit igen, az nem győzött meg. A múlt héten sokkal jobban ütött a dolog, rögtön volt 2-3 potenciális győztes, most semmi.

Nem elég gonosz és sunyi neked biztos tongue.gif biggrin.gif

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 11 2011, 04:19
Létrehozva: #95

-

IDÉZET(vingaal @ Sep 11 2011, 12:50) *
Nincs semmi gond, lehet saját véleményed, bár az meg engem nem érdekel mindig. A tüske meg te vagy, nem a Diótörő. tongue.gif biggrin.gif (Persze vicceltem csak. wink.gif ) És te megengeded, hogy nekem is legyen sajátom, és elfogadni azt, hogy baromira nem érdekel a fikázásod? Másrészt meg úgy tűnhet ez a kijelentésed, hogy megint azon a bizonyos magas lovon ülsz és onnan osztod az észt, mintha te többet letettél volna az asztalra és Enikőnek pont a te elismerésedre lenne szüksége. A Nagy Euloálius elismerte a kis szürke Muri Enikőt. Óriási főcím lenne. laugh.gif
Szeretne egy pár lány így énekelni, ahogy Enikő (szerintetek) "kiabálni" szokott. Például a Párduc lányok, a lady gogo, és a Zoli által is említett Dj Szatmári feát Jucus, stb. Persze ők sokkal izgalmasabbak voltak, nekik lenne helyük a 150-ben is, nem egy Emikő félének. Vicc.

Neked valami rokonod a csaj? Mert ezekre a hsz-ekre nincs más magyarázat.

Elmondtam a véleményem, hogy szerintem nem volt jó. Elég sokan gondolják így. Neked tetszett, meg még sokaknak, ez így van rendjén. De kettőnk közül te támadsz, nem én, úgyhogy hátrébb az agarakkal.

--------------------

- ???

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 11 2011, 04:22
Létrehozva: #96

-

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 11 2011, 05:09) *
Nem elég gonosz és sunyi neked biztos tongue.gif biggrin.gif

Sajnos ponthogy igen. Az index fórumán páran tudnának mesélni a csajról... De nem emiatt nem tetszett tegnap. Számomra sosem jön be a kiabálós éneklés, az csak a hangerőt mutatja, nem a valódi tudást. Sokan hanerővel kompenzálják pl. a hangterjedelmi korlátaikat.

Emellett semmi gondom nem lesz azzal, ha bejut a 12-be, és megmutatja, hogy tud. A Because of You pl. klassz volt, bár abban is volt kiabálás.

--------------------

- ???

+Quote Post
Pepperoni
hozzászólás Sep 11 2011, 04:27
Létrehozva: #97

Vörösparaszt

Regisztrált: 18-July 07
Innen: Győr
Azonosító: 59

IDÉZET(Euloálius @ Sep 11 2011, 05:22) *
Sajnos ponthogy igen. Az index fórumán páran tudnának mesélni a csajról... De nem emiatt nem tetszett tegnap. Számomra sosem jön be a kiabálós éneklés, az csak a hangerőt mutatja, nem a valódi tudást. Sokan hanerővel kompenzálják pl. a hangterjedelmi korlátaikat.

Emellett semmi gondom nem lesz azzal, ha bejut a 12-be, és megmutatja, hogy tud. A Because of You pl. klassz volt, bár abban is volt kiabálás.

Nem tartom magam egy nagy zenevirtuóznak, de egy alapvető tudásom, érzékem megvan hozzá. Sztem neki nagyon szép hangja van, neki a gyengéje sztem a fejében van. Valóban lehet, hogy hisztis, lehet, hogy vannak érzelmi kitörései, de pont ettől emberi és az ilyen emberek nekem általában szimpatikusak, mert fel merik vállalni önmagukat, nem egy műmájer protokoláris maszlagot tolnak. Na, de visszatérve a hangjára, nagyon beojásolja a teljesítményét a lelki állapota.

A Because of you sztem erős volt selejtezős dalnak azt később sütöttem volna el. Olyan szinten, ahol ő énekel tisztában van már a képességeivel minden ember és fel tudja mérni, hogy mi a téma.

--------------------
Schumacher pályafutása során 91győzelmet aratott, vagyis egy híján annyit, mint Senna és Prost együttvéve. Legjobb sorozatában 24 egymást követő versenyen pontot szerzett, és zsinórban 19-szer felállhatott a dobogóra, 2002-ben sohasem végzett a pódiumon kívül.

Forza Ferrari!

+Quote Post
Eulo
hozzászólás Sep 11 2011, 04:40
Létrehozva: #98

-

IDÉZET(Pepperoni @ Sep 11 2011, 05:27) *
Nem tartom magam egy nagy zenevirtuóznak, de egy alapvető tudásom, érzékem megvan hozzá. Sztem neki nagyon szép hangja van, neki a gyengéje sztem a fejében van. Valóban lehet, hogy hisztis, lehet, hogy vannak érzelmi kitörései, de pont ettől emberi és az ilyen emberek nekem általában szimpatikusak, mert fel merik vállalni önmagukat, nem egy műmájer protokoláris maszlagot tolnak. Na, de visszatérve a hangjára, nagyon beojásolja a teljesítményét a lelki állapota.

A Because of you sztem erős volt selejtezős dalnak azt később sütöttem volna el. Olyan szinten, ahol ő énekel tisztában van már a képességeivel minden ember és fel tudja mérni, hogy mi a téma.

Hát fura, mert nekem meg kifejezetten érzelemmentesnek hat. És nem annyira hisztisnek, hanem a te szavad járásával gonosznak és sunyinak látom. De ez lehet, hogy tévedés, majd elválik. Úgyis elviszik a döntőig, mostmár "van benne fűszer".

--------------------

- ???

+Quote Post
vingaal
hozzászólás Sep 11 2011, 05:38
Létrehozva: #99

McLarenben bizakodó

IDÉZET(hunnylander @ Sep 11 2011, 05:05) *
Nem láttam, csak hallottam. wink.gif (A szomszéd szobában voltam és az ajtó se volt becsukva.)

Ilyen apróságokért ne kezdj el egyből szánalmasozni, mert akkor én meg az ilyen magatartást is szánalmasozhatnám. El kell fogadnod, hogy nem mindenki vélekedik hasonlóan a dologról, nem mindenkinek tetszik vagy nem ugyanannyira, ez egy ilyen műfaj.

Az üvöltős részek jók voltak, de a finomabb, lágyabb részekhez nem tudott elég finom és lágy lenni. Nem volt meg a számhoz megírt dinamikai változatosság.

Enyhén viccesen jött ki a: Tegnap nem néztem X-Faktort, viszont azt nem lehetett nem hallani, hogy Muri Enikő kiabált.... mondatod. Szerinted nem? Ennél komolyabban utána szoktál nézni a dolgoknak. Voltak benne hibák én is írtam. Ha nézted volna az egészet, akkor lehet máshogy látnád. Persze a hiba az hiba, de még mindig jobb, mint az ultra gáz, hülyétcsinálokmagamból fellépők akármijei(amik még kiabálások se voltak).

IDÉZET(Euloálius @ Sep 11 2011, 05:19) *
Neked valami rokonod a csaj? Mert ezekre a hsz-ekre nincs más magyarázat.

Elmondtam a véleményem, hogy szerintem nem volt jó. Elég sokan gondolják így. Neked tetszett, meg még sokaknak, ez így van rendjén. De kettőnk közül te támadsz, nem én, úgyhogy hátrébb az agarakkal.

Nem rokonom, de ezt már tisztáztuk a múltkor is. (Cavintont bevetted már ma? tongue.gif )
A magyarázat az, hogy én belinkeltem, hogy ez igen(magyarul nekem tetszett) és te kapásból jössz azzal, hogy ez miért is szar. Én leírom a véleményem erre te meg elkezded nyomatni az ellenkezőjét és még én támadlak téged?
Ebben a témában mindig ez van. Szerinted én nem unom már? Miért nem fogadod el akkor te is az én véleményem? Miért kellene nekem szó nélkül azt hirdetnem, amit te gondolsz róla, vagy másról? Az a te véleményed, nem az enyém. Csak te ráadásul próbálsz ezért engem hülyének beállítani,ahogy anno is, amit már ne is haragudj, de nem fogok hagyni. Nem értem ez részedről miért jó?

+Quote Post
hunnylander
hozzászólás Sep 11 2011, 05:56
Létrehozva: #100

moving to Brackley

IDÉZET(vingaal @ Sep 11 2011, 06:38) *
Enyhén viccesen jött ki a: Tegnap nem néztem X-Faktort, viszont azt nem lehetett nem hallani, hogy Muri Enikő kiabált.... mondatod. Szerinted nem? Ennél komolyabban utána szoktál nézni a dolgoknak. Voltak benne hibák én is írtam. Ha nézted volna az egészet, akkor lehet máshogy látnád. Persze a hiba az hiba, de még mindig jobb, mint az ultra gáz, hülyétcsinálokmagamból fellépők akármijei(amik még kiabálások se voltak).

Viccesnek jött ki?

Azért, mert viccesnek is volt szánva. Talán én már nem is viccelhetek vagy fogalmazhatok viccesen?

Én azzal a hozzászólással csakis az akkori benyomásomat, élményemet adtam vissza. Nem elemezhetek szét minden ilyen - számomra apróság, kevésbé lényeges - tapasztalást. Ilyet azért ne várjál tőlem, de azóta vettem a fáradságot, bátorságot ( tongue.gif ) és sávszélességet és megnéztem, meghallgattam YouTube-on.

Az eleje okés dinamikailag, csak a végén nem az igazi (dinamikailag se meg dallamilag sem). Ne gondold, hogy csak mert kritikával illettem, nem tartom egyértelműen továbbjutásra méltónak a produkciót és előadót. Ilyenről szó sem volt, az első vicces mondatomnál sem. Ilyenre még csak nem is gondoltam, hogy ne érdemelné meg a továbbjutást.

Itt csak arról van szó, hogy nem különösebben tetszett a produkció, nekem túl sok volt az interpretációjában a túl erős éneklés. Számomra a nőszemély is ridegnek tűnik, meg az éneklése is. A Katica produkciója sokkal jobban szórakoztatott, pedig abban is voltak hibák.

A hozzászólást -hunnylander- szerkesztette a következő időpontban: Sep 11 2011, 05:57

+Quote Post

101 Oldal V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (1 vendég és 0 anonim felhasználó)
0 felhasználó:

Szöveges verzió A pontos idő: 2019 August 25th - 08:34